Jump to content
Dogomania

clo

Members
  • Posts

    3742
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clo

  1. gdyby tylko mogl pojsc do tego domku z dzerusiem....boje sie ze on strasznie przezyje to rozstanie z domkiem renia..psiakami...
  2. przepiekny wpis...poplakalam sie jak bobr...i powiem jedno ta psina juz przed TM znala niebo...miala je u was....
  3. podpisuje sie wszystkimi konczynami pod wypowiedzia fizi...
  4. moriu nie dostalam pw..prosz ejeszcze raz:))
  5. juz odblokowalam skrzynke:)))ale dziekuje zuziu ,ze z nami zostaniesz:)i pomozesz nastepnej biedzie:))trzymamy kciuki szukamy transportu i kogos do wizyty:)niteczko sprzatanie i trzymanie kciukow rzeczywiscie wymaga niezlej sprawnosci;P
  6. a jezeli ty nie zdecydowalabys sie na przygarniecie kiki a chcesz pomoc w szukaniu dobrego domku dla niej to kazda pomoc mile widziana:)))
  7. yashica..przepraszam pomylilam watki naszych psiakow to jest kiki oczywiscie molly to szczeniorka nasza ktora przebywa u wiosny rowniez.co do kiki to z tego co sie orientuje jest dokladnie taka jak opisalas chociaz diabelkiem bym jej nie nazwala;)jest cudowna,grzeczna radosna i bardzo kochana uwielbia wszystko co sie rusza a na dodatek wiosna mowi,ze tak pojetnego psa co sie tak szybko wszystkiego uczy jeszcze nie miala:))co do kiki to na nia bylo jzu kilka telefonow ale zadne nie byl wystarczajaco sensowny... jezeli ty i twoja rodzina moglibyscie dac jej ten jeden jedyny wymarzony dom na cale jej zycie to bylabym ogromnie szczesliwa jednak rozumiem,ze bijesz sie z myslami..odejscie ukochanego psiaka to ogromne cierpienie a najgorsza jest ta pustka ktora po nim zostaje...dlatego ja osobiscie po kazdej stracie przyjaciela mialam szybko kolejnego..ale ja inaczej nie umiem..poprostu nie umiem zyc bez psow..i wiedzialam ze jezeli moge dac milosc i dom kolejnej bidzie to to bedzie najlepsze co moge zrobic...i mysle,ze jest to jak najbardziej fair w stosunku do poprzednika..bo on sobie moze tam gdzies cieszyc sie i patrzec,ze kolejny ma szczesliwy dom a kiedys i tak sie znow spotkamy..ale to ja i moj sposob radzenia sobie z taka sytuacja..a kazdy ma inaczej..dlatego tez nie chce do niczego zmuszac ani naklaniac.. jezeli jednak bedziesz chciala pogadac jeszcze o kiki to pisz smialo na mojego maila [email][email protected][/email] a co do jechania do kiki to napenwo wiosna chetnie zgodzi sie zebys sama do nich podjechala ja poznac mozesz razem z rodzicami?wiosna ma hotelik pod kluczborkiem i trzeba tylko do niej wczesniej zadzwonic sie umowic:))mysle,ze chociaz poznac sunke warto a skoro jestes z opolskiego to chyba mas znie daleko:))
  8. niestety narazie nie bylo zadnych chetnych na dom dla molly:(
  9. piekny pies:))dziewczyny a co myslicie zbey oglosic zbiorke i wyslac go do hoteliku?agat?kamysiowi sie udalo..moze teraz czas na wedkarza?
  10. ja tez mocno zaciskam kciuki i moriu prosze o tel do taty rybci albo zebys go zapytala bo chcemy pania dac szybka odp:)))
  11. potwierdzam sarunia dom ma super! co do smyczy to trzeba pania powiedziec i wytlumaczyc co i jak musza robic i jak powolutku uczyc psiaka:)jak dla mnie odpada zeby go luzem puszczaly w nowym miejscu wiec po woli musza go przyzwyczajac najlepiej na szelkach bo to mniej stresujace:)szukamy transportu w takim razie i dajemy djkowi szanse na nowy mam nadzieje wspanialy dom:)))
  12. wiosno a moza by sie do ciebie usmiechnac po wiecej zdjeci kiki?:)
