clo
Members-
Posts
3742 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clo
-
zuziu czy twoj borys to benio?ja mam benia gustawa..i on burze juz dwa dni wczesniej czuje...a swoje skromne mysle,ze ok 77kg wazy...i tez akwarium w domu duze jest;/ wiec podobny problem;)
-
kochane kto oferowal dorzucic cos do transportu?;p wyskakiwac mi tu z kasy szybko;)))djek musi dotrzec do domku:)))i zapraszam na watek amarka!!!na niego teraz ida djkowe deklaracje wszystkich ktorzy sie zgodzili!!!dziekujemy! [url]www.dogomania.pl/forum/f28/przesympatyczny-amar-podobny-do-owczarka-australijskiego-szuka-sponsporow-na-hotelik-143957/index3.html#post12780670[/url]
-
ketunia dziekuje z calego serca!!zaraz wysle nr konta tobie i yashice:))dziekujemy kazdmeu za obecnosc:))zuziu tu sie tyle juz dzieje ale musi zaczac sie dziac wiecej;))trzeba sciagac ludzi i deklaracje zbierac..sluchajcie a moze by tak skorzystac z pomocy pati-c i dowiozlaby amarka do glowna dla taty rybci?czy ktos moze ja spytac..?ja w pracy wiec na kompie tylko z doskoku..
-
to niech beda siostry molly:))))i imionka kwiatkowe jak najbardziej:)))tylko oby dobre domki sie po nie zglosily..
-
iwonko ja juz ci napisalam w mailu co mysle..i jak jest mi glupio..j do ciebie o sprawach bierzacych..najpierw glupiego maila..a tu taka tragedia..nie wiedzialam przepraszam...chce tylko powiedziec ,ze dzieki temu iz mialam przyjemnosc cie poznac osobiscie to wiem,jak cudowna jestes osoba i wiem tez ,ze pikselek lepiej nie mogl trafic..a. te 4 miesiace..to byly napewno 4 najlepsze miesiace jego zycia..jestescie wspanialymi ludzmi i niesamowita rodzina..i teraz pikselek bedzie nad wami czuwal..i sie wami opiekowal tam z groy tak jak wy opiekowaliscie sie nim..on niebo mial u was..tak samo jak figusia u yashici...te psy znaly juz wczesniej teczowy most bo raj znalazly juz na ziemi...i teraz z gory sie wmai opiekuja i czekaja by kiedys znow sie spotkac..
-
dziekuje lidan!!jestes naprawde cudowna!!te wszystkie domki teraz to wlasnie dzieki twoim ogloszeniom!:))kiki djek:))!!!:multi:wczesniej szogun:)i piki!
-
mysle ,ze mozna by oglosic molly wiem to ryzykowne..ale nikomu nie odpowiedniemu jej nie wydamy a noz widelec trafi sie dom ktory sie w niej zakocha i zechce nas wesprzec..i razme ja wyleczymy
-
amara? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przesympatyczny-amar-podobny-do-owczarka-australijskiego-szuka-sponsporow-na-hotelik-143957/index2.html#post12776642[/url] nie dlugo bedzie w hoteliku:)wiec mozna by zaczac jak cos go oglaszac skoro jest allegro:)albo moze zostawic kiki i jak ktos zadzwoni to poprostu zaproponuje inna bide...no albo molly moze by oglosic..moze sie trafi dom co bedzie ja chcial i podejmie sie leczenia i wszystkiego..czasem cuda sie trafiaja..
-
kurcze...to w takim razie prosimy mocno mocno o wsparcie..trzeba dozbierac te brakujace pieniazki...i super by bylo jeszcze jakby sie udalo amarka dowiezc do glowna...cholerka jakby tu to rozwiazac..moze by mogl go ktos podrzucic...zeby tata rybci go zabral..ale tymczasem musimy koniecznie dozbierac na transport...bo za duzo psow..za malo pieniedzy a tak chcemy chociaz dwa zeby udalo sie wyciagnac na miejsce tych ktore domek znalazly..
