[quote name='ania_s']i co teraz będzie? Kto będzie jej pilnować? O tym nie pomyślałam kojec przeskakuje ale bramę??? przeciez tam nie ma nigdzie wyjścia żadnej dziury.[/quote]
no nie ma rady ,do tej pory biegała sobie luzem ,ale teraz trzeba było ją przywiązać do budy bo przecież ją rozjadą jak będzie miała mniej szczęścia niz dziś:p
[quote name='Folen']Majqa to świetnie, że Maniusia dobrze się czuje, gorzej, że "odczynia" strajk jak Ciebie nie ma, ewidentne zakochanie obustronne tu widać :loveu::loveu:[/quote]
a co na to pozostałe niedopieszczone:cool3:
ciekawe co jest lepsze ,mieszkać w bloku,wychodzić na spacery 3xdziennie kiedy Pan ma czas,i mieć zima ciepło,czy tez biegać sobie w ogródku,latem mieć swobody do woli i zimą marznąć.:???:
trzeba było powiedziec ,że opiekuje sie innymi pieskami ,nawet wyprowadza je na smyczy,broni przed innymi agresywnymi zwierzakami, a czasami jak trzeba ugotuje obiad:megagrin: