-
Posts
801 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata,Sonia
-
Wczoraj zadzwonił do mnie Pan w sprawie owczarka(mojego poprzedniego tymczasowicza)...Powiedzialam,że jak bede miec jakiegos owczarka to dam znac,no i dzisiaj przypomnialam sobie,że w schronisku we Wrzesni maja kilka. Dzwonie i moie Mu,że pojade w sobote zorientowac sie co i jak...I zapytałam przy okazji czy ktos ze znajomych nie chcialby malego,slodkiego pieska
-
Wlasnie wrocilismy z spacerku.Ładnie chodzi na smyczy. Ma kilka strupków na uszach,ale nie jest tak zle.Natomiast ma chore uszy,prawe bardziej.Musze z nim podjechac do weta. Aha i jest szczepiony tylko na wściekliznę... Toluś- te pieniążki,które chciałaś przeznaczyc na wyciągnięcie Czarka,przeznacz na Kulfona ok?Te 30 zł za wyciągnięcie ze schronu ma chłopak ode mnie,weta tez zapłacę;)
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Agata,Sonia replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Możecie mój też podac: 503 004 961 -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Agata,Sonia replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję,dziękuję,dziękuję,dziękuję.................................................................Jestes kochana:loveu::loveu: -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Agata,Sonia replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
:loveu:Cioteczko __Laro-allegro jest przepiękne,przepiękne!!!!!!Jeszcze nie widziałam czegoś takiego,masz wielki talent:lol: -
Czarek jest kochany,bardzo grzeczny.W samochodzie siedzial na kolanach,ale wytłumaczyłam Mu,że nie może i przeszedł na siedzenie pasażera. 2 razy zwymiotował biedaczek(chyba żle nie karmią w tym schronisku,nawet jakies kawalki szynki dojrzałam). Prawdopodobnie kierownik(siedzial w biurze i wydawal dokumenty) był bardzo mily. Czarek zapoznał się z całą ekipą,czyli koleżanką podobnej wielkosci i kotem,równiez tej samej wielkosci,hihi(na kota zero reakcji).Dostał dwie kiełbaski,a teraz smacznie śpi na dywanie.
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Agata,Sonia replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Super,dziękuję cioteczki,że jesteście... -
[quote name='Talcott']Skupmy się na pilnej pomocy Kulfonowi! Deklaracje potrzebne, hotelik, DT! Nie bijmy piany![/QUOTE] Popieram i dziękuję. Niestety nie mam zadnego dt ani hotelu...,ale ana666 miala jakies do sprawdzenia? Chyba ana666,mam nadzieje,ze nie pomylilam. A jak nie to rozmawialam juz kiedys z Pania z TOZ o Kulfonie i miala jakis hotel na uwadze... Hotel sie znajdzie,tylko pieniazki potrzebne... dorota1 - dziękuję za deklarację.
-
__Lara i ana666 - wiedziałam,że moja wypowiedz co do kastarcji nie spodoba sie niektórym cioteczkom:diabloti: Wiem,że robicie to dla dobra zwierząt,ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania i ja osobiscie uwazam,ze nie trzeba kazdego psa kastrowac... Nie bede porównywac tych zabiegów z ludzmi,bo rozwinie sie niepotrzebna dyskusja,a nie o to chodzi. Jedni uwazaja tak,a drudzy inaczej i trzeba to uszanowac;)