[quote name='M&T']dobrze, że z córcią już lepiej :multi::multi:[/quote]
tak myślałam ale od wczoraj znowu zaczyna mi trochę gorączkować i kaszleć więc jutro znowu wizyta u lekarza teraz to już dwa razy w tygodniu do lekary chodzimy no ale ona tak kazała....byłyście na tym spacerku ? może jakieś fotki porobiłyście ?