[quote name='ewa2909']Aksie na łapinach bardzo wolno rosną włoski,ale może Mejsi będzie szybciej obrastać .A tak wogóle to trza było podciąć sam dólprzy pazurkach.
teraz to i ja to wiem , ale myślisz że na łapach dłużej rosną?:crazyeye:
:placz: o rany ale się znęcasz:placz: o ja biedna zaraz inne dogomaniaczki na mnie wskoczą za znęcanie się nad żywym stworzeniem. A swoją drogą to naprwade szpetnie wygląda :shake: łapiny chude jak szpilki , kiedy jej to odrośnie co uciełam?!
:lol: moja 2 lata chodziła na obroży i żadnych niepożadanych objawów nie było. Sama wiedziała że nie wolno ciągnąć bo to niewygody. Teraz ma szelki ale tak z naszego grymasu bo dzieciska chciały odmiany:lol:
:placz::placz: ła ła jaka ciułała :placz::placz::placz: bo na pewno nie york. Ale oszpeciłam jej te łapiny. Chciałam oszczędzić sobie mycia podłogi po śladach łap i cięłam :diabloti:Przez dłuższy czas nie czekajcie na fotki bo ja czekam aż włoski dziewuszynie
odrosną :placz:
Ewa ma racje. Pies musi być zahartowany. Zimą owszem jest trudniej ale jak tylko temp nie jest niższa niż -7 st to hasamy po polu. Nasza uwielbia talać się w śniegu. Ubranka nie mamy:placz: Tylko w deszczu nie spacerujemy bo nasza dzidzia jak widzi że pada to nosa nie wyściubi z domu :shake:
:evil_lol: wiecie jaka , jak tylko pańcio czyta gazete w miejscu dla niej dostępnym/ chyba specjalnie dla niej to robi:mad:/ to ona myk i już na grzbietku leży na tej gazecie i brzuszkiem wywija:angryy:
no niech będzie :evil_lol: nie jest znowu taki nieczuły a Mejsi wie jak to wykorzystać. Moment i kokietuje brzuszkiem :shake: no i bądż tu człeku nieczuły:evil_lol:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img354.imageshack.us/img354/487/img6784dl0.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://g.imageshack.us/img354/img6784dl0.jpg/1/"]
[/URL]
Popołudnie z panem . Nie szkodzi że niewygodnie:loveu:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/933/img6778nr4.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img380.imageshack.us/img380/6526/img6793fb0.jpg[/IMG][/URL]
czy ten pańcio wogóle pamięta o moim istnieniu??:shake:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img56.imageshack.us/img56/7541/img6795st5.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://g.imageshack.us/img186/img6778nr4.jpg/1/"]
[/URL]