Jump to content
Dogomania

dysia-u

Members
  • Posts

    6359
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dysia-u

  1. dziewczyny u nas rano było 8 stopni czy mnie sie to zdawało czy mogło byc taaaak zimnoo??!!! kurka, ale ten klimat w Polsce do d...
  2. a czemu??????
  3. [quote name='chrupcia']ooo to teraz to [B]muszę[/B] zobaczyć podciętego Lolusia! :razz: Jolcia niech się nie tłumaczy brakiem czasu, bo wcześniej przez tyle miesięcy miałaś czas na kilka słów i kilka zdjęć :( wszyscy mamy obowiązki ;)[/QUOTE] nasz Kasia mądrze mówi taka młoda i madra ech! na synową bym cie chciała hahahahhahaha
  4. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/DSCF1166.jpg[/url] gdzie se zrobiłas tatuażyk? no powiedz gdzie? ! nikomu nie powiem
  5. Zebym to jeszcze mogła twoja galerie odnależć !!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. [quote name='Pegaza']Strzele focha bo do mnie nie wpadnie.. :obrazic:[/QUOTE] ja wpadne, nie fochaj się może być??? Jolcia ty to jak znikniesz to...kamień w wode
  7. [quote name='chrupcia']też mam ochote na frytki, ale nie chce mi sie ich zrobić :shake: mogę wpaść do Was???[/QUOTE] wpaść możesz, pewnie ale frytek ci nie dam bo juz nieeee mam zjadłam dziś na obiad kebab
  8. podrzucaj se mopem hahahahahhahahahahahaha
  9. a ta depilacja to czym /cichooooo/ zmieniłam sobie trymerek i uczulenie jakies paskudne dostałam
  10. oooo wyciągnęłyśmy cię wreszcie z tej kuchni /ja też wole o głupotach popisac hihihi :cool3:/ no , to podjadłam ,pooglądałam /igrzyska z filmem tanecznym-fajna taka mieszanka bo nic sie nie znudzi hihi/i troche poczytam "Sekretna córka" czytałyscie? piekne /oczywiście jak ktos lubi ckliwie egzotyczne.Ja lubie/
  11. dbając o niego nie wolno ci zapominać że ty też dbasz o rodzine, na twoich barkach też wiele spoczywa żeby inni szanowali trzeba umieć sie szanować samemu baju baju a sama czasem tego nie umiem a już 20 lat za nami, ech! Daria, zamknijże wreszcie tą lodówke i chodz do nas, ważne tematy a ty jesz i jesz ;)
  12. mój M zawsze mówi że chude jest wredne hahahhah jak jem np pączki to zawsze myśle"panie Boże spraw żeby mi to poszło w cy...,a nie zadek"
  13. widzisz , a mnie po takiej kolacji gdzie pójdzie jak nie w opony?!
  14. mnie by sie nawet nie chciało wiem
  15. to taki odwieczny problem Dżoana !!! ty se nie daj go obrzydzić jak taki faktycznie robotny to go pilnuj a jak sie trafi leń?! matkooo kochana, gonićććććć
  16. właśnie zjadłam talerz frytek do tego miseczka mizerii uuuu wiem że żyje było pychaaaa
  17. dziewczyny ale u nas zimnooo, cały dzień tylko 13 stopni mówia że w górach snieg matkoooo co sie z tym klimatem porobiło??!!! zaraz trzeba bedzie pewnie w kominku palić , buuuuuu ale mnie coś wodzi, juz 5 raz zagladam do lodówki światło jest, ale czy cos więcj ?hmhmhm
  18. wyorażacie się tego puli po spacerze w strugach deszczu?? matkooooo jak to futro namoknie , zacapi ,to kiedy ono wyschnie?!
  19. ch...żem se nie pomyslała hahahhahaha no fakt. Widze jak moja mama za zięciuniem. Mnie czasem nagada ale jego zawsze zrozumie. Ale wiecie co, chyba wole że tak jest , bo córka zawsze z matka sie dogada a zięć czuje się super i zgoda w rodzinie na całego syn przyprowadza 3 koleżąnki do domu i mówi do matki: jedna z nich będzie twoja synową, zgadnij mamo która to ta w środku mówi matka. Tak, a skąd wiesz pyta syn bo juz jej nie lubie haahahahahahahahah
  20. Dżona , my też kiedys bedziemy teściowymi kurna, ciekawa jaką ja będe?
  21. a dlaczego właściwie nie mogłybysmy we trójke tam zapukać???
  22. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/IMG_2771.jpg[/url] ona juz wypoczywa śliczne fotki oj Daria cięzko mi , cięzko :roll:
  23. dziewczyny ja od dawna juz sypiam z tym problemem :eviltong: i wiecie że nawet sie przyzwyczaiłam syn ma 14 lat może i nie mega młody jak to Kasia pisze ale i wiekowy też nie wszystko było by fajnie gdyby to nie miał byc 3 pies nawet na drugiego juz byśmy sie pewnie szybciej zgodzili pozyjemy , zobaczymy bez walki nie ustapię hahahahhha
  24. Kaaasiaaa !!! daje ci pierwsze ostrzeżenieee
  25. dziewCzyny wczoraj było u nas 34 st w cieniu a dzis pada deszcz i chłodno czy ktos ma jeszcze cierpliwośc do tych anomalii pogodowych???? ale jak czytam w necie co burze wyprawiaja po Polsce np w kujawsko pomorskim to aż straxh bierze 3 dni temu u nas był taki grad że podziurawił całą siatke w oknie na komary miłego dnia życze wszystkim
×
×
  • Create New...