teresz10
Members-
Posts
1337 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teresz10
-
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
teresz10 replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny jak macie zdjęcia Lessi jak stoi przy kims - tak zeby okreslic jej wielkość proszę wyślijcie na [email][email protected][/email] .Taką dostałam prośbę - bo na jednych zdjęciach wygląda na olbrzymkę, na drugim na wielkosc owczarka - i to blizej prawdy... Teraz idą na sterylkę 2 z Nowodworu, a potem Lessi na sterylkę...i do domku... -
A to wieści od [B]RÓŻY = NELI [/B] [SIZE="3"][/SIZE] Neli pierwszy dzień przespała daleko od nas, nie chciała nic jesc nie chciała położyc sie na kocyku ani wejsć do domu.Była bardzo bardzo wystraszona nie mogłam wziasć do reki szczotki do zamiatania bo zaraz uciekała.My nie spotkaliśmy sie wcześniej z tak przerazonym psem. A teraz to wielka skacząca kula futra ,lata po działce i kopie wszedzie doły, wczoraj nawet zaczeła szczekac wszyscy bylismy mile zaskoczeni :).Polubiła sąsiadów z wzajemnością. A my wszyscy jesteśmy w niej zakochani po uszy. Jutro zamierzamy pokazać jej okolice i zaprowadzic nad rzeczke zeby zmoczyła łapy.Ona teraz wyglada pięknie nie ma porównania do zdjęc ze strony adopcyjnej allegro.Sami nie możemy wyjsc z podziwu jaka zaszła zmiana [IMG]http://images45.fotosik.pl/901/69d39d5baeece071med.jpg[/IMG]
-
[B][SIZE="3"]FELCIA[/SIZE][/B] prawie jamniczkę z wyglądu a napewno z chrakteru. SUCZKA MŁODA OKOŁO 1-2 LATKA zaszczepiona, zachipowana , Jak widac na zdjęciu siedzi w boksie z ...owczarkami. Ponieważ za bardzo rządziła w boksie z małymi psami, pracownicy postanowili ją trochę utemperować wkładając do boksu ze spokojnymi owczarkowatymi....jakież było ich zdziwienie gdy okazało sie że tam tez rozrabia - i ma swój styl - Felcia nie skacze do psa tylko skubie go w łapę znienacka wtedy on odruchowo zaskoczony głowę schyla w dół a ona w dogodnej dla siebie pozycji łaps w fafle... Felcia lubi porządek i bardzo, bardzo lubi ludzi i pogłaskana zapomina o sztukach walki zamieniając się w aniołeczka. Może ktoś szuka takiej charakternej Felci ??? Jej uszy i ogonek wyglądają na zawinięte na wałki do włosów - dla elegancji...taki jamnik z trwałą ondulacją na uszach i ogonie.
-
[quote name='Ty$ka'][B]teresz10[/B] potrzebujemy więcej informacji na temat Runy (rudej SH). Dałoby się zrobić? ;)[/QUOTE] to napiszcie co mam pytać? Jak jest jakies zainteresowanie to sterylkę trzeba szybko ...masz w podpisie Roztocze to bierz na dt posterylkowy i sie wszystkiego dowiesz od samej Runy... Ona gdy były robione zdjęcia była jeszcze nowa , w boksie jest kilka dominantek husky, totez nawet do krat nie podchodziła...
-
[quote name='Paulina_mickey']teresz robić tym psom po kolei pakiety?[/QUOTE] Paulina - jak tylko masz czas i chęci - rób ile sie da na najpopularniejsze 10 portali . Ktoś wstawił na [B]znalezione[/B] BIANKE I LESSI, ja KOSMO, CZOKO ,CZARUSIA, MELISSE, KREDKE,KORGUSIE=MATYLDE,MIKUSIE. Zdjęcia są tutaj w linkach, albo na forum na wczesniejszych stronach...a ty masz jeszcze taki "hokus-pokus" porawiający jakość - ja jak wstawiam tak bezpośrednio to strasznie słabo je widac... Uwazam ze wszystkie te psiaki na dzien dzisiejszy sa do adopcji, wszystkie miłe i przytulaśne, ile razy byłam w schronie to zachowanie zawsze przyjazne. Wstawię jeszcze GONZO I BEZE oraz jamniczkowatą FELCIE, jest jeszcze ta fajna onka - no i haszczaki po kolei mozna by ogłaszac...jako znalezione.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
