Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. Jaka puchata kluseczka :loveu:
  2. [quote name='ewka i haker']o witamy nowego goscia:)[/quote] Dziękuję :) [url]http://img204.imageshack.us/img204/5500/17263975ps6.jpg[/url] Czyżby Wena od Pauli ? :razz: A Hakerek jak zwykle mnie urzekł :-o Fajny ma ID, jaki to? :loveu:
  3. Na zimę najlepsza jest słoma. Polecane też jest wymienianie coś jakiś czas ;). Żadne materiały się nie nadają, ponieważ przemokną i odbierają psu ciepło, które sobie wytworzył. :shake:
  4. Tolerancyjność górą :cool1:
  5. Całuski najlepsze :evil_lol:
  6. Shel

    Ares...

    Dziękujemy :multi: Fotki mam nowe na komputerze, ale ich nie wrzucę, bo internet tak wolno chodzi, że nie da się shostować :angryy: :roll:
  7. Ja chcę nowe fotki :diabloti: Gdzie one są? :mad:
  8. No to czekamy :razz:
  9. Kiedy nowe fotki? :razz:
  10. A o co chodzi? Bo ja nie w temacie? :shake: :placz: Z czego fiolet i róż? :razz:
  11. [quote name='Tinka:)']u mnie hiltonów nie widziałam ;)[/quote] U mnie są tylko automaty hiltona ;) sama mam jednego :diabloti:. Są skórki i tradycyjne :shake: Ja w skórkach nie siedzę, takie tradycyjne mam dwie :razz:
  12. A u mnie nie ma ani rogzów, ani lupine, nawet hiltonów :placz::shake::mad:
  13. To się pieski wybiegały :lol:
  14. U nas też taka zima :loveu: :eviltong:
  15. No, można kupić na wystawach, w niektórych zoologach też są :razz:
  16. :loveu:Gracja Poznajesz ciocię Shel? :razz:
  17. Toofik :loveu:
  18. Shel

    Ares...

    Dziękujemy C.D [IMG]http://i44.tinypic.com/8wmlop.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2rxv7ub.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/196qns.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/11c8mf7.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/xe1hm8.jpg[/IMG]
  19. Shel

    Ares...

    [CENTER][IMG]http://i49.tinypic.com/veb0ax.jpg[/IMG] Ares to uliczny burek, jak ktoś nas zna to wie, nie ma co się rozpisywać ;-) Nasz kanał YT [URL]http://www.youtube.com/user/AresSuzi[/URL] [/CENTER] [IMG]http://i42.tinypic.com/121389g.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2eleg0m.jpg[/IMG][IMG]http://i43.tinypic.com/25sa45g.jpg[/IMG]
  20. [quote name='gops']jakie? :razz:[/quote] Fioletowy odblask RD :cool3: :loveu:
  21. A ja zamówiłam wczoraj szele :diabloti: :loveu:
  22. Ja rezygnuję z obroży jednak :shake: Biorę RD fioletowy odblask, do ciągnięcia sanek i jazdy na rowerze :razz::diabloti: Small, super nagroda :multi:
  23. No właśnie, Smallpati jestem ciekawa co dostałaś :diabloti:
  24. [quote name='AdaK']super ;) a jaki ty używasz ID?[/quote] Rogz... :loveu: śliczne są, ale....:shake:
×
×
  • Create New...