Jump to content
Dogomania

dysia-u

Members
  • Posts

    6359
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dysia-u

  1. Mój yoruś od miesiąca zajada się tą karmą i musze powiedzieć że widać efekty. Jest po sterylce i miała gigant apetyt a po royalu robiła się jak kluska. Tak więc dostała obesity.:lol: Po miesiącu schudła 300 gr i wyrażnie poprawiła jej sie sylwetka . Ma wcięty brzuszek i można już pod palcami wyczuć żeberka.:crazyeye: Teraz dla utrzymania wagi podajemy troche większe ilości tej karmy/wet decydował/ a 2 razy w tyg trszke mięsa z jarzynami polane oliwą z oliwek. Myślałam że ciężko ją będzie przestawić na tą karme bo ona jest taka beztłuszczowa ale od pierwszego razu zjadła chętnie. Ale żeby był efekt trzeba przestrzegać zalecanej ilości:mad:
  2. czemu nadal mam ten stary banerek? Paulina co to za czary ?:evil_lol:
  3. zobaczcie co mi pani kupiła:crazyeye:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4333/img7073np6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img255/img7073np6.jpg/1/"] [/URL]
  4. dobra jesteś w te klocki!! :multi:
  5. Paulinka , to twoja sprawka? dzięki. Jesteś wielka.:loveu:
  6. No cudny , cudny:multi:. Dzięki. :loveu: Musze teraz nudzić kogoś o podlinkowanie ,ale tutaj raczej każdy chętny do pomocy.
  7. dysia-u

    Aksa i Tofi

    Ewcia wskocz na fotki do mnie :multi: szkoda że nie na kawe, za daleko ,nie?
  8. oblizuje się pewnie na tego actimelka :eviltong:
  9. focie i focie ! no to wklejam z dzisiejszego spacerku.Tak cudna pogoda że grzech siedzieć w domu :shake: Tylko rzucam hasło do Mejsi "idziemy " a ona od razu stoi przy drzwiach i strasznie skuczy. :roll:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/4892/img7062qz0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/8272/img7064hi6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/3746/img7065oi6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/1677/img7070vl1.jpg[/IMG][/URL] gdzie ta pańcia z tym aparacikiem nieszczęsnym ?! :crazyeye: [URL="http://g.imageshack.us/img91/img7062qz0.jpg/1/"] [/URL]
  10. taka torba to fajna sprawa :multi: bo można z piesiem w torbie wejść do supermarketu , albo nieść zakupy zrobione przy okazji spaceru:eviltong:
  11. aparat zajeżde od tych foci :placz: już dzieciska się śmieją jak ojciec pyta gdzie mama " pewnie na dogo" mówią dziady jedne:shake:
  12. dysia-u

    Aksa i Tofi

    no kurcze , ale skaczą te posty , jak nasze siulki:evil_lol:
  13. dysia-u

    Aksa i Tofi

    Ewcia może spróbuj GOTLIEB . Ja już kończe opakowanie - nie drogo- a taka fajna sierść po tym. Nie kręci się i nie puszy.Nie ma łupieżu , delikatnie pachnie.
  14. Kurcze , :roll: takie ładne banerki robi i jeszcze umie szyć :shake: Naprawde, fajny ten golfik Kati. Jestem pod wrażeniem też jej kitki. :loveu:Kiedy tak jej ta grzywa urosła hmhm :loveu:[url]http://images44.fotosik.pl/47/1771c74f7aeaa11emed.jpg[/url]
  15. [url]http://images26.fotosik.pl/312/730e8e11bbc572a1.jpg[/url] ale przystojny macho :loveu:
  16. dysia-u

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewcia. Zawsze trafie na fajne fotki jak do ciebie wpadam [url]http://img145.imageshack.us/img145/5017/dsc00022ko2.jpg[/url] Powiedz czy każde z nich zawsze je ze swojej miski czy z tej która akurat jest pełna?:evil_lol: A ty z tym dzidziusiem to powaga ?:razz::razz::razz:
  17. [quote name='slawi']Jak to nikt? Zdrówka dla syneczka życzymy, a Mejsi to nie za dobrze ma w tym łóżku :lol:?[/quote] dzięki Iwonko. :loveu: łóżko go w dupke parzy bo nart mu się zachciewa :shake: A Mejsi nie opuszcza go ani na krok , aż trudno uwierzyć że pies może być tak wierny :roll: jakby czuła że coś jest nie tak.
  18. OOOO nowy przystojniaczek na dogo :crazyeye: Witamy Luckiego i czekamy na nowe fotki :loveu:
  19. :crazyeye::crazyeye: cudny banerek :crazyeye:
  20. ona już dawno okręciła ich wszystkich koło palca
  21. no mam mam , ale wszyscy często zmieniają :crazyeye: może to bardziej przyciąga do odwiedzania galerii? :eviltong:
  22. dysia-u

    Aksa i Tofi

    jakie masz metody :cool3: ???
  23. no zaraz :angryy:, Paulinko skarbie o mnie też nie pomyślałaś :shake: :placz:
  24. dysia-u

    Luśka & Mailo

    :roll: Iwonka nie stresuj się tak ani studniówką /współczuje/ ani chowaniem ogonka i wyciąganiem główki czy odwrotnie nie pamiętam :shake: i dołącz do nas na dogo.:multi:
  25. dysia-u

    Aksa i Tofi

    [url]http://img61.imageshack.us/img61/1417/spa0089dr8.jpg[/url] to jest Tośko ? ale są słodkie zdjęcia. Urobiłaś już mężula na 3 go siulka?
×
×
  • Create New...