macie tu słońca , wody dużooo :crazyeye:
no i ja , kochająca te klimaty hihihi :lol:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/688/p7230066.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/9814/p7230066.jpg[/IMG][/URL]
nieeee mam innych fotek, w weekend co popstrykam
czasu bedzie więcej co cos się zrobi na łonie natury