Jump to content
Dogomania

Ropuchwielki

Members
  • Posts

    321
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ropuchwielki

  1. Folen a ty masz możliwość podglądu:crazyeye: że ktoś śledzi aukcję?
  2. [quote name='majafaja']to taka onko-belgijka :loveu: tylko juz sie babcia robi, klopoty z uszami, gronkowiec... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/moja-doxa-owczarek-belgijsko-niemecki-niepowtarzalna-ukochana-31185/[/URL][/quote] babcia ale okazale wygląda.Mozna być babcią i szaleć jak Tina Turner.Tylko:lol::lol: pozazdroscić
  3. Twój onek w Avatarze Majafaja :glaszcze:jest taki jakiego lubię:loveu:
  4. ale pracuję nad tym aby móc dużo i dużo się starać:cool1:
  5. staram sie jak mogę,a że mało mogę to mało się staram:diabloti:
  6. :drinka:miód wlewasz mi do serca :chlup:kocham onki za życzliwość:evil_lol:
  7. to dobrze Pinia pewnie wie, że nie wystarczy być piękną,ważniejsze jest wnętrze:lol:
  8. ooooooo:loveu:dobra wiadomość ,oby sie nie spłoszył trzeba chodzic na paluszkach:evil_lol:.ale niech nie bedzie taki pewny .jeszcze nie wiadomo czy ja dostanie:evil_lol:
  9. witam Majqa:multi:Pewnie bez twarzowej tuby się nie obejdzie:diabloti:bo ona teraz co i rusz będzie chciala:eviltong:posmerać sie jezorkiem:cool3:
  10. [quote name='Folen']Ropuch nie wiem co to goździówka :oops::oops: nie ma sie co płonić ,nie musisz wiedzieć:loveu:To taka reklama z telewizji mama skarżyła się ,ze głowa jej pęka ,a synek poleciał do sąsiadki po ratunek i mówi : Pani Goździkowa mamie popękała głowa.Pewnie nie oglądasz telewizji ......i słusznie, ja już tez coraz mniej,ale czasem te nachalne reklamy się zapamiętuje bo wtedy telewizor ryczy jak opetany:angryy:
  11. :sleep: :sleep::sleep::sleep::sleep::sleep: :sleep2: :sleep2: :chainsaw: pobudka
  12. witaj Folen:multi:Jak tam Twój brytan sie miewa
  13. no tak słoneczny ,muszę poszukać okularów:cool1:
  14. :Dog_run:Wasze piesy chcą siku
  15. :sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep: :snipersm:wstawać śpiochy:megagrin:
  16. no tak, niedziela, wszyscy odsypiają zaległości:sleep:
  17. witam wszystkich miłosników Hopki:loveu::multi:
  18. :loveu:witam! i o zdrowie pytam?????
  19. pa dobrej nocki dla Ciebie i Mani
  20. Majqa uciekam już bo jutro masa roboty a czasu mało.Zycze Tobie spokojnej nocy, a Mani jak najmniej cierpień.Do milego:loveu:usłyszenia.
  21. hehehe drapieżna jet kocica.uczy się od nich:diabloti:
  22. coś mi komp źle liczy strony:evil_lol:Katya to był tylko cięzki zart:evil_lol:Twoja piesa jest śliczna:loveu:
  23. [quote name='katya']Ojej, absolutnie nie wygląda na 9-10 lat. No ale, moja sucz (w avatarze) w sumie też nie wygląda... Co ona miała dzisiaj dokładnie robione?[/quote] a ja myślałem że to jeż:loveu:
  24. tak się chciały do niego dobrać.A gdzie wrogów kupa.... tam Herkules...... Nasza Kajcia poprzednia straciła wzrok bo do koteczek przychodzili kawalerowie i wiadomo jak sie to odbywa wrzaski krzyki wojny.... a ona myślała że krzywdzą jej stado... i wtedy wszystkie rzuciły się na nią i zadrapały oko.zostało na miejscu ale pokryło sie bielmem.I tego najbardziej się obawiam....
×
×
  • Create New...