cześć dziewczyny
chciała bym wam o czymś powiedzieć ,ale...jakoś sie boje czy mnie nie wyśmiejecie. nieeee, jeszcze wam nie powiem , a póki co fotki
najpierw moja ulubiona
[URL=http://img695.imageshack.us/i/p1000917j.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3166/p1000917j.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img153.imageshack.us/i/p1000920h.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/411/p1000920h.jpg[/IMG][/URL]
to jest ukochana forma spędzania czasu przez Mejsule. Nigdy pana nie opuszcza i nikomu nie pozwoli sie przysiąść