wiosna dziekuje za watek:)))ja proponuje jej jeszcze imie kiki lub Lo:)jakos ostatnio lubuje sie w takich krotkich;)
bardzo prosimy o wsparcie sunieczki jak beda zdjecia to beda i ogloszenia:)kazdy grosz sie przyda truskawa zrobila tez sliczne zdjecia suni jak jeszcze byla w schronisku:)
truskawo moglabys je wkleic?
sliczna jest doprawdy:))
agni..ale kto bedzie sie nim zajmowal przez te 2 tyg jak cie nie bedzie?nie ma mozliwosci zeby go gdziekolwiek przetrzymac chociaz ta chwile..albo moze podaj namiary gdzie go znalezc dokladnie to moze ktos po niego pojedzie bo z tego co rozumiem to nie jest bezpieczny tam:((
lemoniada dziekuje!!!za wsparcie!
agat trzymamy kciuki:))
lidan narazie agat pokaze pani zdjecia i musimy czekac na decyzje czy nie za duzy sie piki okaze..
hehe truskawa sluszna uwaga;))
lidan ogromnie ci dziekuje za tekst jest cudny!!!napewno przyniesie djkowi szczescie:)))bardzo dziekuje za obecnosc was wszystkich tu na watku:))dla mnie dj to wyjatkowy pies i zalezy mi na nim ogromnie dlatego z calego serca chcialam podziekowac kazdemu kto jest z djkiem:))))
laro pieniazki wplace w pon bo w weekendy podobno przelewy nie przechodza ale nie wiem moge sprobowac jutro wyslac?
a i wszystkie deklarowane wplaty na djka podochodzily:)))dziekuje!!od acha 44 tez:))