Jump to content
Dogomania

agniecha82x

Members
  • Posts

    2943
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agniecha82x

  1. to przykre :-( ma allegro, ma filmik na utubie, zrobilam mu tez pare innych ogloszen i zero zainteresowania nadal... :-( a przeciez Trufelek jest slicznym kochanym pieskiem!
  2. Bary czeka...
  3. ta sliczna kuleczka nadal bez domku... :shake:
  4. Grysiulku i kolejny dzien szukania domku dla Ciebie...
  5. nowy dzien daje nam nowe szanse... Pan Nozka szuka domku, bardzo pilnie!!!
  6. [quote name='Olena84']Widzę, że Aga ukochała sobie Ewę:loveu:. A z ktorego mista wlkp. jesteś, uwielbiam wielkopolskę:cool3:.[/quote] Ewunia juz tyle czasu mieszka w schronie, juz najwyzszy czas zamieszkac w swoim kochajacym domku!!! jestem z Jarocina-tego festiwalowego miasta :cool3: i troszke w Poznaniu pomieszkuje rowniez :p
  7. [quote name='Rene@Rabik']Ale nie ma innej na razie mozliwosci, Agnieszka tez płakała, serce jej się rwało, ale na chwilę obecna nie może go zabrać. Spotkałam sąsiadów i jedna z sąsiadek się zastanawia, podobno sie juz przełamuje do decyzji adopcji Mikrusa :razz:, zobaczymy.[/quote] na pewno Pani Agnieszce jest ciezko to zrozumiale... wciaz wlasnie licze, ze Ci sasiedzi sie zdecyduja, wciaz tu czekam na ta wspaniala wiadomosc, ze Mikrusek nie wraca do schronu... trzymam kciuki mocno!!!!
  8. jejku :-( Grysiulku znajdziesz domek, musisz znalezc pieseczku! Beatko zdrowka zycze :calus:
  9. bedzie tesknil bardzo na pewno! biedny psiak, juz sie przyzwyczail do mieszkania w domku, a tu znow trzeba wracac do schronu :placz:
  10. [quote name='Sabina02']Bardzo ladne YouTube!!! :lol:[/quote] oj takie sobie :oops: ucze sie caly czas robienia tych filmikow, zrobie jej jeszcze lepszy :)
  11. i kolejny dzien poszukiwan domku dla Trufelka
  12. czesc Kuleczko :loveu:
  13. wlasnie, ale Bary nie traci nadzieji i wciaz czeka... az los sie do niego usmiechnie...
  14. [quote name='Lulka']co z tym ogloszeniem w moim psie? bylo czy nie? jutro wysylam do Vege mam nadzieje ze przyjma ;)[/quote] ja tez mam nadzieje, ze przyjma, bardzo dziekujemy za pomoc!!!
  15. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Na razie to tyle. Może tak choć trochę pomogę Panu Nóżce! Taki piękny pies! Trzymam mocno kciuki za dom! [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grozi-mu-schronikso-tam-go-zagryza-inn*****-pilnie-potrzebny-dom-104046/"][IMG]http://i33.tinypic.com/2r585zb.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] bardzo bardzo dziekujemy za banerek!!! :Rose: jest przesliczny!!!! moze teraz wiecej osob zajrzy tu na watek i zaintersuje sie losem tego biednego pieska!
  16. Pan Nozka sie przypomina i o pomoc bardzo prosi!!!
  17. dzien dobry Trufelku :) pokazujemy sie i przypominamy o sobie :loveu:
  18. [B]LULKA [/B]to tekscik do tej gazety, mam nadzieje, ze wystarczy: "Okolo 2 letni piesek, trafil do schroniska pobity, z bardzo poraniona lapka, ktorej nie dalo sie juz uratowac. Teraz przebywa w hoteliku w Pomichowku pod Warszawa, jest zdrowym, bardzo zywiolowym i energicznym pieskiem, lubi ludzi, dzieci, mimo tego co przezyl jest bardzo ufny, bedzie cudownym i oddanym przyjacielem. Nie ma jednej lapki, ale ma wciaz kochajace serce! Swietnie sobie radzi mimo swojego kalectwa. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Gotowy do adopcji czeka na swoj nowy, kochajacy dom... Kontakt w sprawie adopcji: Beata Kerpert, [email][email protected][/email], 501 060 381" bardzo bardzo dziekujemy za pomoc!!!
  19. [quote name='betinka24']podawajcie namiary na mnie!!![/quote] no tak przeciez to logiczne, gdzie ja mam glowe :oops: rozumiem, ze ten tekst zostal zaakceptowany :)
  20. "Okolo 2 letni piesek, trafil do schroniska pobity, z bardzo poraniona lapka, ktorej nie dalo sie juz uratowac. Teraz przebywa w hoteliku w Pomichowku pod Warszawa, jest zdrowym, bardzo zywiolowym i energicznym pieskiem, lubi ludzi, dzieci, mimo tego co przezyl jest bardzo ufny, bedzie cudownym i oddanym przyjacielem. Nie ma jednej lapki, ale ma wciaz kochajace serce! Swietnie sobie radzi mimo swojego kalectwa. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Gotowy do adopcji czeka na swoj nowy, kochajacy dom... Kontakt w sprawie adopcji: " tak moze byc? tylko kogo wpisac w kontakt? bo chyba musialybysmy podac juz gotowy tekst do ogloszenia
  21. czesc Mikrusku ... martwie sie o Ciebie piecholku :shake:
  22. [quote name='t_kasiek']zaraz pomysle kto moglby zrobic banerek.....:)[/quote] dziekuje Ci bardzo! :Rose: Pan Nozka bardzo potrzebuje domku, bo nie moze zostac juz dluzej w hoteliku :-(
×
×
  • Create New...