martitaa
Members-
Posts
471 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by martitaa
-
Sliczna minka:loveu: [url]http://images49.fotosik.pl/47/7bf498e239bccbcb.jpg[/url] mamae pozdrow ode mnie,ma gust;)prosiaczka zdjecia jej za to bede wstawiac u mnie jak tylko bedzie juz z nami:)a dluga droga przed nim.
-
[quote name='jbk']No wiesz, jak taki słodziak może być wstrętny? Pokazałam go mamie i też się rozczuliła ;)[/QUOTE] :multi:super!!!Lubie Twoja mame:multi:
-
Dzieki!!!!!!bardzo mnie ucieszylas,naprawde!!!:loveu:bo niektorzy twierdza,ze3 oblesne,wstretne itd:roll:ale mnie tez powalil na kolana hipopotam maly:evil_lol:
-
wpadlam Marleya zobaczyc i nie widze tego zdjecia:placz:jbk choc jakis krzyzyk widzi,ja nic:roll:nie wiem czemu,pozdrawiamy Was serdecznie!!!!!!! Mam juz link do zdjecia prosiaczka,wpadnij:)
-
Jest:)i juz pytalam hodowczyni o zgode,tylko tu jeszcze napisze,ze zdjecie nie jest moja wlasnoscia,jest wlasnoscia hodowli Happy Cavia i za zgoda przemilej hodowczyni moge przedstawic Wam Felixa Happy Cavia-oto hipopotamek [url]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/545/60/71/545607142_2[/url]
-
:loveu::loveu::loveu:Witam.Oj,juz sie powiekszylo:loveu::loveu::loveu:bedzie mieszkal w domu,mamy juz lokum dla niego,tylko boje trwaja gdzie ma stanac,lub raczej zawisnac,gdzie nie bedzie przeciagow w lecie itd, itp,bo w koncu to golasek.Co do imienia w rodowodzie widnieje Felix:loveu:a jego tata fajnie-Antek Mientus:loveu:,ale pewno zmienimy na jakies domowe,Felix zostanie na 2gie.Mialam pare pomyslow,ale...pewno dopiero jak na zywo go zobacze to imie samo wpadnie do glowy.Albo pomozecie:lol:Mam zdjecie na kompie,ale nie na fotosiku,nie wiem jak to zrobic,by je tu zaturlac a na fotosik nie chce,bo zdjecie nie jest moja wlasnoscia..w skrocie wyglada jak hipopotam,ma sliczne czarne oczyska i ruda czuprynke przy nochalu:loveu:
-
[quote name='jbk']Będziesz miała trochę zachodu pewnie, żeby psy do świnka przyzwyczaić ;)[/QUOTE] Mysle,ze Ghana go potraktuje jak miniature laba:loveu:,Andzia z pewna niesmialoscia podejdzie odwracajac oczy i nie bedzie wiedziala co zrobic a Tajgus...hmmmm i tu trza uwazac!!!!:evil_lol:bo pies mysliwski,niby nie na hipopotamy,AAAALLLEEEEE......tak wiec mowie wam,ze ciagle Tajga jest "inaczej nastawiona"na rozne "ruchy"przedmiotow,ludzi i innych zwierzat,coz...przyzwyczajenie...Pilke lapie w lot nim odbic sie zdazy:crazyeye:wiec na poczatek stalych komntaktow z nowym obywatelem rudzielcem NIE:evil_lol:~BEDZIEpozdrawiam!!!
-
dzieki za odwiedzinki na mojej pustelnio-poczekalni:loveu:mam juz zdjecia,ale sa wlasnoscia hodowcy,wiec...nie wiem,czy moge tak sobie...albo zqapytam,czy moge,albo wkleje dopiero zrobione przeze mnie jak tu dotrze z Warszawy:)Ciekawe co labki na niego:evil_lol:
-
Zaczne moze od tego,ze wytlumacze swoja nieobecnosc` dosc dluga.Otoz zajelismy sie poszukiwaniem pewnego malego zwierzatka po hodowlach,juz znalezlismy i bedzie z nami wkrotce.Mam juz rezerwacje w hodowli w Warszawie,jest oczywiscie z rodowodem i jak dla mnie jest...cudny!!!!!a jest to swinka skinny:)))))nie wiem,czy ta rasa Wam sie spodoba,ale mnie na kolana powalila.Lubie hipopotamy:loveu:i to moze dlatego.Tak wiec rodzinka nam sie powiekszy:)jak chcecie to wam go tutaj przedstawie,choc to forum psie to chyba nie zaszkodzi jak na nim pojawi sie taki prosiaczek:evil_lol:W domu wszyscy zdrowi,psy i my,pozdrawiamy naszych przyjaciol!!!
-
ku ku:):loveu:wyzdrowialam.Dziekuje,ze nie zapomnialas o mnie w chorobie:)pozdrawiamy was i wasze sliczne czworonozne sniezynki:)
-
dzieki:):loveu:wlasnie smiem stwierdzic juz z cala pewnoscia,ze wyzdrowialam:):multi:a i rozum powoli wraca:evil_lol:
-
:)a jak moja przedmowczyni tez przyznam,ze moje diablice WOLA gotowane tysiac razy bardziej(o Eukanubie wspomnialam jako o suchej karmie)Hmmm,radze,naprawde przetrzymaj ich,niech sie zdziwia:crazyeye:,ze non stop nie ma jedzenia,tylko o okreslonych porach;)a wtedy zobaczysz,zniknie wszystko;)moze nie od razu,ale jak wyczaja te "pory posilkow"beda jak od zegarka czekac:)zreszta ta regularnosc to dla nich dobre.No i unikniesz podjadania przez mala posilkow dla doroslych:loveu:,mozesz ich nakarmic w dwoch roznych pomieszczeniach poki maly pierdelek nie dorosnie;)Daj jakies zdjecia pociech!!!Pozdrawiam!!!!
