Jump to content
Dogomania

clo

Members
  • Posts

    3742
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clo

  1. z jakim?;) mi sie rita nie podoba...brzmi tak staro...za powaznie jak dla niej..to moze jakies inne propozycje w takim razie?
  2. trzeba rozsylac pw..i zapraszac na watek..to najbardziej daje efekty
  3. prosimy o deklaracje...zulusik potrzebuje pomocy...
  4. ocelot a wybacz ma nie wiedze..ale co to za schron ten twoj?jakas strone ma?psiaki jezdza na dt?
  5. istne maszyny do ogloszen to rybcia 39,dorcass o allegro sliczne mozna sie tez usmiechnac do lary np?:)
  6. ciotki proscie lare badz lidan:))one robia dla naszych psiakow super allegra z wszelkimi wyroznieniami:)no i dorcass tez nie zastapiona jest w tym:)
  7. a on ma allegro wyroznione?trzeba by moze mu zrobic taka "wypasiona"aukcje?
  8. to imie poprostu mysle,ze bedzie szczesliwe mi sie bardzo dobrze kojarzy..chyba ,ze wams ie nei podoba.?
  9. chcialabym zeby nazywala sie kiki..jesli mozna:)
  10. hehe a nie odgryza mu sie?;p bo przeciez kamys nie dziewczynka..;)
  11. witam moje malenstwo!:)
  12. podniose molly moze ktos zauwazy i wesprze nas groszem...
  13. dziewczyny co wy na to by dac jej na imie kiki?
  14. wiosna dziekuje za watek:)))ja proponuje jej jeszcze imie kiki lub Lo:)jakos ostatnio lubuje sie w takich krotkich;) bardzo prosimy o wsparcie sunieczki jak beda zdjecia to beda i ogloszenia:)kazdy grosz sie przyda truskawa zrobila tez sliczne zdjecia suni jak jeszcze byla w schronisku:) truskawo moglabys je wkleic? sliczna jest doprawdy:))
  15. czy ktos moze nam pomoc i wesprzec molly???naprawde same juz mozemy nie dac rady finansowo...wiec bardzo prosimy o wszelka pomoc...
  16. agni..ale kto bedzie sie nim zajmowal przez te 2 tyg jak cie nie bedzie?nie ma mozliwosci zeby go gdziekolwiek przetrzymac chociaz ta chwile..albo moze podaj namiary gdzie go znalezc dokladnie to moze ktos po niego pojedzie bo z tego co rozumiem to nie jest bezpieczny tam:((
  17. hop hop teksciarz potrzebny i pomoc gufiemu:))nie zapominamy o dziadeczku
  18. lemoniada dziekuje!!!za wsparcie! agat trzymamy kciuki:)) lidan narazie agat pokaze pani zdjecia i musimy czekac na decyzje czy nie za duzy sie piki okaze..
  19. hehe truskawa sluszna uwaga;)) lidan ogromnie ci dziekuje za tekst jest cudny!!!napewno przyniesie djkowi szczescie:)))bardzo dziekuje za obecnosc was wszystkich tu na watku:))dla mnie dj to wyjatkowy pies i zalezy mi na nim ogromnie dlatego z calego serca chcialam podziekowac kazdemu kto jest z djkiem:)))) laro pieniazki wplace w pon bo w weekendy podobno przelewy nie przechodza ale nie wiem moge sprobowac jutro wyslac? a i wszystkie deklarowane wplaty na djka podochodzily:)))dziekuje!!od acha 44 tez:))
  20. no same doborowe towarzystwo sie tu zbiera:))super!tomciu juz sam nie jestes i nie bedziesz:)))coronaj fizia wroci 30:))
  21. kobix jestem juz jak bedzie wiadomo ile na tomcia leczenie itd to pisz pw postaram sie cos wspomoc...
  22. i deklaracji na hotelik..a nikt nowy nie zaglada:(
×
×
  • Create New...