wychodze teraz z psem a tu tak mocno deszcz pada. Pies sie rozejrzał wokoło i nawet ze schodów nie chciał zejść. Panisko jedne!!!
Dziś był piękny dzień tylko mocno wiało. Wyprałam koce to wyschły bardzo szybko. A na wieczór deszcz uuuu, juz pewnie po ładnej pogodzie, Miałam ochote jeszcze wieczorem pójśc na cmentarz tak pięknie palą sie świeczki , widać tylko łune nad cmentarzem , ale teraz mi sie juz nie chce. Ide myć głowe. Nawet siulka zapomniałam wyprać hihi dopiero zapach dolatujący z kanapy mi to uświadomił hahahahahhahaha