Jump to content
Dogomania

slawi

Members
  • Posts

    1460
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by slawi

  1. dobrze mówicie, pies powinien załatwiać się na dworze bo to pies :) jednak są sytuacje gdy umiejętność zrobienia siusiu na podkład jest bezcenna na jednej z wystaw na wejście na ring czekałam z wyczesanym psem pięć godzin (organizator dał yorki na końcu),od wyjazdu z domu w sumie 7 godzin, na dworze błoto śniegowe, a pod stolikiem podkładzik:)
  2. U naszej sznaucerki były podobne objawy, trzeba było podjąć decyzję:-(, to nawet po latach boli, bardzo ci współczuję
  3. slawi

    Luśka & Mailo

    Wszystkim cioteczkom dziękuję, maluchy wygłaskane, w końcu aż 8 rąk jest do głaskania :) cieszę się,że brzdące się podobają, zaczyna się wychodzenie z kojca, poszczekiwanie, małe podgryzanka cudnie jest na to patrzeć
  4. slawi

    Galeria Pheobe

    [url]http://i51.tinypic.com/nehz5s.jpg[/url] super wygląda Sabrinka w tym ubranku:), drugie jest konieczne nie tylko w zimie, piorę psa, piorę też ubranko, trzeba mieć coś w zapasie
  5. cześć Aga i chłopaki, tak, bez własnego samochodu to jest troszkę problem:shake:, ale z drugiej strony fajnie,że ktoś w ogóle chce pomóc
  6. Bardzo się cieszę,że z Somką lepiej, głaski dla panienek:)
  7. slawi

    Nasze trzy panienki

    Cześć wieczorkiem [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/papa.gif[/IMG]
  8. Be, koniecznie zadzwoń;), mnie teraz każdy sms bardzo cieszy, to jest bardzo ważne dla nowego właściciela, po kupnie Luśki bardzo mi tego brakowało:shake:
  9. [quote name='Paaula']a jak to się fachowo nazywa? żebym wiedziała jak w aptece zapytać ;D[/QUOTE] po prostu podkład:), możesz dodać, że na ceracie
  10. Ula jak już spalisz tą michę bigosu, to pilnuj tam od południa żeby zima nam nie wlazła:)
  11. [quote name='Yorkomanka']jestem chora:-( są też dobre strony nie idę jutro do szkoły [SIZE=1]:p[/SIZE][/QUOTE] Też życzymy zdrówka, i mizianko dla Odiczka :)
  12. [quote name='Paaula']A powiedzcie mi gdzie się takie magiczne podkłady kupuje?[/QUOTE] U nas są w każdym sklepie z zaopatrzeniem ortopedycznym, w większości aptek też można kupić, są 60x60 i 60x90, kupuję te większe bo spokojnie można przeciąć na pół, teraz jakby nie podkłady wychodziłabym z Lusią co dwie godziny w nocy:razz: strasznie dużo pije, a przelatuje to przez nią jeszcze szybciej;)
  13. Ale mnie na celownik wzięłaś ;), Monk jesteś Aga:evil_lol: z kosztem wystaw to różnie bywa:shake:, koszt bez noclegu góra 200 - 250 zł, ale to też rozłożone na dwie części bo opłaca się wystawę wcześniej, i oczywiście wystawa nie na drugim końcu Polski jak jedziemy z noclegiem, szukamy miejsca do 100 zł/dwie osoby + pies, można w tej cenie spokojnie coś znaleźć no i jeszcze zakupy na wystawie, ale to już z zaskórniaków żeby M nie drażnić:evil_lol:
  14. slawi

    Luśka & Mailo

    cd [IMG]http://i54.tinypic.com/ih73ep.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2lu2qsk.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2v96c6p.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/poe49.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/4utpb6.jpg[/IMG]
  15. slawi

    Luśka & Mailo

    [quote name='Paaula']no to czekam dzisiaj na fotki ;)[/QUOTE] już daję:lol: [quote name='dysia-u']ja też wpadłam odwiedzć maluszki masz juz dla nich potencjalnych właściceili? nie przejmuj się jeśli nie, na dogo jest więcej chętnych żeby sie nimi zaopiekować pamiętasz że pierwsza się zgłosiłam?[/QUOTE] jakby co , pamiętam:lol:, dogomaniacy maja pierwszeństwo :evil_lol: [quote name='Pegaza']Ula ma chrapke na yorka;) cze piąteczko:)[/QUOTE] cześć :lol: [IMG]http://i52.tinypic.com/25fmzh5.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/1t1ue9.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2mpe69s.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2zoaset.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/295pz43.jpg[/IMG]
  16. Cześć Aga:lol:, dla Ciebie trzeba zarezerwować zawsze więcej czasu żeby nadrobić :evil_lol: ja o Bydgoszczy nawet nie myślę , dla nas to koniec świata i bez noclegu się nie da:shake:, wychodzi bardzo drogo, zmykam już bo jutro raniutko trzeba wstać do pracy:roll:
  17. slawi

