ale jak desczyk pada to Mejsi stanie w drzwiach , rozejrzy się i ,,,,wio do domku
nie wiem czy ona ma pecherz z gumy?!
musze ja przyuważyć czy gdzies nie podsikuje
miłęgo dnia życze
mój syn chodzi do technikum , dział cholernie trudny/ja nie ogarniam/ a on zadowolony , tyko...ten polski
on wogóle nie widzi potrzeby uczenia sie go
matematyka i konstrukcja maszyn to jego miłośc , ale polski phiphi
no i same widzicie
a przeciez matura go czeka
no nie jutro ale czeka
cześć Aga
ja bym też pojeżdziła na wystawy , chciała bym podglądnąć jak fryzurki , te fachowe wyglądają
przyda mi się to
u nas zimnoooo ,uchch najlepiej przy kominku i to jeszcze z dobrą książką
mam wymagania, co?
ja też wpadłam odwiedzć maluszki
masz juz dla nich potencjalnych właściceili?
nie przejmuj się jeśli nie, na dogo jest więcej chętnych żeby sie nimi zaopiekować
pamiętasz że pierwsza się zgłosiłam?
[url]http://i51.tinypic.com/wbpilf.jpg[/url]
Yokula zawsze błyszcząca, ale te twoje pazurki hoho
tyle pięknych fotek , Yoko ma cierpliwość do pozowania , oj moja nie ma ,nie ma
[quote name='chrupcia']Daria cześć :)
kurcze znowu złe wiadomości ... :roll: trzymam kciuki za Somke :kciuki: niech się trzyma kochana :loveu:[/QUOTE]
ja trymam kciuki za ciebie. Żebyś była dzielna
pożyjemy , zobaczymy
doświadczenie uczy że nie wolno tak calkiem wierzyć w prognozy pogody przepowiadane w tv
zima jak nie taaaaka długa to...może być
ale wiosna , lato to dopiero cud!!!!!!
[quote name='jot11']Oj,Klaudia....:roll:
A co powiesz za 10 lat? Babcia? :multi:
A za 20 to juz tylko trumna co? :angryy:
Kurcze młoda Jesteś i głupoty gadasz.:angryy:[/QUOTE]
Jolcia my z małolatami nie trzymamy, prawda? bo one na siłe chcą byc starsze od nas
za nimi to juz wieko trumny goni hihihi
wiecie że bazie na drzewach zaczynają puszczać pąki?!
[URL=http://img228.imageshack.us/i/p1010119r.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7158/p1010119r.jpg[/IMG][/URL]
wybrałam się z M na jesienno zimowy spacer po lesie a tymczasem ku pokrzepieniu serc znalazłam ślady wiosny
może zima cos sobie pomyliła i poszła gdzie indziej?!
[URL=http://img703.imageshack.us/i/p1010113.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/9145/p1010113.jpg[/IMG][/URL]
:loveu: jaka to radość w leśnych poszyciach znależć coś tak cudnego :crazyeye:
to taka perełka :multi:
jak jest tak piekna pogoda to nas nosi
żadna nie może w domu usiedzieć
mamy fotki , chcecie?
[URL=http://img207.imageshack.us/i/p1010128q.jpg/][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/7458/p1010128q.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img151.imageshack.us/i/p1010108q.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/9184/p1010108q.jpg[/IMG][/URL]
ona zawsze gotowa do drogi
[url]http://i51.tinypic.com/a9qpn5.jpg[/url]
napatrzeć sie nie mogłam
a cóż to za wysyp fotek??!!!
matkoooo ale jest co oglądać
wszystkie piękne fotki aż trudno wybrac sobie jedną