Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. Mówisz o Blance? Blanka i na Nukę fuknęła...ale ostrzegawczo. Nie było żadnego problemu...
  2. I allegro Tobiaszka [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1243082912[/url]
  3. [quote name='Beata M']wczoraj do mnie dzwonił pan z Radomia - wypytywał dowiedział się o Kreci z ulotki rozdawanej na festynie w niedziele chce poznać Krecie dzwonił przed sekundą,że będzie za godzinę poznać sunie ale nie wiążę z tym spotkaniem wielkich nadziei[/QUOTE] Fajnie...oby się nie zraził co do koordynacj ruchów Kreci. To o której ta sterylka????
  4. [quote name='AnnaA']A maluch Yogi stara sie troszeczkę utyc i obrosnąc by byc podobnym do pikińczyka.[/QUOTE] Ale z jego punktu widzenia to chyba niczego mu nie potrzeba, nic mu nie jest... Naprawdę, stan fizyczny i psychiczny tego psa to dwie skrajności....:p
  5. Właśnie weszłam, żeby napisać, że wczoraj po południu starczyło mi sił żeby zrobić tylko jendno ogłoszenie na gumtree [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-TOBI-prawdziwy-pudelek-z-sierscia-jak-sprezynki-W0QQAdIdZ231436231[/URL] Spójrzcie ile wyświetleń!!!! Przez jeden wieczór... sbd, jasne, że zrobię inne ogłoszenia...Tobi to naprawdę fajny pies, znajdzie dom, na pewno!!!
  6. Nikt z ogłoszeń nie dzwoni? Jak był Prado w metrze też nikt nie zadzwonił??
  7. Oby ta pani nie zrezygnowała-------ale dogomaniacy będzie potrzebna wasza pomoc !!!!!! Potencjalny domek w pomorskim :( Daleko, ale nie do niewykonania....może jakiś płatny transport zorganizujemy. Tylko będziemy błagać o zrzutkę na ten transport, bo to być może jedyna okazja będzie !!!!!!!
  8. To ja allegro i gumtree zrobię i będę odnawiać co chwila....inne ogłoszenia to tak na miesięczną edycję pójdą.
  9. Też robiłam allegro [url]http://allegro.pl/krecia-szczeniak-mix-kaukaza-piekny-i1240230293.html[/url] ale tam kicha :(
  10. [quote name='sleepingbyday'] monday - tobiasz ma 1 ogoszenie, ale nie było żadnego telefonu. [/QUOTE] 1 ogłoszenie...!!!!!!!!!!! Jak on ma znaleźć dom...? Daj mi tekst i kontakt to pomogę w ogłoszeniach....
  11. SBD, jak sprawa z Tobiaszem wygląda? On mi na rasowego wygląda, bo czy inny psiak może mieć takie sprężynki??? Aż nadal jestem pod ich wrażeniem - pierwszy raz takie futerko głaskałam:)
  12. Ja już głosowałam....mam nadzieję, że mimo wszystko p. Ala dostanie tą karmę. A co do przypadku Pysia, to w pankracym jest sunia (wspomniałam o niej na wątku Yogiego) z obustronnym otwartym złamaniem szczęk :( Jeżeli ktoś by tam był i byłoby możliwe zrobienie jakichkolwiek fotek i dowiedzenie się o stan suni, to bardzo proszę. Założę jej wątek, a póki co po operacji chyba trafi do schronu, bo gdzie indziej?
  13. Jestem z panią w kontakcie. Sunia znaleziona, wieziona była do schronu. Akurat było tam dwóch lekarzy. Jak nic poważnego, to pani może sunię zabrać (i niestety znów będzie ją dokarmiać), a jak coś poważnego to ona zostanie w schronie trochę...albo w pankracym tak myślę. Ale i tak te 3 sunie stamtąd trzeba na sterylki poprzywozić...mówiłam o tym pani, miała się z Włodkiem dogadać. edit: sunia ma obustronne otwarte złamanie szczęk. jest w pankracym... mam nadzieję, że po operacji jak już dojdzie do siebie schron ją przyjmie - a ja jak tylko zdobędę zdjęcia to zakładam wątek - podobno to młoda sunia, ma jeszcze grube łapki, zachowuje się jak szczeniak, trochę jak szczeniak. Ma jedną wadę, zagryza kury...w okolicy ktoś wytrwale truje psy :(
  14. A co z tą rawą?
  15. [quote name='marlenka']Dziewczyny przegrywamy ze schroniskiem w brzegu ....pomocy potrzebujemy głosów dla Ali [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503&start=0[/url][/QUOTE] już głos oddałam...........
  16. [IMG]http://i56.tinypic.com/152oq51.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/4rxh69.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2czwo7p.jpg[/IMG]
  17. Mamy zdjęcia od Ada-jeje:) [IMG]http://i53.tinypic.com/2gtdnqp.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/23ifhmr.jpg[/IMG]
  18. Akcja schroniskowa super...karmy pełno sie nazbierało, a ja poznałam 2 bardzo czułe na los zwierząt osoby. Jedna podczytuje dogo, a druga pomaga psom mniej więcej jak my, ale sama...tzn nie ma nikogo kto mógłby jej pomóc. Sama zbiera bidy, ogłasza je...ale wiadomo samemu trudniej. No i właśnie przed 10 minutami ta druga pani do mnie dzwoniła z płaczem, bo dokarmia 3 sunie, które chodzą za nią jak wychodzi na spacer ze swoim psem. I dzisiaj wyszła jej mama z psem i te sunie poszły, a jedną potrącił samochód - nawet się nie zatrzymał kretyn. Sunia do rowu, wczołgała się w jakąś rurę i pani nie ma pojęcia co zrobić....boi się, że sunia dalej w tą rurę wejdzie, a tam już jej nikt nie dostanie. Pokierowałam do schronu tą panią, ma dzwonić i powołać się na mnie (o ile to cokolwiek da) i ubłagać kierowniczkę o pomoc....sprawa o tyle trudna, że ta pani z orońska chyba jest...ale nie można psa zostawić, bo z orońska. Ja bym pojechała tam i pomogła, ale samochód dopiero o 16 będę miała... Wiem, że to nie o Yogim pisałam, ale po prostu, musiałam to napisać.... Oby z tą sunią było dobrze. Szkoda, że nikt nie zapamiętał numerów tego kogoś kto uderzył w sunię.
  19. Osa, fajnie, że jesteć :) Mam nadzieję, że w skupisku pekińczyków u was w fundacji ktoś go zobaczy... AnnaA powrotu do zdrowia - szybkiego, oby nie rozłożyło cię gorzej. Jak czegoś trzeba ci będzie to pisz...nie mieszkasz tak daleko, zawsze da sie podjechać i dowieźć ci to czy tamto....;)
  20. I już po odwiezieniu do Anny.... Na początku bardzo niepewnie się czuje...ale później, jak już Ania nam pisała Blanka czuje się lepiej :) A ja się bałam, że może jednak nie jest tolerancyjna dla innych psów, że to tylko na początku jak była taka zastraszona - ale ufff...wszystko dobrze :)
  21. To ja jeszcze kilka fotek Blanki z domu.... Lubi wyglądać przez okno - 9 pięro jej niestraszne :) Jak jest w domu...na balkon nie wychodziła. A tutaj już ze swoim wybrankiem....
×
×
  • Create New...