Jump to content
Dogomania

Osa

Members
  • Posts

    9155
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Osa

  1. [quote name='GoskaGoska']ja jeszcze liczę, ze ktoś za nim tęskni i ktoś go szuka[/QUOTE] Jeśli trafi do nas to przecież nie firma KOGUCIK - dzisiaj jest a jutro ucikł...- Jeśli znajdzie się właściciel to pieska może odebrać w każdej chwili - mało tego. Zostanie odwieziony.Tak stanowi umowa adpocyjna ze schroniskiem. Daj mu Boże żeby znalazł dom we Wrocku - naprawdę na to liczę
  2. Właśnie jestem po rozmowie z Panią kierownik schroniska-Naprawdę bardzo sympatyczna i miła osoba. Jest tak- jeśli przez ten tydzień trafi się jakaś dobra rodzina z Wrocławia to Manfred pójdzie do adopcji na miejscu. Jeśli nie to ustalamy termin przyjazdu i idzie pod skrzydła "Kociego Świata" Myślę, że dla niunia jest to najlepsze rozwiązanie.
  3. Nomen omen Fibi została adpotowana przez rodzinę z Wrocławia... [IMG]http://www.kociswiat.org.pl/images/animal/fibi-bialo--czarna/mucka%20068.jpg[/IMG] A Manferd (jak wszystko dobrze pójdzie )wskakuje na jej miejsce... Wymiana..:p
  4. [B]Gioco[/B]- nie ma tak dobrze - dawaj nowe zdjęcia Dyzmina i "reszty":evil_lol: Dawaj, nich oko ucieszę...;)
  5. [B]Martusia skontaktuj się z Kasią[/B] - będzie dostępna dzisiaj wieczorem. Jeśli nie ma poprawy to bez sensu go kłuć i podawać dalej te zastrzyki. (nie wiem co akurat dostaje) ale mniejsza o to. Z nim trzeba postępować inaczej niż z normalnym,zdrowym psem. Choćby i najlepsza wetka może po prostu nie trafić z lekami. [B][COLOR="Black"][COLOR="Red"]Antybiogram na CITO![/COLOR][/COLOR][/B]
  6. Zgoda jest - miejsce jest! Jak wszystko pomyślnie pójdzie to za tydzień maluch (o przepraszam Manfred) będzie bezpieczny. Oczywiście na "dzień dobry" pełna diagnostyka w klinice w Warszawie.
  7. Martusia jak zastrzyki nie pomogą to trzeba mu antybiogram zrobić (obraz wrażliwości na działanie antybiotyków poszczególnych typów bakterii, wyosobnionych od chorego; ) A włoski jak zaczną robić się duższe to się wyprostują - teraz się podkręcają...
  8. Tak wiemy o kwarantannie... Jak Kasia się tu pojawi będziemy działać dalej. Jednak najlepiej byłoby, gdyby ktoś z Wrocławia chciał go zaadpotwać. Zobaczymy, jest co najmniej tydzień kwarantanny, może ktoś taki przez ten czas się znajdzie - jeśli nie to nie będzie wyjścia. W schronisku przecież zostać nie może.
  9. Kasia będzie jutro póżnym popołudniem. Teraz nie ma zasięgu ani z tel. ani z laptopa. Ja mam namiary od Okty. Jutro do adpocji idzie [B]Fibi[/B] więc myślę, że miejsce dla niego będzie. Na pewno Niunio nie zostanie w schronie. Jeśli nie znajdzie się dla niego dom we Wrocku przyjedzie do "KŚ" Okropne jest to pozbywanie się starych psów - jak emerytura to las albo schron....:shake:
  10. [B]W Azylu szystko dogadane- Fibi jutro gotowa do drogi czeka na swojego nowego Pancia..:) No i oczywiście jutro będzie w objęciach swojej kochanej Panci..:loveu:[/B] [B]Danusiu koniecznie prosimy o fotki i sprawozdanie z przyjazdu Fibi do nowego domku!!!![/B]
  11. Lady Nona - masz PW - ja się postaram skontaktować z Kasią. Kasia nie ma zsięgu- a jeśli jest to bardzo słaby.. W niedzielę będzie już w Azylu - tylko nie wiem o której. Jak tylko uda mi się z nią skontaktować od raz piszę Ci PW. Lady Nona - kntaktowałam się mężem Kasi - nawet jak Kasia nie zdąży dojechać to w niedzielę Fibi zostanie wydana Twojemu mężowi. Na PW podam Ci telefon do męża Kasi.
