agniecha82x
Members-
Posts
2943 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agniecha82x
-
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
agniecha82x replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to przykre :-( ma allegro, ma filmik na utubie, zrobilam mu tez pare innych ogloszen i zero zainteresowania nadal... :-( a przeciez Trufelek jest slicznym kochanym pieskiem! -
Bary czeka...
-
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
agniecha82x replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trufelku do domku! -
ta sliczna kuleczka nadal bez domku... :shake:
-
Udało się i dla Grysika los się wreszczie odmienił!!!
agniecha82x replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
Grysiulku i kolejny dzien szukania domku dla Ciebie... -
Pan Nóżka wreszczie ma swój wymarzony domek!!!
agniecha82x replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
nowy dzien daje nam nowe szanse... Pan Nozka szuka domku, bardzo pilnie!!! -
[quote name='Olena84']Widzę, że Aga ukochała sobie Ewę:loveu:. A z ktorego mista wlkp. jesteś, uwielbiam wielkopolskę:cool3:.[/quote] Ewunia juz tyle czasu mieszka w schronie, juz najwyzszy czas zamieszkac w swoim kochajacym domku!!! jestem z Jarocina-tego festiwalowego miasta :cool3: i troszke w Poznaniu pomieszkuje rowniez :p
-
Mikrus ma juŻ dom i miŁoŚĆ swego Życia
agniecha82x replied to Rene@Rabik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rene@Rabik']Ale nie ma innej na razie mozliwosci, Agnieszka tez płakała, serce jej się rwało, ale na chwilę obecna nie może go zabrać. Spotkałam sąsiadów i jedna z sąsiadek się zastanawia, podobno sie juz przełamuje do decyzji adopcji Mikrusa :razz:, zobaczymy.[/quote] na pewno Pani Agnieszce jest ciezko to zrozumiale... wciaz wlasnie licze, ze Ci sasiedzi sie zdecyduja, wciaz tu czekam na ta wspaniala wiadomosc, ze Mikrusek nie wraca do schronu... trzymam kciuki mocno!!!! -
Udało się i dla Grysika los się wreszczie odmienił!!!
agniecha82x replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
jejku :-( Grysiulku znajdziesz domek, musisz znalezc pieseczku! Beatko zdrowka zycze :calus: -
Mikrus ma juŻ dom i miŁoŚĆ swego Życia
agniecha82x replied to Rene@Rabik's topic in Już w nowym domu
bedzie tesknil bardzo na pewno! biedny psiak, juz sie przyzwyczail do mieszkania w domku, a tu znow trzeba wracac do schronu :placz: -
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
agniecha82x replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i kolejny dzien poszukiwan domku dla Trufelka -
czesc Kuleczko :loveu:
-
wlasnie, ale Bary nie traci nadzieji i wciaz czeka... az los sie do niego usmiechnie...
-
Pan Nóżka wreszczie ma swój wymarzony domek!!!
agniecha82x replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']co z tym ogloszeniem w moim psie? bylo czy nie? jutro wysylam do Vege mam nadzieje ze przyjma ;)[/quote] ja tez mam nadzieje, ze przyjma, bardzo dziekujemy za pomoc!!! -
Pan Nóżka wreszczie ma swój wymarzony domek!!!
agniecha82x replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Na razie to tyle. Może tak choć trochę pomogę Panu Nóżce! Taki piękny pies! Trzymam mocno kciuki za dom! [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grozi-mu-schronikso-tam-go-zagryza-inn*****-pilnie-potrzebny-dom-104046/"][IMG]http://i33.tinypic.com/2r585zb.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] bardzo bardzo dziekujemy za banerek!!! :Rose: jest przesliczny!!!! moze teraz wiecej osob zajrzy tu na watek i zaintersuje sie losem tego biednego pieska! -
Pan Nóżka wreszczie ma swój wymarzony domek!!!
agniecha82x replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
Pan Nozka sie przypomina i o pomoc bardzo prosi!!! -
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
agniecha82x replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzien dobry Trufelku :) pokazujemy sie i przypominamy o sobie :loveu: -
Pan Nóżka wreszczie ma swój wymarzony domek!!!
agniecha82x replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
[B]LULKA [/B]to tekscik do tej gazety, mam nadzieje, ze wystarczy: "Okolo 2 letni piesek, trafil do schroniska pobity, z bardzo poraniona lapka, ktorej nie dalo sie juz uratowac. Teraz przebywa w hoteliku w Pomichowku pod Warszawa, jest zdrowym, bardzo zywiolowym i energicznym pieskiem, lubi ludzi, dzieci, mimo tego co przezyl jest bardzo ufny, bedzie cudownym i oddanym przyjacielem. Nie ma jednej lapki, ale ma wciaz kochajace serce! Swietnie sobie radzi mimo swojego kalectwa. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Gotowy do adopcji czeka na swoj nowy, kochajacy dom... Kontakt w sprawie adopcji: Beata Kerpert, [email][email protected][/email], 501 060 381" bardzo bardzo dziekujemy za pomoc!!! -
Pan Nóżka wreszczie ma swój wymarzony domek!!!
agniecha82x replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
[quote name='betinka24']podawajcie namiary na mnie!!![/quote] no tak przeciez to logiczne, gdzie ja mam glowe :oops: rozumiem, ze ten tekst zostal zaakceptowany :) -
Pan Nóżka wreszczie ma swój wymarzony domek!!!
agniecha82x replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
"Okolo 2 letni piesek, trafil do schroniska pobity, z bardzo poraniona lapka, ktorej nie dalo sie juz uratowac. Teraz przebywa w hoteliku w Pomichowku pod Warszawa, jest zdrowym, bardzo zywiolowym i energicznym pieskiem, lubi ludzi, dzieci, mimo tego co przezyl jest bardzo ufny, bedzie cudownym i oddanym przyjacielem. Nie ma jednej lapki, ale ma wciaz kochajace serce! Swietnie sobie radzi mimo swojego kalectwa. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Gotowy do adopcji czeka na swoj nowy, kochajacy dom... Kontakt w sprawie adopcji: " tak moze byc? tylko kogo wpisac w kontakt? bo chyba musialybysmy podac juz gotowy tekst do ogloszenia -
Mikrus ma juŻ dom i miŁoŚĆ swego Życia
agniecha82x replied to Rene@Rabik's topic in Już w nowym domu
czesc Mikrusku ... martwie sie o Ciebie piecholku :shake: -
Pan Nóżka wreszczie ma swój wymarzony domek!!!
agniecha82x replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
[quote name='t_kasiek']zaraz pomysle kto moglby zrobic banerek.....:)[/quote] dziekuje Ci bardzo! :Rose: Pan Nozka bardzo potrzebuje domku, bo nie moze zostac juz dluzej w hoteliku :-(