-
Posts
772 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hebanowa
-
Nadaje się do bloku czy lepiej dom z ogrodem?? Dla ludzi aktywnych czy może być też np dla ludzi spokojnych ,spacery, ale bez szaleństw? Czy zna jakieś komendy?
-
Napiszcie coś więcej o Lucasie .
-
A tak na poważnie to czy udałoby się komuś zdobyć jakieś informacje na temat tej operacji ostatniej Dropsa? Jeśli przeoczyłam i jest napisane o tym dokładniej na wątku to przepraszam:roll:,ale jakoś nie dotarłam do tego jeszcze. Jeśli faktycznie ktoś nam powie ,że zrobione było operacyjnie wszystko co mozliwe ,to nie byłoby zastanawiania się czy ten rezonans potrzebny czy nie ,tylko można by się skupić wyłącznie na rehabilitacji i mieć pewność ,że leczenie ma iść tylko w tym kierunku. Dropsik ma ogromne zaniki mięśniowe i musi sobie te mięsnie odbudować i to jest ważne zadanie teraz.
-
Lucas jest fantastycznym psem .:loveu:
-
Maniek to tak przypadkiem u Nas...zabierałyśmy do samochodu kilka psów z takiego jednego miejsca no i biedak ,tak wyszło ,że się "spóźnił na pociąg". Czyli miałam go przechować przez noc no i został niby na tymczas. Niby ,bo jakoś nie ma tel.w jego sprawie:shake:. No i w dodatku szeleczki Mandoliny przyniosły mu szczęście bo do przewiezienia psów pożyczyłam szelki i to jego ubrali w te Mandoliny właśnie:evil_lol:. Młody okularnik (bo ma takie okularki wokół oczu -umaszczenie)trochę się boi Mandoliny ale lubi ją pozaczepiać ,żeby go pogoniła a on mógł jej uciec:lol:.
-
Maniek czuje się u nas jak ryba w wodzie . Mieszka sobie z drugim ,też schroniskowym psiakiem (aż spod Przemyśla) i chyba mu to pasuje ,bo bawią się w gonitwy i przeciąganie liny czy też kto pierwszy złapie piłkę. Na początku było cieńko bo moja psina rezydentka pokazywała przy każdym zbliżeniu zębiska ,ale teraz to Maniek ma ubaw w prowokowaniu i braniu nóg za pas jako zachęta do gonitwy szalonej. Jest bardzo łagodnym psiakiem i pewnie w schronie nie miałby szans bo nie potrafi walczyć o jedzenie.
-
:shake::shake::shake:
-
NO właśnie....rozmawiałyśmy z wetem razem Teresą Borcz na temat tych urazów kręgosłupa u psów ,jest niesamowicie istotny czas w takim przypadku i dokładna diagnoza (na podstawie chociażby RTG). Czasem jest dobra rehabilitacja ,ale czasem moze zaszkodzić ,a kiedy indziej tylko zabieg operacyjny wchodzi w grę. Także dziewczyny spieszcie się z tymi informacjami ,bo to bardzo istotne ,żeby nie zaszły trwałe zmiany w wyniku ucisku rdzenia.
-
Dzisiaj akurat byłyśmy z psem ze zwyrodnieniami u jednego z lepszych wetów śląskich i mówił ,że ma dobre efekty z ludzkim preparatem "Flexus". A co do homeopatii w zastrzykach to o tyle to jest dobre ,że nie ma efektów ubocznych. Są oczywiście równe zdania na temat skuteczności homeopatii ,ale niejednokrotnie spotkałam się z opiniami ,że zastrzyki dały widoczne efekty.