Jump to content
Dogomania

Nesjanna

Members
  • Posts

    1606
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nesjanna

  1. ojjjj trochę mam tremę ......... :roll: ale może będzie oki
  2. Bardzo proszę o przyznanie się do 2,3 i 4 lokat :razz: w Lesznie
  3. nooooo ....... nareszcie spakowani, dokumenty uzupełnione , dzisiaj jedziemy :p
  4. [quote name='flashka-g']Aga Jaga zawsze byla piekna.. nie jak inne piekne po przykryciu:) A moja Kc skonczyla dzisiaj 5 latek;)[/quote] [COLOR=DarkGreen][B][SIZE=4]sto lat, sto lat !!!! [/SIZE][/B][/COLOR] a świeczki były ........ dmuchała ??? :loveu:
  5. [COLOR=Red]aaaallleeee extra [/COLOR] [FONT=Fixedsys][SIZE=6][COLOR=Indigo]GRATULUJę !!!! [COLOR=Black][FONT=Arial]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Jagodzie i jej Pani, Żuczkowi i jego Pani, Happy i jej Panu, Ciupkowi i jego Pani Jona Gold i jego Pani [SIZE=3]oraz wszystkim których niechcący:oops: pominęłam [/SIZE][/FONT][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [COLOR=maroon][COLOR=#990000][B]".......................... Szata: [/B] Skóra może być pomarszczona (zależy od wieku i upodobania do słońca). Wymagane jest, aby – poza skórą – sędzia nosił dodatkową okrywę. Pożądane jest, by była ona gustowna i schludna, już choćby po to, by móc odróżnić sędziego od wystawców. ........................." wzór sędziego kynologicznego :) [url]http://www.grzywacze.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=247&Itemid=1&lang=ISO-8859-2[/url] [/COLOR][/COLOR]
  7. ale ładne dzieci :loveu:
  8. nie rozumiem .............ale może nie muszę ........ mnie osobiście co niektóre psy zachwycają, a już napewno zachwycona jestem moim suczydłem :)
  9. jeszcze kilka zdjęć z Radomia: [COLOR=maroon] [IMG]http://www.grzywacze.pl/images/stories/WYSTAWY_2007/RADOM/radom_hoki__155.jpg[/IMG] [IMG]http://www.grzywacze.pl/images/stories/WYSTAWY_2007/RADOM/radom_hoki__156.jpg[/IMG] [/COLOR][B][B][B][B][B][B][U][COLOR=#006699] [IMG]http://www.grzywacze.pl/images/stories/WYSTAWY_2007/RADOM/radom_grzywacz__164.jpg[/IMG] [IMG]http://www.grzywacze.pl/images/stories/WYSTAWY_2007/RADOM/radom_grzywacz_170.jpg[/IMG] [/COLOR][/U][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#006699] [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][COLOR=#006699][IMG]http://www.grzywacze.pl/images/stories/WYSTAWY_2007/RADOM/radom_grzywacz_166.jpg[/IMG][/COLOR][COLOR=#006699][IMG]http://www.grzywacze.pl/images/stories/WYSTAWY_2007/RADOM/radom_grzywacz_167.jpg[/IMG] [/COLOR][B][B][B][B][B][COLOR=#990000] [IMG]http://www.grzywacze.pl/images/stories/WYSTAWY_2007/RADOM/radom_grzywacz_169.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B] [COLOR=maroon][IMG]http://www.grzywacze.pl/images/stories/WYSTAWY_2007/RADOM/radom_grzywacz__185.jpg[/IMG][/COLOR] [B][B][B][B][B][B][COLOR=#006699] [IMG]http://www.grzywacze.pl/images/stories/WYSTAWY_2007/RADOM/radom_ecru_178.jpg[/IMG][IMG]http://www.grzywacze.pl/images/stories/WYSTAWY_2007/RADOM/radom_ecru__190.jpg[/IMG] [IMG]http://www.grzywacze.pl/images/stories/WYSTAWY_2007/RADOM/radom_ecru__191.jpg[/IMG][IMG]http://www.grzywacze.pl/images/stories/WYSTAWY_2007/RADOM/radom_ecru__174.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B] [COLOR=maroon][/COLOR]