  12. [SIZE="5"][B]I najnowszy bazarek z bransoletkami ZAPRASZAMY!!![/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/bajkowe-bransoletki-na-lato-pomoz-pekinkom-z-ks-kup-terz-do-10-07-a-140840/"]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bajkowe-bransoletki-na-lato-pomoz-pekinkom-z-ks-kup-terz-do-10-07-a-140840/[/URL]
  13. Oglądam Twoją galerię z wielką przyjemnością i wzruszeniem- najbardziej poruszają te, które odeszły a które nadal są kochne... [B]Gioco[/B] ..No tak...:loveu::loveu::loveu: Cieszę się bardzo, że Twój tato tak pokochał Dyzia...
  14. Tiiaaa..Kolegę..Ciekawe po czym?[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/gruebel.gif[/IMG] Wagowo- nie.. Na wzrost - nie.. Po jajkach to "tyż" nie... A Dyzio to prawie Dyzia... Japoniec "tyż" - to jaki to kolega się pytam?[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/gruebel.gif[/IMG] Ja osobiście za tą koalicją jestem...- jednak:evil_lol: ALE....Niech żyje TYBET!!!(shih- tzu zawsze wierni:evil_lol::loveu:)
  15. [SIZE=5][COLOR=Blue][FONT=Georgia][COLOR=Black][B][COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=Red]Azyl jest w okresie oczekiwania na pieniążki z dotacji oraz na te z 1% od podatku. Wasza pomoc jest w tej chwili bardzo potrzebna. SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAKUPY [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-bizu-koral-kamienie-naturalne-drewno-opcja-kup-teraz-na-pekinki-z-ks-do-03-07-a-140007/#post12463602"]SUPER-BIŻU-KORAL-KAMIENIE NATURALNE-DREWNO-OPCJA KUP-TERAZ-na-pekinki-z-"KŚ"-do-03-07-[/URL][/B] [SIZE=5][COLOR=Blue][FONT=Georgia][COLOR=Black][B][COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=Red] [COLOR=Black]Biżuteria jest nowa.[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE]
  16. Śliczny - szczęśliwy [B]Dyzminek[/B]:multi: Aleś chłopie do babińca trafił... No pełnia szczęścia...:evil_lol: [URL]http://images37.fotosik.pl/144/a3cae359438cf552.jpg[/URL] Przez pięć sekund nie wiedziałam gdzie jest główka a gdzie ogon...:roflt: A tak na poważnie całkiem - to powinieneś mieć tak zawsze [B]Dyzminku[/B]... Kochająca rodzina, syty brzuszek, szczęśliwi towarzysze zabaw i taki uśmiechnięty pysio...... Jednak patrząc na ciebie myślę o tych, które nadal tkwią w koszmarze pseudo hodowli i nie potrafię się tak do końca cieszyć...
  17. :multi::multi::multi: Super wieści:multi::multi::multi:
  18. Lepiej mu zdejmuj... I dla jego wygody i dla tego, żeby mu nie wycierały sierści...
  19. I co i co????? Pojechałyście? Kumpel już w nowym domu?
  20. Super towarzystwo :multi: Tylko dlaczego Ferbiś śpi w szeleczkach?:hmmmm:
  21. [B]Anecioreczek[/B] nie jest wolontariuszem Fundacji "Koci Świat" I tak już więcej zaszkodziła niż pomogła zwierzakom będącym w tragicznej sytuacji i potrzebującym pomocy na CITO... Sama kupuję na bazarkach dla rożnych bid i rozumiem Cię doskonale... Mam nauczkę i zapewniam, że nikt więcej takich samowolnych bazarków nie wystawi na zwierzęta z Kociego Świata. Bardzo dziękujemy za wpłacone pieniążki bo każdy grosz jest na wagę złota ale w tej sytuacji naprawdę wolelibyśmy je oddać. I tak dla jasności sytuacji: [COLOR=Red]Na prywatnym koncie [B]Anecioreczek[/B] z tego bazarku znalazły się[B] koszty dwóch wysyłek[/B][/COLOR]- reszta, czyli [COLOR=Red][B]20 PLN[/B][/COLOR] jest na koncie fundacji.
