Otóż wiem, że ostatnio były i został jeden słodziak, ale nie wiem dokładnie, czy jeszcze jakieś są ...
`Nasze kochane amstaffki :loveu:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/amstaffy-z-olsztynskiego-schroniska-czekaja-na-kochajace-domy-122024/"]Amstaffy z Olsztyńskiego schroniska. Czekają na kochające domy. - Dogomania Forum[/URL]
[COLOR=blue][FONT="]...ratując jednego zwierzaka nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego zwierzaka...[/FONT][/COLOR]