Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. [quote name='Ewa&Duffel']Tylko na A można zmieniać ? U mnie na każdym trybie manualnym można...[/QUOTE] Nie,nie! Na każdym trybie body można zmieniać, ale przy obiektywie masz A albo M(przynajmniej w moim tak jest). A - automatyczna ostrość (aparat sam ustawia ostrość) M - ostrość ręczna (fotograf ustawia ostrość za pomocą 2 pierścienia >takiego jak od ogniskowej< ) :)
  2. [quote name='NATKA']Mnie też już sklonowało w jednym wątku - czyżby jakaś epidemia :diabloti:[/QUOTE] hmm chyba tak ;<
  3. Jaki zaspany :D.
  4. [quote name='Ewa&Duffel'] A jak masz problemy z ustawianiem ostrości, to może sprawdź, jaki obszar AF masz zaznaczony (chyba, że w Nikonach tego nie ma).[/QUOTE] Jest na pewno. ;-) Ja zawsze zmieniam AF (tak sobie zablokowałam ostrość, bo tylko na A w obiektywie można zmieniać :evil_lol:)
  5. Mały rozbójnik :D
  6. [URL]http://i48.tinypic.com/15ek0zm.jpg[/URL] kłębuszek:cool3:
  7. No mi strasznie dzisiaj klonuje :/ wkurza mnie to
  8. Shel

    Duffel

    Duffel jest przesłodki! Na tym1 zdjęciu extra wyszedł:]
  9. Tak wgl to nie zauważyłam, że jest nieużywany. Jak masz kasę to kupuj ;-)
  10. Nie macie pewności czy jest nowy :P
  11. Mam coś dla Was :P [IMG]http://i45.tinypic.com/3494dom.jpg[/IMG]
  12. [quote name='CaneSs']I tak znam ten aparat wiec...[/QUOTE] Jak ma wysoki przebieg migawki to nie licz, że pofocisz nim parę lat. No chyba, że będziesz robić jedno zdjęcie na miesiąc.. a tu nie chodzi o nikona d50, tylko o konkretny model, każdy migawkę ma w innym stanie :roll: Ja ci tylko mówię, bo sama niedawno kupowałam aparat.
  13. Bono ma nasz wzór!! ! Dobry wybór :PP
  14. [quote name='CaneSs']ja mówie "dodatki" w sensie ze torba jest, obiegtyw i takie potrzebne rzeczy :-) A, że trochę już znam ten aparat to chcę taki sobie sprawić[/QUOTE] O takie "dodatki" mi właśnie chodziło. Chociaż rób jak chcesz.
  15. Nie patrz na dodatki tylko na przebieg migawki w pierwszej kolejności.
  16. [quote name='CaneSs']Oj ćwićzę ćwicze uwierz mi :D Nie moge sprzedać bo to jest stara taty, i dodstałam ją w prezencie. A ojciec ma NikonaD50, cyfrowe lustro, jakoś jak nim robie to sama widziałaś ze nawet nawet te zdjęcia ( dawałam w święta)[/QUOTE] Ja np w domu nie lubię, bo muszę z lampą, a nie lubię zdjęć z lampą, bo są takie nienaturalne. to weź d50 na dwór
  17. [quote name='CaneSs']Oj ćwićzę ćwicze uwierz mi :D Nie moge sprzedać bo to jest stara taty, i dodstałam ją w prezencie. A ojciec ma NikonaD50, cyfrowe lustro, jakoś jak nim robie to sama widziałaś ze nawet nawet te zdjęcia ( dawałam w święta)[/QUOTE] Ja np w domu nie lubię, bo muszę z lampą, a nie lubię zdjęć z lampą, bo są takie nienaturalne. to weź d50 na dwór
  18. [URL]http://img121.imageshack.us/img121/8080/dsc00046ba.jpg[/URL] haha Ares jaki wpatrzony :D
  19. [url]http://img121.imageshack.us/img121/8080/dsc00046ba.jpg[/url] haha Ares jaki wpatrzony :D
  20. To może sprzedaj analogową? Jak chcesz robić ładne zdjęcia to musisz ćwiczyc..
  21. [url]http://i49.tinypic.com/2qb7tza.jpg[/url] haha jaki lans :P A oko b. fajne :)
  22. [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC02493.jpg[/url] cudny :]
  23. Shel

    Ares...

    Zaraz mnie szlag trafi przez tą dogomanię :roll: [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0035-1.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0034-5.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0033-2.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0032-3.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0031-3.jpg[/img]
×
×
  • Create New...