  22. [B]Aktualnie jest taki..:) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-bizu-koral-kamienie-naturalne-drewno-opcja-kup-teraz-na-pekinki-z-ks-do-03-07-a-140007/#post12463602"]SUPER-BIŻU-KORAL-KAMIENIE NATURALNE-DREWNO-OPCJA KUP-TERAZ-na-pekinki-z-"KŚ"-do-03-07-[/URL][/B]
  23. [quote name='MarteczkaWawa']Ułaa nie ładnie. :crazyeye: A dużo tych pieniążków Anecioreczek "uzbierała"?[/quote] Jakieś to wszystko dziwne...:shake: Na konto Fundacji Azylu "Koci Świat" [B]Anecioreczek[/B] kazała wpłacać za fanty, natomiast na swoje tylko koszt wysyłki... Z tym że tych fantów zwycięzcom nie wysłała... Na koncie "Kociego Świata" z jej bazarku jest [COLOR=Red][B]20 PLN.[/B][/COLOR] W sumie to dwie osoby są pokrzywdzone: jedna na pięć złotych (+koszt wysyłki)druga na piętnaście(+koszt wysyłki).. Wstyd i Żenada..:shake::shake::shake: [quote name='Isiak']Paskudnie, takie przypadki podważają zaufanie do bazarków :shake:[/quote] Dokładnie a cierpią na tym i tak już pokrzywdzone zwierzęta.:shake:
  24. Dzisiaj doczytałam że Anecioreczek jest na czarnych kwiatkach.. Przykro mi że tak się stało. Anecioreczek wystawiła bazarek z własnej inicjatywy - nie z ramienia fundacji "Koci Świat" i były to jej prywatne fanty - wystawiła bazarek nikogo z Fundacji nie pytając o zgodę. RÓŻne rzeczy na zlikwidowana pseudohodowle pekinczykow! Pilne!do 29.03 ! W nawale pracy naiwnie wzięłam to, za dobrą monetę - i to był błąd. Wszystkim do których wygrane fanty nie zostały przez Anacioreczek wysyłane zwrócimy pieniążki na podane konta. Przykro, że ktoś podejmuje się pomocy i tak już pokrzywdzonym psiakom i nie wywiązuje się ze zobowiązań.:shake::shake::shake::shake: Nieładnie....Tak się nie robi.. Przepraszamy wszystkich oszukanych... W związku z powyższym jeżeli ktokolwiek chce wystawiać jakiś bazarek na psy z Azylu "Koci Świat" może to zrobić tylko i wyłącznie w porozumieniu i za zgodą szefowej Fundacji Kasi Strzeleckiej
  25. Dzisiaj doczytałam że [B]Anecioreczek[/B] jest na czarnych kwiatkach.. Przykro mi że tak się stało. [B]Anecioreczek [/B]wystawiła bazarek z własnej inicjatywy - nie z ramienia fundacji "Koci Świat" i były to jej prywatne fanty - wystawiła bazarek nikogo z Fundacji nie pytając o zgodę. [B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1075/rozne-rzeczy-na-zlikwidowana-pseudohodowle-pekinczykow-pilne-do-29-03-a-134080/"]RÓŻne rzeczy na zlikwidowana pseudohodowle pekinczykow! Pilne!do 29.03 ![/URL][/B] W nawale pracy naiwnie wzięłam to, za dobrą monetę - i to był błąd. Wszystkim do których wygrane fanty nie zostały przez [B]Anacioreczek[/B] wysyłane, a wpłacili pieniążki na konto Azylu "Koci Świat" zostaną one zwrócone na podane konta. Przykre to bardzo, że ktoś podejmuje się pomocy i tak już pokrzywdzonym psiakom i nie wywiązuje się ze zobowiązań.:shake::shake::shake: Nieładnie....Tak się nie robi.. Żenujące ...Tyle osób bezinteresownie pomagało i pomaga nadal, czy to w postaci indywidualnych wpłat czy też darów rzeczowych...I nigdy nie było najmniejszych problemów a tu... Brak słów..:shake: [B]Przepraszamy wszystkich oszukanych.[/B] Wiemy o dwóch oszukanych osobach: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/83398.html"]Negri_2008[/URL] -książka = 5PLN oraz [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/79613.html"]jsp27 [/URL]-trzy płyty CD=15PLN Kochani macie wysłane PW -prosimy o kontakt. [COLOR=Red][B]JEŚLI JEST KTOŚ JESZCZE BARDZO PROSIMY TAKIE OSOBY O KONTAKT Z koci-świat LUB ZE MNĄ NA PW.[/B][/COLOR] [B][SIZE=5][COLOR=Red]W związku z powyższym jeżeli ktokolwiek chce wystawiać jakiś bazarek na psy z Azylu "Koci Świat" może to zrobić tylko i wyłącznie w porozumieniu i za zgodą szefowej Fundacji Kasi Strzeleckiej [/COLOR][/SIZE][/B]
×
×
  • Create New...