witam,
bardzo dziękuję za gratulacje dla ECRU
ja również gratuluję wspaniałych wyników w Rzeszowie: P. Paśkiewicz, Dudkowi, Em-ce (mam nadzieję, że nie pominęłam nikogo - jak kogoś pominęłam to z góry przepraszam)
jeszcze powiem, że Wooli Armator - w Toruniu ukończył Ch. Pl. - serdecznie gratuluję