Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Foteczki z dzisiejszego spacerku ;) [CENTER][IMG]http://i38.tinypic.com/2yz9zk7.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2ymdqwg.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/24dhkxg.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/s1i9mv.jpg[/IMG] Do nogi Oskar :cool3: [IMG]http://i35.tinypic.com/2r53peu.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/311ngoy.jpg[/IMG] Daj łapę ;) [IMG]http://i34.tinypic.com/zjuhac.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. Foteczki z dzisiejszego spacerku ;) [CENTER][IMG]http://i34.tinypic.com/2gy8t2v.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/263iql1.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/4sk61f.jpg[/IMG] Siad :) [IMG]http://i34.tinypic.com/szuzk1.jpg[/IMG] Daj łapę :) [IMG]http://i37.tinypic.com/24oavme.jpg[/IMG] [/CENTER]
  3. Zdjęcia z dzisiejszego spacerku ;) [CENTER][IMG]http://i36.tinypic.com/2niog9h.jpg[/IMG] [B]ZATORZANKA[/B] więcej fotek z dzisiejszego spacerku na jej wątku ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/roczna-piekna-towarzyska-negrusia-szuka-domu-olsztyn-124216/[/URL] [IMG]http://i38.tinypic.com/4sk61f.jpg[/IMG] [B]PROM[/B] [B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/duzy-wilkowaty-kochany-prom-czeka-na-prawdziwy-dom-124555/#post11214262[/url][/B] [IMG]http://i34.tinypic.com/ojn01.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2u8girk.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/ka1gyo.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/i6jt44.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2q813qr.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/oi6pgx.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. Niestety mam złe wieści ... :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( Spike zdechł :placz::placz::placz: Oby Ci dobrze było misiek za TM :-(
  5. NIKUŚ ZNALAZŁ DOMEK !!!! :multi::multi::multi::multi: Szczęścia kochany psiaku !!!
  6. W schronisku jest nowa amstaffka. Wabi się Tequila. Została przywieziona z ulicy. Ma ok. 2 lat. Bardzo towarzyska :) Uwielbia jak się ją głaszcze :loveu: Bardzo ładnie chodzi przy nodze. Spuszczona ze smyczy, słucha się i od razu przyjdzie do nogi :) Tequila jest wysterylizowana. Kto pokocha Tequilke ?? Kontakt w sprawie Tequili: 502291635 lub 519701996 A oto ona: [IMG]http://i37.tinypic.com/2u4k1eo.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/10cjk3d.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/148g4t1.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2uff5f8.jpg[/IMG]
  7. W schronisku jest nowa amstaffka. Wabi się Tequila. Została przywieziona z ulicy. Ma ok. 2 lat. Bardzo towarzyska :) Bardzo ładnie chodzi przy nodze. Spuszczona ze smyczy, słucha się i od razu przychodzi do nogi :) Tequila jest wysterylizowana. A o to onai: [CENTER][IMG]http://i37.tinypic.com/2u4k1eo.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/10cjk3d.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/148g4t1.jpg[/IMG] [B]Wątek Tequili :loveu:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mloda-lagodna-astka-szuka-domu-124387/#post11202577[/URL] [/CENTER]
  8. Zdjęcie z dzisiejszego spacerku ;) [CENTER][IMG]http://i34.tinypic.com/20571oi.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. Niedługo zima a Harnaś bez domku :-( Pokazuj się wszystkim !!!
  10. [CENTER][IMG]http://i33.tinypic.com/2zyk7lw.jpg[/IMG] [LEFT][B]NIKUS ZNALAZŁ DOMEK !!! :):):):):):):):):):):):):):):):):)[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/niko-w-typie-onka-nie-radzi-sobie-ze-stresem-bardzo-pilnie-potrzebuje-domu-119635/[/URL] [/LEFT] [/CENTER]
  11. a Bella znalazłam domek w Olsztynie czy poza ??
  12. Kto [COLOR=Red]pokocha[/COLOR] [B]Andzie[/B] ???
  13. Ale tu ciisza u Tytuska !!! :shake: Pokazuj się wszystkim !!!
  14. Kto da cieplutki domek dla Ediego ?? Czy on już na to nie zasługuje ?? :placz:
  15. No nie :crazyeye: Szczotuś nadal w schronie ?? Taki świetny psiak ?? :shake: Kto da domek dla Szczotka ?? Nie daj mu przetrwać zimy w schr. daj mu ciepły domek ... Czy on już na to nie zasługuje ?? :placz:
  16. Taki fajny psiak i bez domku :-( ... Pokazuj się wszystkim Dinuś !!!
  17. Ale tu ciiicho !!! :shake::shake::shake:
  18. Podnoszę Kochane :loveu: Olsztyńskie Psiaki !!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spike-w-typie-onka-bardzo-prosi-o-dom-123834/#post11155028[/url] [IMG]http://i33.tinypic.com/2ykg84k.jpg[/IMG]
  19. Śliczna ta Negrusia !!! Pokazuj się wszystkim ! Wysoko !!!
  20. Czy kiedykolwiek doczeka się tej szansy ??? :-(
  21. hehe . szczególnie taki Kulasik ;) Podnoszę przystojniaka :evil_lol:
  22. Kto pokocha Raksunię ?!?!?! Czy ona już nie zasługuje na dom ?!?!?! :shake:
×
×
  • Create New...