Jestem cioteczki:lol: Laptop nawalił i nie było mnie na dogo przez 3 dni,wchodzę i jestem w szoku:crazyeye:
Co tutaj się dzieje????????????
[B][SIZE=4][COLOR=blue]Super,dziękuję wszystkim za pomoc,jesteście aniołami[/COLOR][/SIZE][/B]:lol::lol:
Przejrzałam posty i wysyłam nr konta,pomijam Akrum i malibo57,bo juz dostały od księgowego Emigrantki.
Wpłaty z 3.02.2010r.:
Ellig - 50zł
Emigrantka - 30zł
Talcott - 50zł
Dziękujemy:loveu::loveu:
Na moim koncie łącznie wszystkich wpłat na dzień dzisiejszy jest [B][U]300zł[/U][/B]( deklaracje stałe i jednorazowe).