-
dziewczyny nasza kochana kiki dzis tez pojechala do nowego domku!!!pan rano do mnie zadzwonil i jeszcze dzis przyjechali po nia do wiosny!!!co za cudowny dzien!:))panstwo podobno super:))alez sie ciesze!!!oby tylko dalej nam z deklaracjami dobrze szlo to bedziemy mogly znow trzy psiaki wyciagnac..jeden na miejsce djka jeden na miejsce kiki i jeden na miejsce pikiego:)))ktory jedzie 5 wrzesnia do domku!:))):multi::multi:to juz jesli dobrze licze 34 psy uratowane w tym roku!:)))
-
narazie krotko bo jestem w pracy ale wiecej napisze potem mialam dzis telefon od fajnych panstwa w sprawie kiki i jeszcze dzis po nia przyjechali do wiosny wiosna ich przepytala wszem i wobec i kiki ma dom!!!! od razu pytam wszystkich ktorzy wsparli kiki o mozliwosc przeniesienia ich deklaracji na nastepna biede na miejsce kiki?:)
-
jolu cudownie dziekujemy!:loveu::loveu:
-
Cudowny,młody *ZORRO* mix Mastifa Tybetańskiego -MA DOM!!!
clo replied to fizia's topic in Już w nowym domu
no zorro ma dom najlepszy z najlepszych:)) -
moriu kochana zgodzisz sie przyjac naszego amarka w twoje goscinne progi?:))on taki gabarytowo pewnie jak korunia zorrus tez wcale duzy nie byl na kolankach mis pal jak go wiozlam:)
-
jolanto na tarnsport powinno starczyc ale moze uda sie polaczyc transport djka i amara co by od razu do morii pojechal i wtedy przyda sie wiecej grosza wiec jesli moglabys wesprzec to bardzo prosze..na ten sam numer konta moj gdzie wplaty na djka:))i od razu zapytam czy zgodzisz sie przeniesc swoja deklaracje z djka na amara teraz:))bo juz 3 osoby nam sie z deklaracji wycofaly..a wsparcie tak potrzebne..
-
dziewczyny kochane mam nadzieje,ze kaski na transport djka wystarczy jednak jesli ktos moglby nas wposmoc bedzie super bo zawsze wiecej zostanie na hotelik dla kolejnego psiaka ktorego juz wam fizia zaprezentowala:)moze mozna by wogole podciagnac jakos jego transport i tata rybci by go od razu zabral?:)od razu zapraszamy do wybierania imienia dla psiaka krakowianka fr zaproponowala amorek?:)i prosimy o pomoc w deklaracjach..a i fiziu oblicz ile za komplecik i kochana krakowianka powiedziala ze zasponsoruje mu komplecik:))
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
clo replied to fizia's topic in Już w nowym domu
czy ktos bylby w stanie dac moze molly bezplatny dt w katowicach/..jakby miala tam byc na tej rehabilitacji?? -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
clo replied to fizia's topic in Już w nowym domu
tak tak domek jest chyba na 1 wrzesnia zabukowany jesli dobrze pamietam?:) -
dobrze zatem djek jedzie:))))i niech mu sie szczesci!:))) a co do deklaracji..to rozumiem dziewczyny i dziekuje za pomoc djkowi.. natomiast w takim razie bardzo,bardzo prosze wszystkie cioteczki ktore nadal beda nas wspierac psiak na miejsce djka juz wybrany nie dlugo pewnie zalozy mu sie watek..i serdecznie prosimy z calego serca o pomoc:))trzeba wybrac mu imie to po 1 a po drugie sciagnac ludzi na watek i dozbierac brakujaca kaske..bo inaczej moze byc ciezko...mamy jeszcze wciaz na utrzymaniu 4 psiaki...a tylko na jedenego sa pelne deklaracje.. a bardzo bysmy chcialy moc dalej dzialac jak teraz i dalej wyciagac kolejne psy razem z wami..bo narazie tfu tfu ale domki fajne sie znajduja i zobaczcie ilu juz udalo nam sie w tym roku pomoc:)) tu link gdzie mamy zestawienie psow ktore juz udalo sie uratowac:)i zdjecie nowego misia ktory ma jechac na miejsce djka:)) [url]www.dogomania.pl/forum/f1166/zbiorowy-watek-psow-za-schroniska-dla-zwierzat-w-jamrozowiznie-25km-od-czestochowy-68576/index133.html#post12771842[/url]
-
krakowianko dziekujemy!!!fizia jak tylko sie pojawi napisze jak wyprawka i za ile:))jeszcze raz dzieki!