-
Posts
926 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bolsbokser
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Bolsbokser replied to dog_master's topic in Off Topic
No właśnie. Czekamy już od trzech stron tego wątku na rysunki - duchy :diabloti: [B]Nelusiaa, Mani2000[/B], [B]Betty[/B], Ciebie też się to tyczy ! A kto zapowiadał jamniora ? -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Bolsbokser replied to betty_labrador's topic in Galeria
A mnie się ta fotka najbardziej podoba [URL]http://img15.imageshack.us/img15/2403/bearye.jpg[/URL] Za zielono troszeczkę jak dla mnie, ale fajnie blendą doświetliłaś - aż chce mi się narysować tego psiaka. Tylko nie mam kiedy :( -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Bolsbokser replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='wykrywka']Bolsbokser wszystkie Twoje zwierzaki cudowne :lol:. Dobrze, że nie każesz wybierać który jest ten naj ... , bo nie sposób zdecydować :evil_lol:. A do tego takie zdjęcia :crazyeye:. Zawsze z ogromną przyjemnością zaglądam do Twojej galerii :p[/QUOTE] To bardzo nam mio - zapraszamy częściej. Niestety sama trochę narzekam na chroniczny brak czasu i nie zaglądam tutaj tak często, jakbym tego chciała. Na dodatek mam tyyyyyyle zdjęć Albina, że brakuje mi czasu na wstawianie ich. Ale niebawem coś wrzucę, bo teraz do pracy muszę uciekać. -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Bolsbokser replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='understandme']Moja mama kocha tą rasę i twierdzi że nasza Lusia to podróbka rosyjskiego niebieskiego :D One są przepiękne :loveu:[/QUOTE] Są piękne i mają fajny charakter. -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Bolsbokser replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='understandme']Witamy się :) ale masz piekne zdjęcia :loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-hVfStCYJS4g/TfZBk09I0fI/AAAAAAAAD1Y/IXppe_sSjtE/s576/DSC_90352.jpg[/URL] Czy to kotek rasy rosyjski niebieski? ;) Pozdrawiam :)[/QUOTE] Dokładnie, to Rosyjski Niebieski :) Niesamowita rasa :) -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Bolsbokser replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
A propos kotków - to mieszkają z nami dwa :) Fajf Oklok Kot Doskonały vel Tysio [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hVfStCYJS4g/TfZBk09I0fI/AAAAAAAAD1Y/IXppe_sSjtE/s576/DSC_90352.jpg[/IMG] I.... RADAR - Prince of Bazarrr [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oetqRjaF2co/TpnOOPMCqaI/AAAAAAAAEfM/3cYZ8XnGBvg/s576/DSC_9645ret2m.jpg[/IMG] -
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Bolsbokser replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
To My również się witamy i zapraszamy do siebie :) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Bolsbokser replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='betty_labrador']no nie, nie. Ale do nalozenia na wierzch koloru owszem. ale nie zawsze-wiadomo.[/QUOTE] Bo fiksatywa często wzmacnia kolor, przyciemnia ołówek. A ja zabieram się za kolejny portret - tym razem Wheaten terriera -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Bolsbokser replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='betty_labrador']no tak. zgadza sie. ze sie skleja. Ale ja to wykorzystuję, gdy np musze cos mocniej zaakentować. Czyli po skonczonym rysunku pastelami , gdy juz wszystkie kolory polączone, a tu np nie moge jakoś białego wydobyc na wierzch.. pryskam fiksatywą i wtedy hurra! da sie nałożyć czysty wychodzący biały :) Nie wiem jak z ołówkiem bo nie praktykowałam ;)[/QUOTE] Na koniec gotową pracę, jak najbardziej, ale nie w trakcie i to kilkakrotnie. -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Bolsbokser replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='betty_labrador']a dlaczegóż to?