Jump to content
Dogomania

kinga-kinia

Members
  • Posts

    594
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga-kinia

  1. Kaspar do góry hop na pierwszą stronę :)
  2. [quote name='Renata5']No to masz osobistego bodyguarda:evil_lol:[/quote] Renia dobre :grin: Dosia to mój obronny rottweiler :cool3:
  3. nie jest przekręcone po prostu Dosia szła koło mnie przy nodze i tak fotka wyszła .....trudno jest jej na dworze zrobić fotki bo ona ciągle przy mnie jest tak jakby mnie pilnowała :evil_lol:
  4. kinga-kinia

    Gdynia :))

    Bardzo chętnie też się wybiorę na spacer ale w innym terminie bo moja córeczka jest chora :(....będę śledzić ten wątek ;)
  5. [quote name='sleepingbyday']co ona tak do góry nogami chodzi???[/quote] jak do góry nogami ?
  6. [quote name='Renata5']Babcine mikstury też dobre...na wszystko.Na śmiech też:eviltong:[/quote] zwłaszcza te mikstury z procentami :evil_lol:
  7. śmiejcie się śmiejcie ciotki klotki ŚMIECH TO ZDROWIE przynajmniej babcinych mikstur nie będziecie musiały pić :eviltong:
  8. [quote name='Renata5']No to miałaś wczoraj wybitnie sprzątający dzień:razz:[/quote] no miałam wczoraj co robić :-o...ale u mnie to codziennie jest co robić nigdy się nie nudzę ;)
  9. [quote name='asiamm']zdjęcie zęba kini :evil_lol: ale tak myślę że zdjęcie z brakiem zęba byłoby ciekawsze ;) już uciekam :scared:[/quote] ja nawet z zębem wyglądam jak czarownica więc jakbyście mnie zobaczyły bez to byście pouciekały z Dogo a tego psiaki by mi nie wybaczyły :evil_lol:
  10. ja tu gadu gadu o spacerku i nagle Dosia przyleciała do mnie więc idziemy się przewietrzyć ;)
  11. [quote name='sleepingbyday']dosia dumnie pozuje do portretów, dama jednym słowem. rany, dziewczyny, przez chwilę myślałam, ze domagacie się zdjęć zęba kini :evil_lol:.[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale się naśmiałam :cool3:.....wprawdzie ząb zrobiony ale nie ma czym się chwalić .....za to Dosia każdemu się podoba ....ja jak ją pierwszy raz zobaczyłam na dogo to widziałam ze ona ma coś w sobie i tak jest Dosia jest cudowna ...wczoraj mi narzygała na łózko ale co tam wczoraj był taki dzień widocznie bo moja córcia też zabrudziła wymiocinami cały przedpokój ....ale jak to się mówi dom nie muzeum ;) Patrycja ciągle mi choruje więc na długie spacery na razie nie wychodzę z Dosią ......ma częste ale krótsze spacerki ;)
  12. mam nadzieje że jak najwięcej z tych psów znajdzie przed zimą domek .....
  13. podnoszę wątek do góry ;) ja w wolnej chwili wstawię sobie banerki ...
  14. kinga-kinia

    Gdynia :))

    Ja też jestem z Gdyni (Obłuże) mam małą sunie którą niedawno adopotowałam ze schroniska w Sochaczewie [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112960[/url]
  15. [quote name='luka1']co ten pies musiał kiedys przejść, że tak sie boi?[/quote] dlatego szybko jest mu potrzebny dom pełen miłości by jego strach zniknął ....
  16. maleńka hoopaj do góry wysoko by ktoś cię ujrzał :)
  17. zobaczymy za tydzień może ta pani rzeczywiście nie mogła przyjechać ......
  18. Dzisiaj porobiłam Dosi zdjęcia na dworze nie było to łatwe bo ona ciągle przy nodze chodzi ale jakoś się udało....na niektórych zdjęciach jest tez taka czarna kotka którą dokarmiam ona też zawsze z nami na spacerki chodzi ;) foteczki już wysłałam do cioteczki Ziutki ......z góry jej dziękuje za wstawienie zdjęć ;)
  19. [quote name='luka1']był telefon - wyjazd odroczony do przyszłego tygodnia :-([/quote] nie podoba mi się to mam złe przeczucie :(
  20. [quote name='asiamm']o jakie leżuchy :evil_lol: tylko Kingi nie widać jak leniuchuje -> jedyna pracowita, hehe[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ....ja też lubię poleniuchować ;)
  21. taki piękny i duży a bez domku ..jak to możliwe ?
  22. biedulka :( ale nie traćmy nadziei ja myślę że skoro Dosia i Warszawianka w tym roku znalazły domek to i Pinia też znajdzie hmmm może ktoś jej zrobi prezent pod choinkę i zabierze do cieplutkiego domku ? ;)
  23. kupiłam dla Dosi takie gumowe zgrzebło a ona aż w siódmym niebie jest jak ją czeszę :evil_lol: ona ma długą sierść i jest jej za ciepło u nas w domku chyba ...
  24. czyli jutro wielki dzień dla Warszawianki :cool3: Super że będzie miała domek :multi:
×
×
  • Create New...