teresz10 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE="3"]FELCIA[/SIZE][/B]Witam - chciałabym na jamniczym forum pokazac naszą FELCIĘ - prawie jamniczkę z wyglądu a napewno z chrakteru. [B]SUCZKA MŁODA OKOŁO 1-2 LATKA, LUBLIN zaszczepiona, zachipowana , wkrótce sterylka na koszt schroniska[/B]. Jak widac na zdjęciu siedzi w boksie z ...owczarkami. Ponieważ za bardzo rządziła w boksie z małymi psami, pracownicy postanowili ją trochę utemperować wkładając do boksu ze spokojnymi owczarkowatymi....jakież było ich zdziwienie gdy okazało sie że tam tez rozrabia - i ma swój styl - Felcia nie skacze do psa tylko skubie go w łapę znienacka wtedy on odruchowo zaskoczony głowę schyla w dół a ona w dogodnej dla siebie pozycji łaps w fafle... Felcia lubi porządek i bardzo, bardzo lubi ludzi i pogłaskana zapomina o sztukach walki zamieniając się w aniołeczka. Może ktoś szuka takiej charakternej Felci ??? Jej uszy i ogonek wyglądają na zawinięte na wałki do włosów - dla elegancji...taki jamnik z trwałą ondulacją na uszach i ogonie. kontakt : 698-426-362 lub [email][email protected][/email] - do 200km możliwy dowóz psiaka [IMG]http://images46.fotosik.pl/847/39538b4e356bf037.jpg[/IMG] -
Ja mam taką pannę na wydaniu, być może już o niej kiedyś pisałam - dałyśmy jej imię Matylda, a nazywamy Korgusia. Jest sunią młodą sympatyczną. Miała w schronisku szczeniaki. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach, szukaniu dt lub ds. Suczka jest naprawde bezproblemowa - siedzi w boksie "małe spokojne" i wypatruje człowieka. Mam mnóstwo jej zdjęć gdyz jest w schronie długo. Chętnie prześlę je w pełnym formacie na e-mail - poprosze o ogłoszenia. Ja wstawiłam na zaginione ... [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2230/dsc06012rx.jpg[/IMG]
-
Ta suczka do dziś siedzi w schronie, zdjęcia są z grudnia 2010 - urodziła szczeniaki,ja nazwałam ją KORGUSIA i zaczęłam ogłaszać, taka mała wesoła suczka powinna znależć szybko domek, a ona wciąż siedzi biedactwo za kratami wypatrując ratunku. Podeślę ją Raduni - może dadzą rade ją poogłaszać ? Ruda koleżanka z boksu również siedzi nadal w schronie... [quote name='matrioszka2'][B][SIZE="4"][COLOR="blue"]MATYLDA[/COLOR][/SIZE][/B] Za płeć nie dam sobie nic odciąć :mad:, ale z usposobienia wygląda na dziewczynkę.:eviltong: Młode,ciekawe świata i ludzi.Ożywione wystarczająco, by zwrócić na siebie uwagę, a nie zniechęcić. Nieduża - do połowy łydki, jakieś 13-15 kilo.:razz: Różowe nochale zawsze mnie kręcą.;) [URL=http://img10.imageshack.us/i/dsc06012rx.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2230/dsc06012rx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Ten kawaler też zalega dość długo - kierownik mówi ze to dobry stróż i dobry, łagodny pies do ludzi - no i rozpoznawalny...uszy synchroniczne - nawet największe rasowce ich nie mają ! Kto ma takiego drugiego? Widziałyście ? Może ktoś dałby radę zrobić mu pakiety ogłoszen ??? [quote name='matrioszka2'][B][SIZE="4"][COLOR="blue"]GONZO[/COLOR][/SIZE][/B]. Kłapouchy. Spokojny.Zgodny.Duży , może budzić respekt lub ... śmiech.Uszy nie do opanowania.:evil_lol: W schronisku już dość długo, ale po wyglądzie można sądzić, że sobie radzi. [URL=http://img545.imageshack.us/i/dsc06023k.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/2805/dsc06023k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[B][SIZE="3"]BEZA[/SIZE][/B] ta suczka siedzi w schronie od jesieni 2009 , albo i dłużej... proszę kto może o zrobienie ogłoszeń, pakietu, rozsyłania po terierach, sznaucerach , szorsciakach. Może ktos lubi takie paniusie. Suczka jest naprawde spokojna, miła dla ludzi. Myślę ze po takim długim pobycie przydałby sie jej hotelik lub dt. Uwaga:[B] ma wszystkie szczepienia i jest od roku wysterylizowana[/B] - taka śliczna a w schronisku niezauważalna...te zdjęcia są skopiowane z 19.10.2009. To chyba najdłużej przebywający w schronie pies... [IMG]http://images44.fotosik.pl/216/a92d13494d94af2cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/216/8ade478dc3b666bemed.jpg[/IMG]
-
Ta paniusia ma w ogoszeniach ma imie [B][SIZE="3"]MELISSA[/SIZE][/B] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sef4LT9UF6Q/Td5cFt9tdCI/AAAAAAAABBI/SrVOQXdOzPs/s512/Obraz%252520084.jpg[/IMG][/QUOTE] ogoszenieŁ Znaleziono młodą suczkę, około roczną ,wyglądem i zachowaniem przypominającą golden retrivera. Suczka siedzi w kojcu, chciałaby biegać w ogrodzie i tesknie wypatruje. Cieszy się na każdy gest i spojrzenie rzucone na nią szuka kontaktu, przytula się, bezustannie macha ogonem na widok ludzi. Suczka jest odpchlona, zaszczepiona na wirusówki i wściekliznę, odrobaczona. Przebywa w domu w woj. lubelskim.
