dziewczyny pierwszy rok w nowym domu i z oknem dachowym to był koszmar :shake: bałam sie że zaraz to wszystko spadnie mi na eb , że napewno ulewa spadnie na łóżko :evil_lol: ale teraz po 6 latach niejedno juz przeszło bezpiecznie nad naszą głową:multi:Dziś w nocy był mały deszczyk , tak delikatnie bił o szybke, frajda , mówie wam ;)