Jump to content
Dogomania

Ropuchwielki

Members
  • Posts

    321
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ropuchwielki

  1. [quote name='ania_s']i co teraz będzie? Kto będzie jej pilnować? O tym nie pomyślałam kojec przeskakuje ale bramę??? przeciez tam nie ma nigdzie wyjścia żadnej dziury.[/quote] no nie ma rady ,do tej pory biegała sobie luzem ,ale teraz trzeba było ją przywiązać do budy bo przecież ją rozjadą jak będzie miała mniej szczęścia niz dziś:p
  2. a wyobrażasz sobie u nas????albo ją zamkniesz na amen ,albo będe ja szukał po powiecie grodziskim.:shake:
  3. no tak:cool1:
  4. [quote name='Folen']Majqa to świetnie, że Maniusia dobrze się czuje, gorzej, że "odczynia" strajk jak Ciebie nie ma, ewidentne zakochanie obustronne tu widać :loveu::loveu:[/quote] a co na to pozostałe niedopieszczone:cool3:
  5. chyba przeskakuje ogrodzenie, bo nie wiadomo którędy:shake:
  6. a wiesz ze ona jest taka cwana że dziś sie wymknęła z posesji????
  7. no zgadza się:diabloti:
  8. ale to jest wybór między dżumą i cholerą:shake:
  9. ciekawe co jest lepsze ,mieszkać w bloku,wychodzić na spacery 3xdziennie kiedy Pan ma czas,i mieć zima ciepło,czy tez biegać sobie w ogródku,latem mieć swobody do woli i zimą marznąć.:???:
  10. to do kitu:p nie każdy może wprowadzić konia do salonu jak karolina Wajda:p
  11. na pewno ona jest tak samo zywotna jak Majqa.Za pare dni bedzie hasać:loveu:
  12. ale ja cos tak czuję przez skórę ,że ty zniechęcisz każdego amatora:diabloti: :cool1:?????????????????????????????????
  13. trzeba było powiedziec ,że opiekuje sie innymi pieskami ,nawet wyprowadza je na smyczy,broni przed innymi agresywnymi zwierzakami, a czasami jak trzeba ugotuje obiad:megagrin:
  14. bo:2gunfire: to oszuści
  15. gdzie umieścić???? tylko nie na 4 lapach:mad::-x:stormy-sad::evil::chainsaw::snipersm::2gunfire::motz:
  16. byłaś u Mani ? bo spada jak kamień:cool1:
  17. nno no no uwazaj ania na firanki:)))))
  18. przecie tu mozna uświerknąć nikt nie chce gadać:shake:
  19. aaaaaaaaaaaa witamy witamy ania-s:diabloti:
  20. nareszcie jakas żywa dusza:evil_lol: bo od paru godzin tylko:ghost_2:
  21. o to już lepiej Witaj Sati :loveu:
  22. Majqa chyba teraz odsypia nockę:sleep2:
  23. ale tu pusto:shake::roll:
  24. i to w kilkukrotnej kumulacji:cool1:
×
×
  • Create New...