-
[B][SIZE="3"]GABI[/SIZE][/B] _ W typie leonbergera, juz po sterylce i w Konstancinie. Dostała kojec DE LUX z białym kocykiem u Gajowej. [B][SIZE="3"]HOCIO[/SIZE][/B]....skopiowane z forum sznaucerów o moim tymczasiku HOciu... "Witam Piesek jest grzeczny i kochany Już odzywa się na "Dzekusia" Chętnie i ładnie chodzi na smyczy, rano budzi łapką i sam targa do łóżka smycz Fajnie się też rozkłada na kanapie, jak "żabka" ) Życzę wszystkim takich piesków!"
-
[quote name='*Gajowa*']Tak właśnie o tę sunię [URL="https://lh6.googleusercontent.com/-sef4LT9UF6Q/Td5cFt9tdCI/AAAAAAAABBI/SrVOQXdOzPs/s512/Obraz%252520084.jpg"]https://lh6.googleusercontent.com/-s...%252520084.jpg[/URL] mi chodziło, moim zdaniem jest bardzo adopcyjna. Jutro trzymam kciuki za leośkę :thumbs:.[/QUOTE] W schronisku pracownicy bardzo chwalą - jej charakter najbardziej przypomina mi Goldena... wesoła , ruchliwa, ciezka do ogarnięcia w swej ruchliwości...moze komus zginęła - ma zadbaną siersc , jest młodziutka, jak ma rok to wszystko.
-
[B][SIZE="3"]AVISEK[/SIZE][/B] , nasz nowodworski ślepek którego wszelkimi mozliwymi srodkami probowała ratowac Kometa - został uśpiony - piesek był bardzo chory, miał padaczkę , wszelkie mozliwe choroby. Kometa walczyła o jego życie bardzo - ale stan psa zabieranego ze schroniska był dramatyczny jak i walka o niego... [IMG]http://https://lh6.googleusercontent.com/__PzL0RsYOIA/Tb0RKnkKyDI/AAAAAAAAEdU/YqCzTN5nk7I/IMG_3399_resize.jpg[/IMG] [B][SIZE="3"]GABI[/SIZE][/B] - Leonbergerka juz w hoteliko - szpitaliku. Jutro sterylka - sunia jest kojcowa , ma dobry kontakt z człowiekiem w kojcu. Po wyjsciu boi sie przestrzeni, dzisiaj była wyczesywana - bez problemu daje ze sobą wszystko zrobic - ale musi nauczyc sie chodzic na smyczy, musi troche sie "wyrobić"... [SIZE="3"][B]HOCIO[/B][/SIZE]Dobra wiadomość - HOCIO dzis juz w nowym domku w Białej Podlaskiej, gdzie go zawiozałam,
-
Madi - jak juz odzipniesz to napisz czy wystawiac haszczaki np.na allegro, alegratce itd ? Ciągle sie tez zastanawiam dlaczego tylko suki zostają ? Wśród owczarków siedzą i psy i suki , molosowate tez różnie choc z przewagą psów... czy akurat taki przypadek? czy w innych schronach tez taka tendencja?
-
Vega ON czyli jak spełniają się marzenia - Vega juz w domu:)
teresz10 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Vega nazywa sie SABA. formalności zostały dopełnione, umowa adopcyjna spisana. Saba 14 dni bedzie przyjmowała lek na dolegliwości gastryczne gdyż dzisiaj rano wymiotowała , nawet z krwią - i do sterylki nie doszło. Panstwo zabrali ją do domku Wczoraj ją odwiedzili w klinice, a wiec dzisiaj juz była sztama. Sunia zadowolona...i czysta...troche sie jeszcze drapała , dostała jakiś zastrzyk - na skórę. W klinice lekarz poznał nowych włascicieli i im udzielał porad... moze i dobrze sie stało ,obawy o opiekę po sterylce rozwiane. Panstwo oddali mi 70 zł za transport, i zapłacili za kąpiel i lek na skórę. Ja zapłaciłam za hotel i lek na żołądek. 35,00 lek + 2 x 23,00 hotel = 81,00 PS: dzwoniłam wieczorem z zapytaniem jak sunia? - była w domu - nie na podwórku ,podobno przeszła sie po domu i położyła na kanapie jakby była u siebie... marnie widze spanie w budzie...przynajmniej psa a co z resztą domowników to nie wiem...