karma tak smakuje że innej już nie chce:lol: tylko kopy jakieś takie inne, bardziej miękkie i trudniej sprzątnąć:roll:.
Kasiu przecież jeszcze tylko niecałe 10 miechów (- wekendy, święta i ferie) i kolejne wakacje:evil_lol::eviltong:
Pierwszy dzień i 4 zadania 2 z Polskiego i 2 z Niemca skoro już o Niemcu mowa to muszę przeczytać do 16 września. Z polskiego jedno zadanie już zrobiłam jeszcze tylko została mi rozprawka o tym że ciężko wybrać szkołę średnią ale to na inną lekcje. A na następny niemiecki muszę opisać wakacje jakiegoś tomka ale to ma być króciutkie no i swoje a z tym będzie problem bo ma być długie a ja nawet nie potrafię się dobrze przedstawić:p
wieczorem może zrobie jakieś Odikowe fotki:razz: