Dzisiaj pogody jakoś nie ma, leje co chwile...
W Polsce też słyszę, że sytuacja nieciekawa, znowu podtopienia jakieś...
Tak źle i tak niedobrze..
W niedziele o 13 mam samolot do Katowic, a potem na Śląski Zlot Dogomaniaków :)
Psiarnia ma po mnie wyjechać :D:D
Oj będzie się działo :lol: