Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
No to...w tej dąbrówce są zarezerwowane miejsca dla nich... Może poczekać co Dorka powie, która tam była i zawozić onki- skoro są pieniądze...Im krócej w schronie tym lepiej :) A czy one muszą trafić do weta odnośnie tych krzywych łapek, czy po prostu już takie mają zostać ? -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Jak pod radomiem to ze sprawdzeniem nie powinno być problemu. Zabiorę kogoś z radomia i pojedziemy. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
A gdzie jest brodnica ? Moze macie rację....ja jamora pytałam, bo blisko radomia i wiem , że warunki dobre. A może propozycje malibo przyjąć? Dąbrówka warszawska pod radomiem????? A ktoś z kimś tam już rozmawiał? Konstancin nieco taniej - trzeba brać to pod uwagę -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
u jamora jest sporo boksów....ogromny teren do biegania...jamor z tego co kojarzę szkoli psy policyjne Teren do biegania ogromny - grupuje psy do wychodzenia z boksów razem. Wet - jest jakiś dojezdny, na zawołanie... Jest wątek hotelu jamora na dogo...albo strona [url]www.jamor.pl[/url] Ja oddawałam tam psa, który stał się emirowym psem. Relacja z pobytu, zdjęcia...wszystko było. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Red, a wiesz co....z allegro można poczekać jak psy będą w hotelu. Zdjęcia będą miały lepsze. A to już dużo. Komu, komu dwa dziadeczki na podwórko ??/ -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Hm, a teraz pomyślałam - jak je zawieźć? Jeszcze tego sobie nie wypbrażam, przecież dwa na tylne siedzenie mi nie wejdą.... Chyba że jeden na tylne siedzenie, a drugi do bagażnika - mam kombi, źle by nie miał tam psiak, też szyby do wyglądania... -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Dobrze red - to niech poda mi nr konta, to ja prześlę mu 12zł na wyróżnienie. Jutro dzwonię do jamora jeżeli mi nie odpisze...a jak u niego nie będzie miejsca, to gdzie? W łodzi jest hotelik, ale to już 150km...albo do megii1 do Serocka, tam gdzie Floyd miał jechać. Ona ma już onka suczkę...też historia - bo ktoś ją wywalił i żeby nie można było znaleźć właściciela to obciął jej ucho z tatuażem :( U megii też miałyby dobrze - jakby co to w przyszłym tygodniu mogę je zawieźć. Tylko czy ona ma miejsce ? -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Acha, z transportem owczarków też problemu nie będzie :cool3: Byle nie na drugi koniec Polski...no chyba, że do DS :) -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
A może ktoś podsumowanie zrobić? Ile jest deklaracji stałych, czy są jakieś wpłaty jednorazowe? Kto jest w stanie zrobić dla psiaczków bazarek? Nie przejrzałam całego wątku - brak czasu :/ Jeżeli chcemy ich dać do hotelu, to musimy mieć pieniążki i dużo ogłoszeń. Allegro w pierwszej kolejności :) Kto zrobi super allegro? Ja przeleję kasę na wyróżnienie, niestety jednorazowo. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Pisałam do jamora w sprawie hotelu...zobaczymy, czy w ogóle ma miejsce. Dobrze by było gdyby psiaki były w jednym boksie i oby cena za dwa była z jakimś rabatem -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=6][COLOR=Red][I][B]UWAGA[/B] [/I][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][SIZE=6][COLOR=Red][I] Jednej z radomskich dogomaniaczek zaginęła suczka:[/I][/COLOR][/SIZE] [/SIZE][LEFT] [SIZE=3][B]ZAGINĘŁA SUCZKA[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]W DNIU 21 LISTOPADA (W SOBOTĘ ) NA OSIEDLU KAPTUR W OKOLICACH ULICY POLNEJ ZAGINĘŁA SUCZKA MIESZANIEC W WIEKU OK. 10 LAT. SUCZKA JEST ŁAGODNA, NIEDUŻA DO POŁOWY ŁYDKI. WABI SIĘ TINA, MUSI REGULARNIE PRZYJMOWAĆ LEKI. GDYBY KTOŚ JĄ WIDZIAŁ TO BARDZO PROSZĘ O KONTAKT.[/B][/SIZE] [SIZE=6][B]TEL: 505 252 365[/B][/SIZE] [SIZE=6][B][IMG]http://images41.fotosik.pl/227/1d709e2956eb32de.jpg[/IMG][/B][/SIZE] [SIZE=6][B][IMG]http://images43.fotosik.pl/231/9b86be2837ff9f63.jpg[/IMG][/B][/SIZE] [SIZE=6][B][IMG]http://images38.fotosik.pl/227/22d5bbe8dda71c9a.jpg[/IMG][/B][/SIZE] [SIZE=6][B][IMG]http://images38.fotosik.pl/227/3886445619b22b98.jpg[/IMG][/B][/SIZE] [SIZE=6][B][IMG]http://images49.fotosik.pl/231/18740573991f0126.jpg[/IMG] [/B][/SIZE] [/LEFT] [/CENTER] -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']to ja cały czas czekam na tekscik i opis zdjęć bo trudno mi zrobic ogłoszenia bez opisu jaki szczeniaczek jest na jakiej fotce.[/QUOTE] A allegro już gotowe... -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
