Gratuluje wszystkim!!
Ja moje fotki mam głównie berneńczyków... Ale jak coś to wstawię do końca tygodnia.
E: [url]http://hepnar.pl/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=33&page=inline&catid=75&id=9347&limit=1&limitstart=41[/url] Saga, to Ty?? ;)
Siedziałam niżej na ławeczce z chłopakiem ^^ Miałam czarną kamizelkę, a chłopak nosił przy sobie duzy, czerwony zeszyt XD Ja nie znalazłam tyle odwagi, żeby do Ciebie podejść xD
Wow! Saga, gratulacje!!
Szkoda, że nie mogłam nawet na MP zostać i że się niepoznałyśmy :( Ale przez pół godziny siedziałam koło Twojego psa na trybunach XD
My z Estą dosk, 4 lok na 5 xD
Musimy popracowac nad mięśniami ;)
[quote name='Mirka K-W']Część piesków z plasteliny jest u mnie i stanowi miłą pamiątkę.
Podobnie jak setki zdjęć, które mam dzięki uczestnikom obozu ( sama nie zrobiłam ani jednego zdjęcia ). Szczególnie sympatyczne są te grupowe, ze wszystkimi psami.
Pozdrawiam wszystkich, a w czasie szkolnych kryzysów dla ocieplenia atmosfery wspominajcie Ryn i pieski ( a jest co wspominać :oops: ).
Mirka[/QUOTE]
Pozdrawiamy ponownie panią Mirkę !! ;)
I naprawdę... jest co wspominać <33
[quote name='Darianna']To mnie trochę uspokoiliście, bo już prawie zawału dostałam ;) W sobotę na próby polowe do Katowic mykamy, w niedziele pewnie oczy na zapałkach mieć będziemy a tu do popołudnia się czekanie kroiło....
aaaa... Przemyśl wysyła numerki?[/QUOTE]
Tylko potwierdzenia xD
Numerki odbieramy w sekretariacie wystawy ;)
Oho... u nas 4 konkurentki w klasie! Ogółem 15 bernenczyków ;) Lepiej niz w tamtym roku ! W tamtym roku było zaledwie 8 xD
[quote name='Saga200']
Estowa, czyli dasz rodka Esty do związku na tego MP? ;) (jeżeli coś napiszesz, to sorry, ale nie odpisze, bo.... no wyjeżdżam, no :D[/QUOTE]
Okey ;) we wt zaniesie moja mama xd