[quote name='slawi']Jak to nikt?
Zdrówka dla syneczka życzymy,
a Mejsi to nie za dobrze ma w tym łóżku :lol:?[/quote]
dzięki Iwonko. :loveu: łóżko go w dupke parzy bo nart mu się zachciewa :shake:
A Mejsi nie opuszcza go ani na krok , aż trudno uwierzyć że pies może być tak wierny :roll: jakby czuła że coś jest nie tak.