nie wiem jak twoja Aksunia ale nasza to taki sie gnieciuch zrobił :shake: nic tylko przytulanie i przytulanie. Jak chłopcy rano otworzą drzwi to pędem na łóżko i :evil_lol: ... nie muszą się myć bo pięknie wylizani:cool3:
Ewcia :placz: te ciąże urojone to zmora , naprawde. Przynajmniej nasza trudno je przechodziła. Depresja, agresja anoreksja :angryy: Ale teraz jesteśmy happy :multi:
czego i wam życzymy. Tylko troche odwagi.
:crazyeye: aleś wymyśliła !!! na żarełko patrzeć nie moge a będe go na fotkach uwieczniać :evil_lol:
Wróciliśmy właśnie ze spaceru żeby się w żołądku uleżało. Teraz tylko herbatka - nie tylko teraz ale i pewnie jutro :cool3:
:loveu: troche póżno bo już 9 strona galerii ale witamy się gorąco.
Jakoś nie trafiłyśmy do was wcześniej ale teraz nas sie nie pozbędziecie.
Tak myśle że Micia nie dość że ładna to jeszcze była tańsza :multi::multi: niektórzy to mają farta :loveu:
Zapraszamy do nas w odwiedziny :multi:
mam nadzieję że choć pare dni nacieszymy się tym śniegiem:multi:
Mejsi goni po śniegu jak szlona, nie zważa na to że łapy i modziula oblepione śniegiem. Po spacerze jak tropeda przed kominek i nie można jej stamtąd ruszyć:shake:
Kto miał choć tyle śniegu w święta? To zdjęcia z ostatniej chwili.Pozdrawiamy zimowo wszystkich odwiedzających naszą galerię[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/9775/img6989pe1.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8958/img6994vu3.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://g.imageshack.us/img151/img6989pe1.jpg/1/"]
[/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img361.imageshack.us/img361/9340/img6968ke4.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://g.imageshack.us/img361/img6968ke4.jpg/1/"]Dla wszystkich sympatyków DOGOMANII wraz z najserdeczniejszymi życzeniami:loveu:
[/URL]
Ktoś powiedział że w życiu szczęśliwe są tylko chwile.Życzę Wam aby nie zabrakło tych chwil szczęścia,radości i miłości nie tylko w święta ale każdego dnia.:loveu:
My już świętujemy :crazyeye:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7507/img6932kz3.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://g.imageshack.us/img155/img6932kz3.jpg/1/"]
[/URL]
[quote name='ewa2909']PISAŁAM PRZECIEŻ ŻE NA PRZYSZŁY PONIEDZIAŁEK:evil_lol:[/quote]
upss!!! musisz mi wybaczyć moje zaniki pamięci :cool3: znasz przecież mój wiek:angryy:
:kciuki: Norek ,brawo Dominika. Ma 4 lata . Taki okropny z niego uciekinier. Z tego powodu już kilka razy chcieliśmy znależć mu inny dom. Ale tak jakoś nam trudno to szło :shake: Odkąd pojawiła się u nas Mejsi dużo złagodniał. Kiedy uda mu się uciec wystarczy że pójde z Mejsi na spacer on zaraz za nami biegnie:multi: