:loveu: jesienne fotki
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4893/img6756wa0.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/3518/img6764pe5.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8198/img6766qp7.jpg[/IMG][/URL]
Kto by tracił czas na zmartwienia :shake: kiedy lśni rosa , liście szeleszczą , pająk ucieka do kryjówki , a niebo odbija się w kałuży:multi: