Jump to content
Dogomania

mineralna_

Members
  • Posts

    1446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mineralna_

  1. Vini, masz pw. Ja bym wzięła odblask pomarancz na twoim miejscu bo mam faze na niego ale kasy brak :D
  2. [url]http://i43.tinypic.com/2ymx0rp.jpg[/url] ale śliczności :loveu:
  3. Kupie smycz rogz butterfly, tylko nie za 32zł bo gdybym miała tyle dać to kupiłabym nową, ale się spłukałam, rozmiar M :diabloti: i właśnie zobaczyłam ceny na zoolandii i sie załamałam, po co ja dałam 29 zł za zacisk na pełnej misce jak tam jest za 23 :stupid:
  4. [quote name='Minerva'] I czekamy na zdjęcia Carmen po tym zabiegu :evil_lol:[/QUOTE] no chyba żartujesz, ja się do niej na ulicy nie przyznaje a mam zdjęcia na dogo wstawiać? :lol::eviltong: [quote name='RCookie']A co Ci się nie podobało w uszach Carmen? :-o Pokaż co z nią zrobiłaś :evil_lol:.[/QUOTE] naoglądałam się wczoraj za dużo zdjęć psów z takimi fajnymi uszkami i postanowiłam że mój też będzie takie miał ale trochę nie wyszło :diabloti:
  5. nie przerabiaj, fajne są ;)
  6. Jak okaleczyć swojego psa: 1. Sadzamy psa na krześle/stole/gdziekolwiek. 2. Uzbrajamy się w nożyczki, szczotkę/grzebień/kręgosłup ryby/coś czym da się psa przeczesać. 3. Idziemy po psa który uciekł z krzesła/stołu/czegokolwiek i sadzamy go ta z powrotem. 4. Mocujemy się z psem próbując go uczesać a następnie przyciąć włoscy na uszach, co skutkuje krzywym ich obcięciem i tym że pies wygląda jak by dopadł go pijany groomer. 5. Sprzątamy sierść, kawałki własnych palców, których pozbawienie okazało się być efektem ubocznym zabawy w psiego fryzjera i inne pozostałości po zmaganiu się z naszym pupilem. Próbowałam ogarnąć mojego zarośniętego psa ;) chyba nie muszę mówić jak wygląda... :diabloti:
  7. [url]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/Spring/gtwolws.jpg[/url] pasują Klusencji te czerwone szele, świetnie wygląda :loveu:
  8. [url]http://i39.tinypic.com/vy49dg.jpg[/url] matko, co ty temu kotu zrobiłas :grin: wygląda jak szczur :cool3:
  9. jeeezu, przez ile stron tu sie trzeba przebić żeby zdjęcia psa zobaczyc :shake::p Fajne fotki robisz, co gderasz :eviltong:
  10. mineralna_

    Ares...

    [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0013-10.jpg[/url] myślałam że to piłka która wygląda jak jajko, dopiero po chwili się zorientowałam że to JEST jajko :eviltong: świetny jest ;)
  11. WPKiW czyli co, bo ja pierwszy raz w zyciu bede na spacerze z psem w chorzowie i sie ściślej mówiąc nie bardzo orientuje ;] gdyby ktoś mnie poinformował jak tam dojechać to byłabym wdzięczna.
  12. [url]http://i44.tinypic.com/qsa7o8.jpg[/url] ale on urósł :crazyeye: świetnie ofutrzony jest :loveu:
  13. [url]http://img121.imageshack.us/img121/6971/57355840.jpg[/url] świetna :loveu: doszczurzasz się jeszcze czy na 2 kończysz? :razz:
  14. [url]http://img146.imageshack.us/img146/5061/img6565w.jpg[/url] świetny pychol ma :loveu:
  15. [quote name='Onomato-Peja'][URL]http://i40.tinypic.com/2cdiwy8.jpg[/URL] haha super :) I ładnie jej obroża pasuje ;)[/QUOTE] dzieki ;) [quote name='Aga&Ganja']Ale bruuuuuuuuuuuuuudas! :evil_lol: [URL]http://i40.tinypic.com/2cdiwy8.jpg[/URL][/QUOTE] nie da sie ukryc :diabloti: [quote name='Agata_Roki'][URL]http://i40.tinypic.com/2cdiwy8.jpg[/URL] ale ona śmiszna niskopodwoziowa :evil_lol::lol: Nareszcie ofutrzona :loveu:[/QUOTE] sama jestes smieszna :eviltong: [quote name='Asiaczek']Przy okazji "służbowego" kontaktu w mineralną, przydreptałam i tutaj. Melduję się i od czasu do czsu będę wpadać podziwiać piękną Carmen:) Pzdr.[/QUOTE] zapraszamy ;) [IMG]http://i44.tinypic.com/105pqfp.jpg[/IMG] i gratisowo Mań zza płotu :p [IMG]http://i40.tinypic.com/e7jptz.jpg[/IMG]
  16. ja chętna ;)
  17. ktoś chętny we wtorek na spacer? ;)
  18. a mi sie Ares bardziej w granacie podoba ;)
  19. [quote name='go|denk@!']ehh chyba się od was zaraziłam... Dopiero co kupiłam jedną obrożę to teraz mam ochotę na następną. Jak myślicie rogzowe Choc Faminine albo ten nowy wzorek ten brązowy będzie pasować do jasnego yorka?[/QUOTE] Tak ;) (dziesięć znaków)
  20. [quote name='Minerva']Leciutka? :D To Cielak tłusty, a nie leciutka :D [URL]http://i40.tinypic.com/2cdiwy8.jpg[/URL] Moja brudniejsza wraca ze spacerów ;) A tak wgl sie pochwalę, że Cielaka znowu interesują gumiaki i znowu ma draskę na rollery, no a ja mam zaciesz, bo mam frisbowego Cielaka :) I przy okazji wesołych świąt![/QUOTE] moja zaczęła olewać, poczekam jakies dwa tygodnie i zaczynam ją nakręcać na nowo ;) [quote name='Infortune.']Alez Ci fajnie zarosła :P A tak w ogóle to ślicznie jej w tej obroży. :)[/QUOTE] dzięki ;)
  21. [url]http://img179.imageshack.us/img179/7418/img6458.jpg[/url] Jeezuu, ale ona chuda :shake: przyznaj sie że jej nie karmisz :evil_lol:
  22. Wczoraj na łapie znalazłam pierwszego kleszcza :] poszłam do wetki i dała mi exspot, pierwszy raz szczerze mówiąc słyszę o nim, miał ktoś?
  23. [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/IMG_2899.jpg[/url] ale szczurek świetny :cool3::loveu:
  24. [quote name='Pestka'][URL]http://i41.tinypic.com/2rhpqn5.jpg[/URL] Ale fajne zdjęcie! :loveu:[/QUOTE] dzięki ;) [quote name='Minerva']jakieś 30-32 kilo ;)[/QUOTE] ee to leciutka jest :cool3: szczęśliwy pies = brudny pies (tylko pańcia troche mniej szczęśliwa, szczególnie jak ma pieska później myć :eviltong:) [IMG]http://i40.tinypic.com/2cdiwy8.jpg[/IMG]
  25. [quote name='Agata_Roki']Kamila , bierz Paint Caw - mnie sie baardzo podobają,sama chce półzacisk bo mam nadzieję,że czarne nie będzie się tak szybko brudziło :cool3:[/QUOTE] zamówiłam. dzieki za wsparcie :diabloti:
×
×
  • Create New...