Zgadzam się z Fredzia w 100%, na początek wystarczy kocyk, przecież jej najbardziej jest potrzebna miłość, kawałek miejsca do spania i jedzonko..
Rewelacja, że mała dostała szansę.
W tym miesiącu raczej nie dam rady, sporo nieprzewidzianych wydatków, ale mam nadzieję, że w grudniu uda mi się dorzucić do dt dla małej.
Mogłabym dostać namiary do kogo przesłać pieniążki??