  13. dostalam dzis smsa od Reni!byla Pani obejrzec pikiego zakochala sie w nim i zabiera go po wakacjach!:))5 wrzesnia!Renia pisze,ze Pani super!!!ale sie ciesze!!!
  14. moriu kochana to jak mozesz to zacznij go uczyc tego chodzenia na smyczy i czy daloby rade jakis kontakt do taty rybci albo zebys go zapytala kiedy moze jechac z djem i ile to bedzie kosztowac?
  15. tez tak uwazam dlatego musimy pokazac zdjecia
  16. i ja odwiedze dzerusia i dom sie znajdzie to jest pewne!
  17. dziewczyny trzeba cos z gufim postanowic...albo go dalej oglaszamy i to mocno albo porzadnie sie wziac za szukanie mu sponsorow na reszte zycia u mori kochanej bo tak mozemy dlugo nie pociagnac..on nie ma biedak pelnych deklaracji a my mamy jeszcze sporo innych podopiecznych..
  18. z tego co wiem to kiki na dzieci jak i na wszystko reaguje radosnie i w kochany sposob ale wiadomo co do dzieci to trzeba ostroznie szczegolnie takich maluchow Pani musi wiedziec,ze trzeba uczyc dziecko jak obchodzic sie z psem i ,ze to nie zabawka.ja wczoraj mialam telefon od pana zainteresowanego kiki ale dopoki jestem jeszcze w paryzu to niestety ze wzgeldu na rachunki nie moge za dlugo gadac:(wiec dalam mu wiosny tel i mam nadzieje,ze zadzwonil
  19. no nareszcie jestem i przebrnelam przez caly watek.co do molly ,rehabilitacji,konsultacji itd to jestem zdania zeby pokazac najpierw te zdjecia rentgenowskie tak jak bylo sugerowane wetom na uniwersytecie we wroclawiu i moze wtedy molly mogliby pomoc.co do pani halinki to jak dla mnie taka opcja wchodzi w gre jedynie wtedy jezeli ktos przyjalby molly na tymczas i to bezplatny raczej poniewaz mamy dosc duzo psow na utrzymaniu w hotelikach i poprostu zwyczajnie obawiam sie ze nie pociagniemy leczenia,przejazdow itd i ucierpi molly oraz nasi inni podopieczni:(tymczas tez musi byc doswiadczony i sprawdzony bo narazie molly u wiosny czuje sie jak widac coraz lepiej wiec to tez bedzie dla niej stres dlatego najpierw nie chce zeby molly byla gdziekolwiek przewozona dopoki jakis wet nie spojrzy na zdjecia jesli to mozliwe filmik z molly oraz pozna historie jej choroby i zaponaz sie ogolnie co i jak.nie widze sensu od razu wiesc psa tylko po to zeby np powiedzial ze nic nie moze zrobic.jesli ktorys z nich po fachowych ogledzinach zdjec chociaz i zapoznaniu sie z problemem powie ,ze jest szansa i warto wtedy jak najbardziej warto zrobic wszystko co w naszej mocy.
  20. ja tez trzymam kciuki za ta cudna mordke;))
  21. agat pikiego mozna osobiscie poznac w sochaczewie:)moge nawet pania tam zawiezc jakby mial to byc dla pikiego domek:)))a co do godzin to renia musi sie wypowiedziec..
  22. o rany jakie cudne zdjecia!fiziu musze ci wyslac tez zdjecia zorra z wakacji zeby wkleic tutaj i na jego watek to dopiero tez metamorfoza cudna!
  23. witam i jak mojego kochanego kamysia!i przesylam mu pozdrowionka i buziaki z wakacji!
  24. jestem juz nareszcie u mojego ukochanego:))fiziu anpisalam ci maila co i jak.co do transportu to bedziemy pytac pati c albo tate rybci on bylby najlepszy bo juz by nie trzeba bylo jechac do elblaga bo juz tam jest:) moriu co do kasy to napisalam ci pw.przepraszam ale tu na wakacjach mam duze problemy z netem i dopiero teraz to wszystko jakos zaczynam ogarniac ale pieniazki oczywiscie posle jak najszybciej:) musi sie udac i mam nadzieje,ze to bedzie dom dla mojego kochanego najlepszy i jedyny na swiecie:)
×
×
  • Create New...