A czy ktoś z tego allegro dzwonił już? Mam nadzieje, że skoro to szczeniorki, to znajdą domki... -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Niestety, jeżeli o zdjęcie chodzi, to przy tym działaniu forum dogo - to zdjęcie akurat mi się nawinęło. Wczoraj jak przeglądałam wątek to dogo chodziło jak chciało :/ -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Da się wklejać zdjęcia :) Ale tylko w firefoxie (przynajmniej ja tylko tak mogłam i po edytowaniu postu) Dlatego zrobiłam bazarek dla Sofii...zapraszam, do 1 grudnia [url]http://www.dogomania.pl/threads/174295-PrzerA-A-ne-przerA-A-noA-ci-dla-Sofii-od-ksiAE-A-ek-po-ubrania-aA-do-cudeniek-Do-1-12-09?p=13560460#post13560460[/url] -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Tula, jeszcze nie doszły :) Nie ma sprawy z wpłatami...póki co mamy zapłacone - nie wiem do kiedy. Licząc od 10 listopada 800zł....hm, mam nadzieję, że Beata wie. A z Sofii to faktycznie agresor chyba nie jest :) Dziewczyny, dała się wam pogłaskać pręguska? Jaka była w stosunku do was? Bo do Magdy, to czytałam - świata poza nią nie widzi. Nie dziwi mnie to, Magda jako pierwsza pokazała jej, że przyjemne jest głaskanie, karmienie z ręki, wypuszczanie z boksu...pierwsza od czasu kiesy znalazła sie w schrnie, b co było wcześniej tego nikt nie wie. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Cieszy mnie to ogromnie, trochę finanse Sofii się poprawią :) Mam parę rzeczy na bazarek dla Sofii...ale niestety po zmianie forum nie mogę dodawać zdjęć :( Czy ktoś wie może czy coś w tej kwestii się zmieniło? -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
no ale co Magda o Sofii mówiła? Coś nowego ? -
Czy ktoś wie czy zmieniło się coś w sprawie wstawiania zdjęć? Ja nie mogę ich wstawić... Teraz jest opcja, że można ze swojego komputera wstawić - to dostaję komunikat, że nie mogę tego zrobić, bo być może nie mam konta lub dostępu, albo z URL...ale po wpisaniu adresu dostaję komunikat, że jest niezdefiniowany taki plik, który wklejam :( A poza tym gdzie są emotikonki ???
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']Na prośbę Magdy, wrzucam 2 filmiki Zosi. Mam nadzieję, że mi się uda... [URL]http://www.youtube.com/watch?v=YuXXNlgtAvM[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=rV2RVNVOn9U[/URL][/QUOTE] Z filmów widać, że Sofia to fajna suczka...lubi zabawę i lubi głaskanie :) -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
I co u Sofii? -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata M']Monday nie będę ukrywać,ze było by miło jesli chciałabyś ze mną jechać :)[/QUOTE] Beata, przepraszam...wczoraj już wyłączyłam kompa i weszłam dopiero teraz. Trzeba było dzwonić !!!!!!!!!! -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
a.piurek, nie ma sprawy :) -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Lilith, możesz je przekazać bezpośrednio tuli, ewentualnie jutro moge podjechać do ciebie i zabrać rzeczy...swoje też muszę tuli dostarczyć, więc przy okazji i twoje. Albo jak będziesz na młodzianowie to możesz je podrzucić. Jakby co to dzwoń do mnie 516 088 927. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Beata, to nie ma co się umawiać. Jedź sama - jak dasz sobie radę. Jak nie to daj znać. Wywiedz się wszystkiego o Sofii i napisz. Mam nadzieję, że uda ci się jakieś zdjęcie zrobić. Dowiedz się, czy są jakieś przesłanki odnośnie gotowości do adopcji. Jak Magda ją postrzega, jak zamierza z nią pracować. Może powoli można przygotowywać się do ogłoszeń.