    Luśka & Mailo

    [quote name='tigrunia']Cześć Iwonka :multi: Wylądowałaś u mnie na stronce w linkach :multi:[/QUOTE] Ty u mnie też Be i ja sama to zrobiłam [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/clap.gif[/IMG] [quote name='jot11']Oj,to smyki po raz pierwszy poza domem były. :loveu:[/QUOTE] tak, to cała wyprawa była:evil_lol: [quote name='agamewa']Witamy ślicznie całą ukochaną piąteczkę[/QUOTE] cześć Aga:lol: [quote name='Paaula']Hej. Może jakieś zdjęcia maluchów?[/QUOTE] [quote name='Yoko2009']Witam:) No właśnie moze dostaniemy fotki całej piątki???? p.s. zapraszamy do nas na fotki[/QUOTE] [quote name='Gucci13']witamy:) my też chętnie obejrzymy już 3 tygodniowe maluchy:loveu:[/QUOTE] będą , dzisiaj zrobiłam, ale już nie dam rady wstawić:shake: [quote name='Viky i Ja']Iwonka już dziękowałam Ci u mnie, ale nie zaszkodzi zrobić tego jeszcze tu :) Te końskie gumki są rewelacyjne :multi: Od wczoraj nic nie pękło, wszystkie papiloty są na swoim miejscu :multi: Nawet nie wiesz jak się cieszę :bigcool::Cool!::bigcool: Dzięki Iwonka :Rose:[/QUOTE] to ja też się cieszę, że się cieszysz[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/yahoo.gif[/IMG]
  18. slawi

    Luśka & Mailo

    [quote name='Gucci13']hej:multi: i jak maluszki zniosły pierwszą wizyte??:)[/QUOTE] one dobrze :lol:, pewnie nie wiedziały co się dzieje, Lusia strasznie się denerwowała:shake:, a Mailo dzielnie ją naśladował
  19. [quote name='dysia-u']nie dość że miska bigosu to jeszcze 400 minut... ech ! nie za dużo tych przyjemności na raz ??!! a potem "co za dużo to nie zdrowo" hahahahhahaha[/QUOTE] u mnie też dzisiaj bigos:lol:, ale zjem tylko pół miseczki:diabloti:
  20. Cześć Daria , mam nadzieję,że ten płyn się znowu nie nagromadził:shake:
  21. slawi

    Luśka & Mailo

    [quote name='jot11']Cześć wieczorkiem :multi::multi:[/QUOTE] [quote name='Connected']Witamy się Głaski dla całej gromadki :loveu:[/QUOTE] [quote name='agamewa']Cześć Iwona:multi:Mizianki dla całej rodzinki[/QUOTE] cześć wszystkim, nasze maluchy dzisiaj miały pierwszą wycieczkę, byliśmy u weta na odrobaczaniu całej piątki, troszeczkę zamieszania narobiliśmy w lecznicy:evil_lol:
  22. [quote name='Princess_York']Arwena nic już dzisiaj nie zje .. Takie są te babcie no :angryy: Dała małej "kurczaka" i się męczyła dzisiaj bo wymiotowała cały czas .. A babcia "tylko kurczaka dała" :shake: Ale sushi dobre było :) . Ba mojej roboty to dobre :diabloti:[/QUOTE] wygłaskaj bidulkę :loveu:od nas, Martynka to i sushi potrafisz zrobić:crazyeye: no,no
  23. slawi

    Luśka & Mailo

    [quote name='chrupcia']to chyba różnie sunie-mamusie reagują na drugiego dorosłego psiaka przy swoich małych :) ale fajnie że Lusia na niego nie warczy czy coś, bo trzeba by ich pewnie było "izolować" w jakiś sposób ;)[/QUOTE] słyszałam,że bardzo różnie, ale nigdy Mailo nie jest sam przy szczeniakach, zawsze ten kontakt nadzoruję i "dawkę" zwiększamy powoli, [quote name='Nati28']wpadlam w odwiedziny do maluszkow (chociaz to juz nie taki maluchy) :evil_lol: Mizianko dla wszystkich :loveu::loveu:[/QUOTE] dzięki, zostały wygłaskane , cała trójeczka
  24. slawi

    Nala :)

    Hej witamy śliczną sunię:loveu: i jej właścicielkę, zdjęcia bardzo ładne
  25. [URL]http://img228.imageshack.us/i/p1010119r.jpg/[/URL] Ulcia :loveu:ty czarodziejka jesteś , wiosnę nam znalazłaś w listopadzie:multi:
×
×
  • Create New...