-
[quote name='bonsai_88']A ta dalej o zakładaniu nowej galerii :mad:[/QUOTE] oj,nie zlosc sie na chorego:evil_lol::evil_lol::evil_lol:wiesz,ze goraczka,majaczenie i te spawy:evil_lol:
-
czesc.Na razie angina,zatoki i pewnie te oczy to od tego tez.Masakra:-(pozdrawiam i postaram sie zdrowiec,juz mi sie choroba znudzila:evil_lol:
-
dzieki:oops:Jak teraz zmienie,jak tu takie czystki zrobilam?chyba lepiej nowa zalozyc jak ta usunie mod.Choruje sobie dalej,cos mnie puscic nie chce.
-
Po prostu Was kocham:roll:juz stad nie moge odejsc.Jednak smazymy te nalesniki-01:07 w nocy:placz:Andzia wydaje sie byc glodna,reszta towarzystwa nawet d... nie ruszyla na te zapachy.Trudno-wiecej dla nas:eviltong:jutro jade do kliniki okulistycznej,moze stad ten glod:shake:....ale Andzia nie jedzie:evil_lol:
-
Rozwalilyscie mnie psychicznie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:kocham WAS. ciagle przeciez tu jestem:evil_lol:aaa,tam,do bani z galeria:lol:,ale bede tu zawsze.Moze kiedys zrobie nowa.Siedze wlasnie z jednym okiem(:lol:)nad laptopem w kuchni po nocy,Andzisko moje najukochansze mi towarzyszy,reszta woli z panciem chrapac:mad:a my zastanawiamy sie,czy sobie nalesnikow na zly nastroj nie usmazyc:roll:.Dzieki,ze w te zgliszcza jeszcze zagadacie:)zamknelam galerie i coz...jeszcze czesciej tu zagladam...dziwnaaaaa jestem:shake:Pozdrawiam Was ludzkie i psie kochane stworzonka:)
-
[quote name='owca']Sprzedaż/przekazanie psa, który służył w policji nowemu właścicielowi, bez jakichkolwiek wymogów mu stawianych (testy, obowiązkowy udział w szkoleniu?), moim zdaniem, jest niebezpieczne zarówno dla psa jak i ludzi w jego otoczeniu... a może więcej - jest kompletną bezmyślnością. już sobie to wyobrażam... silny psychicznie pies, nawet 8 letni, trafiający do dooopowatego przewodnika z nikłym pojęciem o zwierzakach...[/QUOTE] zgadzam sie z Toba w calosci.Poogladalam tez filmiki.Masakra,jesli taki"emeryt"trafi w nieodpowiednie rece....
-
a,i znalazlam cos takiego.Lepiej kup psa z hodowli,z rodowodem.Albo faktycznie szukaj w schronisku. [url=http://new-arch.rp.pl/artykul/74593_Ciezki_kawalek_kosci.html]Ciężki kawałek kości - Archiwum Rzeczpospolitej[/url]
-
[quote name='GPooLCLD']mój pies był właśnie z pseudohodowli, nie miał rodowodu. A pseudo onków w małych kojcach tam było dużo, ten policjant je też szkolił - aczkolwiek to było 20 lat. A mam pytanie psy są brane od przypadkowych "hodowców" i muszą przejść testy czy tylko z "hodowli policyjnych" (z takich, z jakiej ja miałam psa)[/QUOTE] raczej kupuja tez te "rasopodobne" tez spoza hodowli policyjnych,prawdopodobnie kierujac sie cena,ale to nie jest wcale tak,ze w policji nie pracuja ZADNE psy z rodowodem.Owszem,wiekszosc,ale sa i rodowodowe,z takich wlasnie darowizn dla policji.
-
nie wiecie gdzie mozna prosic o usuniecie galerii?juz nawet w tytule napisalam a ona dalej tu tkwi taka "wyczyszczona":roll:
-
no,tez mnie to zastanawia.A prawo pierwokupu lub adopcji pieska ma zawsze jego przewodnik,tj.osoba z ktora pracowal..no i wlasnie wydaje mi sie,ze nie sa to adopcje bez kwestii pieniazkow,w koncu szkolenie takiego psa kosztuje ok.12 tys zl;/ale mozna szukac
-
ee,zle przeczytalam!nie lubia?moje eukanube uwielbiaja wrecz
-
ufff,szczescie w nieszczesciu,ze to tylko zmiana karmy i stad te objawy.Pozdrawiam.A moje tez oczywiscie z karm suchych gustuja w eukanubie:),ale jeszcze bardziej lubia gotowane dania.A jak ja nauczyc jesc z jednej miski pojecia nie mam:Dpewnie musisz jej dawac osobno,tj w innym pomieszczeniu:roll:
-
Moja suczka jest po rodzicach pracujacych w Policji,jest potomkiem pary podarowanej policji przez Krolowa Anglii.Jej rodzice nadal pracuja.Ale to inna historia:)poszukaj na necie,mnie cos sie obilo o uszy tez,porozgladam sie.