Jump to content
Dogomania

dysia-u

Members
  • Posts

    6359
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dysia-u

  1. :shake: co za asortyment by musiał być :evil_lol: żeby mi pomógł. Przepadło , do wiosny może odrosną:-o
  2. dysia-u

    Aksa i Tofi

    :eviltong: czy ja o czymś takim mówiłam?:crazyeye::eviltong:
  3. [quote name='ewa2909']Aksie na łapinach bardzo wolno rosną włoski,ale może Mejsi będzie szybciej obrastać .A tak wogóle to trza było podciąć sam dólprzy pazurkach. teraz to i ja to wiem , ale myślisz że na łapach dłużej rosną?:crazyeye:
  4. dysia-u

    Aksa i Tofi

    :oops: ty Ewciu tak mu kilka razy dziennie sprawdzasz?:evil_lol: kto ma więcej uciechy?:evil_lol:
  5. :placz: o rany ale się znęcasz:placz: o ja biedna zaraz inne dogomaniaczki na mnie wskoczą za znęcanie się nad żywym stworzeniem. A swoją drogą to naprwade szpetnie wygląda :shake: łapiny chude jak szpilki , kiedy jej to odrośnie co uciełam?!
  6. :placz: co ty !! dobrowolnie nie pokaże:shake: miałaś mnie pocieszyć wstręciucho jedna:roll: jeszcze syn mi dogadał że co ona mi winna:placz:
  7. dysia-u

    Luśka & Mailo

    :evil_lol: oprócz doła mam szeroki asortyment:evil_lol::evil_lol:
  8. dysia-u

    Luśka & Mailo

    no to chodzce do mnie:shake: mam doła to goście mi potrzebni:-(
  9. :evil_lol: a co będzie sobie dupke ziębił:evil_lol:
  10. :loveu:my też wskakujemy się przywitać.:multi: Ale słodka :loveu::loveu:
  11. :lol: moja 2 lata chodziła na obroży i żadnych niepożadanych objawów nie było. Sama wiedziała że nie wolno ciągnąć bo to niewygody. Teraz ma szelki ale tak z naszego grymasu bo dzieciska chciały odmiany:lol:
  12. :placz::placz: ła ła jaka ciułała :placz::placz::placz: bo na pewno nie york. Ale oszpeciłam jej te łapiny. Chciałam oszczędzić sobie mycia podłogi po śladach łap i cięłam :diabloti:Przez dłuższy czas nie czekajcie na fotki bo ja czekam aż włoski dziewuszynie odrosną :placz:
  13. nie , no w tej obroży to tylko na wystawe:loveu::loveu::loveu:
  14. :placz::placz::placz: no a fotki ????!!!! gdzież one??:placz: my chcemy fotek!!:crazyeye:
  15. dysia-u

    Aksa i Tofi

    :loveu: Ewcia przecież to jajeczko i tak nie doda mu więcej uroku bo on jest wystarczająco urokliwy. :loveu:
  16. dysia-u

    Luśka & Mailo

    jeszcze jedna kusicielka w moim życiu:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. dysia-u

    Luśka & Mailo

    a ja już nie moge lubić :placz::placz::placz:
  18. Ewa ma racje. Pies musi być zahartowany. Zimą owszem jest trudniej ale jak tylko temp nie jest niższa niż -7 st to hasamy po polu. Nasza uwielbia talać się w śniegu. Ubranka nie mamy:placz: Tylko w deszczu nie spacerujemy bo nasza dzidzia jak widzi że pada to nosa nie wyściubi z domu :shake:
  19. Paulinka !!! halo halo czemu tak umilkłaś?:placz: Pisz coś :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:a najlepiej wklejaj zdjęcia Kati.
  20. dysia-u

    Aksa i Tofi

    Ewciu a czy ty sama tniesz Aksusie czy fundujesz jej seans w SPA ?:cool3:
  21. :evil_lol: wiecie jaka , jak tylko pańcio czyta gazete w miejscu dla niej dostępnym/ chyba specjalnie dla niej to robi:mad:/ to ona myk i już na grzbietku leży na tej gazecie i brzuszkiem wywija:angryy:
  22. dysia-u

    Aksa i Tofi

    :evil_lol: tylko babcia i mama , babcia i mama a OJCIEC to gdzie??? Dawaj tu zaraz ojca :mad:
  23. no niech będzie :evil_lol: nie jest znowu taki nieczuły a Mejsi wie jak to wykorzystać. Moment i kokietuje brzuszkiem :shake: no i bądż tu człeku nieczuły:evil_lol:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img354.imageshack.us/img354/487/img6784dl0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img354/img6784dl0.jpg/1/"] [/URL]
  24. :eviltong: tego młodszego pańcia kamerka nie objęła:eviltong:
  25. Popołudnie z panem . Nie szkodzi że niewygodnie:loveu:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/933/img6778nr4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img380.imageshack.us/img380/6526/img6793fb0.jpg[/IMG][/URL] czy ten pańcio wogóle pamięta o moim istnieniu??:shake:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img56.imageshack.us/img56/7541/img6795st5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img186/img6778nr4.jpg/1/"] [/URL]
×
×
  • Create New...