Jump to content
Dogomania

dysia-u

Members
  • Posts

    6359
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dysia-u

  1. [url]http://i51.tinypic.com/fxcvmf.jpg[/url] nie mogłam sie napatrzeć ale fajne foty
  2. ale Marzka hartujesz swoje panny !! nie pogryzły cię tylko pewnie dlatego że im szczęki zamarzły hihihi
  3. pytałam w zoologu o tabl na odrobaczenie , ale ponoć tylko wet tym handluje kurcze , takmi tam nie po drodze pewnie w styczniu jak juz bedzie szczepienie to sie po jedno i drugie wybiore
  4. [URL=http://img515.imageshack.us/i/p1010266m.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4880/p1010266m.jpg[/IMG][/URL] czemu nikt nie otwiera drzwi tej sierotce??!!
  5. Aga trzymam kciuki żebyś dobrą decyzje podjęła fotki u ciebie takie cudne szkoda że włos Mejsi tak szybko nie rośnie bo nie mam co czesać ani co ciąć a czesanie jej to dla mnie relaks po całym dniu biorę ja na kolana i czesze i szeptam ach i och!!
  6. Daria , Mejsula w ubranku to stoi jak zaklęta a bez to jazda w zaspy lece do ciebie bo miałaś dziś snuć jakąs historie
  7. dysia-u

    Luśka & Mailo

    ja tam moge wziąć jednego nawet i z klapniętym uszkiem
  8. [url]http://i56.tinypic.com/1r5e9l.jpg[/url] nie pozwól żeby dokuczała mojej Yokulce !!!!!
  9. [URL=http://img213.imageshack.us/i/p1010263ub.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5240/p1010263ub.jpg[/IMG][/URL] a temu sie zawsze spieszy
  10. [URL=http://img153.imageshack.us/i/p1010260z.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3954/p1010260z.jpg[/IMG][/URL] małe zaspy to i biegĆ SIE NIE CHCE
  11. z Krakowa wracałam 2 godz, matko jaki korek masakra samochody mielą to błoto pośniegowe i ciężko pod borkowską góre wjechać a co sie dzis na Zakopane działooooo uuuuu lepiej w chacie siedzieć
  12. nooo z tym lekarzem to chyba tak nie do końca oni każdą kontuzje zaraz zalewają gipsem czy trzeba czy nie mojemu koledze chcieli cały bark włożyć w gips a potrzeba było tylko sprawnie rehabilitować bo złamania nie było no ale każdy musi sam podjąć decyzje mój mąż na koszykówce uszkodził noge w kostce ale lekarza unikał jak ognia DIP_RILIF taka maść i okłady z białka dziś jest dobrze choć chwile to trwało
  13. [url]http://i53.tinypic.com/104nskz.jpg[/url] wszystkie foty cudne , ale ta ...naj
  14. [url]http://i53.tinypic.com/21d54rp.jpg[/url] jak z estrady śliczny jest , taka kruszynka z niego
  15. no to ja zaczekam , juz nigdzie nie będę lecieć
  16. [url]http://i53.tinypic.com/9knl2b.jpg[/url] ooo widać że czuje sie bezpiecznie oie ślicznotki , tylko patrzeć jak będą sypiały zwinięte w kłebek muszą mieć czas żeby sie oswoić
  17. cześć Asga jak czytam o pilenacji twoich chłopców to od razu spoglądam na Mejsule i ...biore szczotke do ręki hihi ma dziewczyna przechlapane hahahhaha
  18. lubie tu wpadać bo zawsze jest ciekawie tyle opowieści ze świata no i fajne zdjęcia a może ...do Ulci mam słabość hihi
  19. cześć dziewczyny do nas wraca zima, od rana sypie śnieżek hurrrra wczoraj wieczór było -13 st brrrr a dziś snieżek i tylko -6 wybieramy sie dziś do kina to znaczy chłopy a ja na obchód galerii nie przepadam za tym ale ten film tez mi jakos nie leży może jaką niespodzianke sobie kupie , kto wie hihi
  20. no kurcze nie było cię i nie było a kolędników było bez liku....zjedli buuuuuu tyle grup kolędników że drzwi sie nie zamykały u was też tylu chodzi?
  21. może on do tej skarbonki będzie dopiero zbierał na yoraska dla ciebie tak czy siak ma to na mysli
  22. dysia-u

    Luśka & Mailo

    Hej Iwonka córcia jak modelka a ten maluszek to faktycznie tylko do całowania jak minęły święta? u nas jeszcze duża ciasta zostało ale jeść jakoś już sie nie chce zapraszam na kawke ale maluszki weż ze sobą, koniecznie teraz jak nam Asia smaczka na maluszki zrobiła to kto wie...
  23. [url]http://i53.tinypic.com/27zdnie.jpg[/url] łłłłooołłłł jakie one różne Asiu latam po galeriach bo szędzie byłaś z nowiną i nie mogłam uwierzyć że rodzinka ci się powiększyła więc jednak... super mam nadzieję że dziewczynki nie będą ci za bardzo w kośc dawały pracuje nad synem żeby pracował nad banerkiem hihi
  24. [LEFT][COLOR=#000000]___________< o > _____________/ _________o`* o.@*o`. ________.' '*Q o *o@ ________( () o*o* @ o'. _______.-' o *0_Q.-'-;*o) _______.' 0 Q @0@ ()* `-. ______* @ o*o @. ‘Q * o ) _____o`-...-@""-Q '-~@'`0*.’ _____.'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.) _____*.' o . @* '-@‘o’’Q.*-oQ’. ____* @ * ._()__0*Q.~-' @ ()* ` ____(o () * o* Q'._@_Q o ()’´´*.'. ___o'-.-' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-. ___.-' @ _Q_.-'~'-. @ ´()`-*@.o’Q’ __.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*' _* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.' _'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.* _;--@' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *'-*.o _.o-' * ‘ '._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *'. _* @ *‘ o * @ _.''Q~o..__@__.--'`@--.* _;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*♥.*•.¸♥¸.•*♥ _____________$$$$$ _____________$$$$$ Niech magia Świąt Bożego Narodzenia wypełnia ciepłem wszystkie mrożne dni a blask gwiazd przypomina, że czasem wystarczy tylko wypowiedzieć życzenie... dziewczyny nie umiem wkleić jakiejś cudnej choinki a ta jest równie świąteczna i serdeczna [URL="http://www.e-zyczenia.pl/zyczenia/bozonarodzeniowe/#ixzz18xno0VCh"][/URL][/COLOR][/LEFT]
  25. dzięki Nati udało się faktycznie miałam wiadomości ponad stan
×
×
  • Create New...