[/QUOTE] bo sklejają się drobinki ołówka, czy pasteli i nie można, albo jest to trudne by nałożyć kolejną warstwę pasteli, czy ołówka właśnie. Na swój niedokończony portrecik nie mogę już pasteli tak łatwo nakładać. No nie chce się rysować. -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Bolsbokser replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='LeCoyotte'] ależ nie ma za co:evil_lol: Trudno, żeby przejść obojętnie obok foto-dokładności;)[/QUOTE] vice versa. [quote name='rodzice']przejrzałam właśnie twoją galerię - już wiem skąd to pytanie . Nie jest to psiak którego malowałeś ale fakt bardzo podobny . Przy okazji jestem oczarowana twoimi pracami . Chciałabym kiedyś w przyszłosci móc poszczycić się chociaż jedną taka jak twoja .[/QUOTE] Właśnie, mi też wydawał się bardzo znajomy dla oka - galeria Tobiego :) [B]Betty[/B], również czekam na jamniora :) Ja może odgrzebię swój pierwszy niedokończony portret pastelami - jak mi się uda to go skończę. Wielki błąd popełniłam. Jak wiedziałam, że na dłuuuuugi czas odkładam go do szafy, to spryskałam fiksatywą - i to dwa razy w jakimś odstępie czasowym. Obecnie - nie chce mi się kolor już nakłądać na ten poklejony papier :wallbash: Jak się nie uda, to zrobię świeży, nowy, może o wiele lepszy portret. PS. dla niedoświadczonych i początkujących: nie pryskać fiksatywą w trakcie rysowania !!! -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Bolsbokser replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='LeCoyotte']bolsbokser, makota świetne rysunki![/QUOTE] Dziękować, dziękować za uznanie :modla: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Bolsbokser replied to dog_master's topic in Off Topic
[QUOTE=makot'a;17805314]Myślę, że bokser z takim tłem może wyjść za mdło, bo sam w sobie jest dosyć ciemny, więc ciężko byłoby zrobić tło, z którym by się nie zlał. No, chyba że bardzo ciemne - ale to juz naprawdę ryzykowna zabawa ;) Możesz spróbować albo bardzo delikatnego zaznaczenia tła, tak żeby było jaśniejsze w całości od psa, albo wybierz najlepiej oświetloną, najjaśniejszą stronę bokserka i od tamtego punktu zacznij cieniowanie tła delikatnie. Wtedy łatwo jest zobaczyć, czy idzie to w dobrym kierunku i w razie czego można odpuścić bez szkody dla rysunku :) EDIT: Trochę większe zdjęcie ;) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-6m7I9jN1nsc/TpdRjGhjgcI/AAAAAAAAAlA/f6EsPvH-T4E/s640/dogniemduzy.JPG[/url][/QUOTE] Dzięki, popróbuję w wolnej chwili. -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Bolsbokser replied to dog_master's topic in Off Topic
[QUOTE=makot'a;17805100]Dziś z nudów...a raczej z powodu za dużej ilości roboty, narysowałam sobie doga niemieckiego :P [url]https://lh4.googleusercontent.com/-4QrXdl1DpQw/TpdJjA4cFmI/AAAAAAAAAk4/1m9NzthKw9A/s500/dogniem.JPG[/url] Kiepskiej jakości zdjęcie, bo już ciemno jest, a nie chce mi się tego doświetlać jakoś szczególnie...może jutro wrzucę lepszą wersję, jeśli ktoś będzie chciał szczegółów. Pozdrawiam :)[/QUOTE] A to ja będę upierdliwa - DAWAJ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW !!! Znaczy lepszą fotę wstawiaj. Makot'a - zerknij na tego mojego boksera i podpowiedz mi, czy robić delikatne tło tego typu, co Ty przy dogu ? Nigdy wcześniej nie robiłam takich zaciemnień, więc generalnie mam jeszcze nieuwrażliwione na to oko i nie bardzo wiem, czy by się ono przydało w koło boksera czy nie. -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Bolsbokser replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='NightQueen']jak czytam wasze przygody z kantakiem to stwierdzam że mój pies jest idealny :evil_lol: kupiłam kanarek w celu imitacji kagańca, założyłam, zbeształam sukę raz że próbuje ściągnąć i chodzi w nim bez problemu, nie przeszkadza jej już kompletnie (albo przeszkadza ale ściąga bo wie że nie wolno) ;)[/QUOTE] No, no ... spróbuj na mojego krzyknąć, takaś mądra - jak on głuchy :eviltong: Z rozpędu czasem mówię do męża, żeby na psa nie krzyczał (znaczy nie groził mu ręką itp.). I nie mogę zachować powagi, bo jak tylko to słyszy, to wybucha śmiechem i ja również. -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Bolsbokser replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Witamy i pozdrawiamy Cię, kawalier. [B]Kajusza[/B], ten [url]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/227bd50e.jpg[/url] nie jest taki, jak mój. Mój ma spełniać zadanie podobne do kagańca. Zakłada się go jak kaganiec - jeden pasek od nosa przez czoło i nie ma żadnych kółek do mocowania smyczy. No nie mogę sfotografować w nim Albina, bo jak na razie uzyskaliśmy rekordowy czas 10 sekund, kiedy to wytrzymuje z tym homontem na ryju. Dorzucam kolejny swój portrecik :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HF9nN3ktF0k/TpYDaqRmy-I/AAAAAAAAEeo/XeCG2hHqtdA/s512/tekila49m.jpg[/IMG] -
TEKILA bokserka z padaczką - Ma już Nowy DOM :)
Bolsbokser replied to Bolsbokser's topic in Już w nowym domu
Ukończyłam portret Tekili :multi: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HF9nN3ktF0k/TpYDaqRmy-I/AAAAAAAAEeo/XeCG2hHqtdA/s512/tekila49m.jpg[/IMG] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Bolsbokser replied to dog_master's topic in Off Topic
Nooo, a mój portrecik Boksera wygląda mniej więcej tak: Mniej więcej, ponieważ biały kawek szyi nie jest wcale taki biały. Znowu muszę się pogimnastykować, żeby to delikatne cieniowanie było widoczne :angryy: Czy ktoś ma jakieś uwagi ??? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HF9nN3ktF0k/TpYDaqRmy-I/AAAAAAAAEeo/XeCG2hHqtdA/s512/tekila49m.jpg[/IMG] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Bolsbokser replied to dog_master's topic in Off Topic
[CENTER] [SIZE=4][COLOR=red]Zapraszam do licytacji[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][B]PORTRETU ZUZY[/B][/SIZE] [B]autorstwa ZORLIS [/B] [url]http://allegro.pl/portret-boksera-fundacja-sos-bokserom-i1872452493.html[/url] [URL="http://allegro.pl/portret-boksera-fundacja-sos-bokserom-i1872452493.html"][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-XIN010whySM/Tk7Ag-gmq4I/AAAAAAAAEKQ/HcAzQGXlTcw/s576/Zuza%252520-%252520Monika%252520Jachymska.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Bolsbokser replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='dora1221']nic nie szkodzi;) czekamy na potrtet twojego bokserka:)[/QUOTE] Noooo ... w zasadzie skończony. Jeszcze tylko kosmetyka - ostateczne kontrastowanie, delikatne cienie na białej sierści i ... bdb skan !!! A kto mi podpowie, czy robić jakieś delikatne "tło", gdzieś przyciemnić kartkę, żeby to ładnie wykończyć, czy zostawić taką samą głowę na białej kartce ? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-U66YxdX9S8A/TpVfdbP1F0I/AAAAAAAAEeg/a5mfrLuD-TU/s512/tekila44m.jpg[/IMG] -
I my się przywitamy :) Tylko troszkę mało zdjęć płaskomordego :( Poza tym fruwające supełki mi się podobają. PS. Mrowa, bawisz się wyzwalaczem radiowym ? Jak tak, to odezwę się na PW.
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Bolsbokser replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='borysova']Hej [B]dora1221[/B], ja się chętnie podejmę, jeśli byś chciała :) Nie rysuję genialnie ale mogłabym poćwiczyć, A Ty w zamian narysowałabyś mojego psiaka, ok? :P[/QUOTE] A ja czekam na efekty :) Tymczasem, dopieszczam swojego Boksera i dzisiaj wstawię ukończony portrecik. Przepraszam, że nie zaoferuję rysunku,ale mam kilka zaległych zleceń i ... nie dam rady, na razie. -
[quote name='betty_labrador']o nowe fotki. kurde, marzy mi sie zeby w Wawie tez zrobili taki wybieg psi. Psi park, bo nie ma gdzie spuscic psa. ;)[/QUOTE] Też mi się marzy - w zasadzie już od ok.10 lat. MOże jak wygram w totka ...
-
Zdecydowanie więcej zdjęć. Ty chyba tez lubisz pstrykać, co ??? :razz:
-
GRUNIA - bokserka, ofiara wakacyjnych wyjazdów.
Bolsbokser replied to Bolsbokser's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Najbardziej podoba mi się to drugie zdjęcie :smile:[/QUOTE] Wyszło przypadkiem :p- 44 replies
-
- adopcja bokserów
- bokser
-
(and 3 more)
Tagged with: