Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. AnnieA zostało tej karmy...chyba, że da ją p. Ali
  2. A gdzie mała czrnula ma dom? Ktoś z okolicznych mieszkańców ją zabrał? A Saba ma dołączyć do niej po starylce?
  3. Mało adopcyjnych - jak nasz Mars, Ares i Odyn :( Ale chyba noje pytanie póki co nieaktualne. Ale mamy 2 sunie 7 miesięczne. Jakby się udało, to zabrałybyśmy je do hotelu...one w schronie dopiero z miesiąc, boję się, żeby tam się nie zasiedziały i nie zdziczały jeszcze bardziej :(
  4. Tak mówił tamten pan. Jeszcze Maltę można do Margo podpiąć, ale Gretę ????
  5. Super by było...Margo za mała, hm... Ona jest śliczna :)
  6. Wiking strasznie tajemniczy... Jakby miały już dom to byłoby wspaniale !!!!!
  7. Wiem Wiking, że ciężko zostawić ją bylo :( Schron też nie będzie rajem...
  8. Jak pisałam kiedyś Greta będzie miała pakiet ogłoszeń - bardzo dużo ogłoszeń, które zrobi Zuza911....a taki prezent podarowała nam hesia :)
  9. A jeszcze chciałam zapytać wstępnie p. Asi, czy znalazło by się miejsce w hotelu dla niedużej suczki (tzn. średniej), wysterylizowanej?
  10. [quote name='hesia']Ares i Mars to rzeczywiscie przepiekne psy! Przepraszam, ze pisze tutaj, ale Monday ma pelna skrzynke, a Zuza911 potrzebuje do ogloszen adres mailowy (do aktywacji ogłoszeń) w przypadku Grety. Monday, prosze, podaj Jej. Mysle, ze warto podawac maile rowniez w ogloszeniach, bo ludzie czasem pisza, zamiast dzwonic.[/QUOTE] Hesia, już wyczyściłam skrzynkę, podałam swój adres mailowy dla zuzy...dzięki :)
  11. To może warto już zmienić temat i porozsyłać wątek z prośbą o jakieś wpłaty, zorganizowanie bazarków. Hotel to min 350 - 450zł miesięcznie. Trudno taką kwotę uzbierać...ale trzeba jakoś sobie poradzic.
  12. Zostało mi trochę pieniędzy z bazarku....jeszcze nie mam jednej wpłaty, ale 65-75zł powinno być. Może zrobić dziewczynom za to wyróżnione allegro? To 24zł wyjdzie. Młode są....to jest ich najlepszą stroną.
  13. [quote name='tula']Tak ten pierwszy raz jest zawsze stresujący:):) a ekspertką od załatwiania hoteli to Monday nasza kochana jest:) ja tez sie dorzucę do hoteliku, pewnie duzo tego nie bedzie niestety. Trzymam kciuki za udaną akcję:)[/QUOTE] A tula ma do odebrania zabawkę...ale jakoś o nią się nie upomina !!!!!!
  14. Może bazarkami jakoś uzbieramy tą kwotę. Wiking, mamy na dogo taki sposób zbierania pieniędzy...to bazarki. Działa na zasadzie allegra...tylko nie jest to zelektronizowane :) Po prostu ludzie na wątku licytują (zwyczajnie w poście), a osoba, która założyła wątek, poprzez edycję dopisuje przy każdej rzeczy kto dał najwyższą ofertę. Zobacz sobie jak to działa...ścieżka to:Forum/Psy w potrzebie/Akcje/Bazarki Pewnie masz coś niepotrzebnego w domu (książki, może jakiś nietrafiony prezent ;)...pieniądze idą na jakiegoś konkretnego psa) To co, pytamy o hotel dla Saby w Brzyściu...czy może gdzieś bliżej?
  15. Pewnie sobie poradzicie bez problemu. Czy Beata nie będzie miała problemu z przechowaniem małej czarnuli? Gdyby jednak nie mogła tego zrobić, to przywieźcie ją do mnie na noc. Red ma tel do mnie. Czy mała już przygotowana do pobytu u AnnyA, tzn odpchlona, odkleszczona, odrobaczona? Wlodi, zrób śliczne zdjęcia. Jak sfotorgrafowałeś szczylki z DT u AnnyA to rozeszły się jak świeże bułeczki. To był chyba rekord adopcyjny :) Weźmiemy się za ogłoszenia dla dziewczyn to moment znajdą domy :) (MOJE ŻYCZENIE)
  16. [quote name='red']Hotel dla obydwu, to duży koszt...nie wiem czy damy radę....[/QUOTE] tak...tymbardziej, że teraz Saba jeszcze doszła. Ale one potrzebują oswojenia z człowiekiem. Póki się nie zestarzeją w schronie :(
  17. [quote name='tula']Ogłaszam, ale przyznam ze wstydem że przez ostatnie trzy dni mam opóźnienie w ogłoszeniach bo dzieciaki bo bardzo chorują i nie mam na nic czasu:([/QUOTE] TUla, nie przejmuj się ogłoszeniami...wiadomo, dzieci najważniejsze...przy ogłoszeniach czuwa pewnie kilka osób. Myślę gdzie jeszcze ich dać. Żeby na często odwiedzany poartal je wrzucić - ale jaki?
  18. Żadnego zapytania o Gretę i Maltę? Mają dużo wyświetleń, na zdjęciach zaprezentowały się ładnie, są młode - przyciągają uwagę. Nikt nie dzownił??? Podejmujemy jakieś decyzje, np hotel czy jakiś DT?
  19. To jak opcja hotelu wchodzi w grę to dzwońcie do Brzyścia do p.Asi. Tam gdzie jest Mars i Ares. W niedzielę red i AnnaA zawożą Akorda do Tarnowa, to niedaleko...tylko czy miejsce by było. Tam jest naprawdę super - patrząc poo Marsie i Aresie :) tel do hotelu: 606 612 957 lub (017)7730386 Kto pilotuje sprawę Saby? Red? Czy szczęśliwy znalazca ??? :)
  20. Allegro dla chłopaków Marsa i Aresa [URL]http://www.allegro.pl/item1001541388_mars_cudny_owczarek_niesamowity_przytulak.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item1001560800_ares_cudny_owczarek_z_cechami_stroza.html[/URL]
  21. [quote name='AnnaA']W niedzielę jedziemy z Red i Akordem do Tarnowa. Wracając mogę zabrac szczylka z Wsoli. Dobry hotelik dla psów jest pod Mielcem a to wtę samą stronę co Tarnów tel /17/ 773 03 86 kom 606612957. Dla psów dogomanii są tam inne ceny. Nie wiem tylko czy mają miejsca. Jeszcze bardzo ważne; szczeniak nie może byc Tina bo u mnie jedna Tina już jest. Może Lula?[/QUOTE] Tak pod mielcem w brzyściu :) Są tam Mars i Ares. Hotel ekstra :) A i byłby transport :) Tylko kasy chyba nie uzbieramy.
  22. [quote name='lilith27']Omar ma sensowną cenę.......i daje rękojmie dobrej opieki..... Omar mi móiła kiedyś też o hoteliku mokry nosek......ale nie wiem jakei są ceny....... megi bierze nie dużo.......... pati?[/QUOTE] jamor dąbrówka warszawsa (chyba tak się nazywa - tam gdzie z red byłyśmy w sprawie owczarków) jeszcze jedna dogomaniaczka oferowała budę, ale z częstym wychodzeniem dla suczki, cena tylko za koszty utrzymania 150zł...w tym odpchli, odkleszczy, odrobaczy - na wątku radomskich ostatnich psów to było, jak będzie potrzeba to postaram się znaleźć.
  23. Czyli AnnaA zabiera małą??? Karma się przyda :) Sunia w podobne do Malty...będą konkurentkami. Nie ma co się użalać nad losem dziewczyn - trzeba brać się do pracy. Jak potrzebujecie czegoś ode mnie, to dzwońcie) Oczywiście do ogłoszeń się piszę, tylko niech sytuacja dziewczyn się ustatkuje.
  24. Tekst super :) Krótki, zwięzły, a opisuje całą Margo - której nie znaliśmy :)
×
×
  • Create New...