[QUOTE]
chyba ją coś utuczyłam ! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG]
[/QUOTE][LEFT][COLOR=Black]Co ty gadasz kobieto! Ona jak dorośnie powinna ważyć 6 kg:lol:
[/COLOR][/LEFT]
[CENTER][COLOR=Olive][SIZE=3][I][B]Dzisiejszy roztrzepaniec[/B][/I][/SIZE][/COLOR]:p
[LEFT][IMG]http://i47.tinypic.com/sfi74l.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/nz514z.jpg[/IMG]
[IMG]http://i46.tinypic.com/2gy4odc.jpg[/IMG]
[IMG]http://i45.tinypic.com/21e89wm.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/wgpwcp.jpg[/IMG]
Denerwuje mnie to psisko ładnie trzyma główkę naciskam guzik od aparatu i już ją opuszcza :-( o ogonku już lepiej nawet nie mówić nie trzymał by go w góże nawet gdyby od tego zależało jego życie
[/LEFT]
[/CENTER]