  10. [SIZE=6][COLOR=DarkRed]wyniki światówki : [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.grzywacze.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=244&Itemid=132&lang=ISO-8859-2"]http://www.grzywacze.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=244&Itemid=132〈=ISO-8859-2[/URL]
  11. a oto mój urwisek: [IMG]http://www.psy.waw.pl/images/zoom/EJCLNO/viewsize/szczenie_grzywacz_070-1.jpg[/IMG] :cool3:
  12. będzie jeszcze jedna panna na ringach o podobnych kolorach: [IMG]http://www.psy.waw.pl/images/zoom/EJCLNO/viewsize/szczenie_grzywacz_093.jpg[/IMG]
  13. ja też już dostałam numer dla grzywaczki :)
  14. to ja jeszcze wkleję zdjęcia grzywaczy i Jr. handlerów Młodsza Grupa Radom: lok I - Joasia Pacholczyk [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/r6.jpg[/IMG] Bytom: chyba też Gr. Młodsza [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8543/dsc09098qr6.jpg[/IMG] pozdrawiam i gratuluję :)
  15. ja również serdecznie [B][COLOR=DarkRed]gratuluję wszystkim zadowolonym[/COLOR][/B] z wyników z ostatnich wystaw a w szczególności: ANNIE1 - za ukończenie dorosłego Championatu dla "białego" RESS - za ukończenie dorosłego Championatu dla "siwego" dla MINIAGI - i Jagody za NJwR oraz nominację na BIS Jr oraz wszystkich pierwszych lokat i tytułów - wiem jak trudno czasami je uzyskać oraz jak rozbieżne są opinie sędziów .........
  16. Anna1 - piękne maluchy !!:loveu: i jak ładnie stoją jak na pierwsze stanie :p nie wiem którego sama bym wybrała (jak bym miała wybierać :cool3:) ale chyba ciemnego pieska - ta szyja ..........
  17. oki - już wszystko wiem dzięki :loveu:
  18. Anna1 - no nareszcie - zdjęcia - piękne dzidziule :loveu:
  19. podobno wystarczy tylko paszport ja będę miała tylko paszport :loveu: dla psa no i dla siebie oczywiście nooooo i dalej nie mam info czy przyjęte jest z głoszenie czy nie a dodzwonić się ni rusz :angryy:
  20. AiK - bardzo Cię proszę o kontakt ze mną na gg - dzięki
  21. [quote name='anna1'][B][COLOR=magenta]Gratulacje dla Wszytskich !!!!![/COLOR][/B] [COLOR=black]Nesjanka- nie anna1 w płocku :)) my ostatni CAC na litwie w tym czasie, konczac Ch. Litwy z Martinim :)zdjec zero bo wystawialismy w strugach deszczu , wiec tylko domowe jak juz wrocilismy:p [/COLOR] [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/martinimaj2007.jpg[/IMG] sedziowala Pani Radiuk- rewelacyjne podejscie do psow, przesympatyczna osoba z wielka kultura osobista; rase wzial champion Taijan Dreamer Tornado- nieduzy bardzo drobny piesek ale wlasnie takie lubila mimo ze Martini bardzo jej sie podobal; ja obstawialam vivat sanraiz oliviera twist ale i on byl za mocny - bardzo efektowny pies w moje ostatnio ulubione kropki:lol: ale mimo deszczu wystawa udana ;[/quote] no to pomyłka - była ...................:oops: ale i tak OOOOGRRROOOMMMNIE GRATULUJę !!!!
  22. ja również oooogromnie gratuluję :loveu::loveu: -Madzi - za BOB-a i NSwR :multi::multi: -Solange za NPwR - Elicie i jej Pani za NSwR w Płocku - Ani za BOB Jr. i BOB w Płocku .................. tylko czy to już wszyscy :razz::razz:
  23. Agama - wiem że moja suczka Effective - jedzie do Płocka - może się dogadacie ......... przecież już się znacie
  24. ooo dzięki :loveu: to też wyślę pytanie
×
×
  • Create New...