A skąd jesteś? Może uda nam się zgrać wspólną wyprawę do Pani Joli :cool3:[/quote]
Mieszkam między Warszawą a Radzyminem. Jeżeli p.Jola mieszka w jakiejś miejscowości na zachód od Radzymina to mogę mieć do niej całkiem niedaleko.....dlatego zapytałam.
Ewentualnie, jeśli organizujecie jakąś paczkę dla tamtych psów, chętnie coś dorzucę. Proszę tylko o podpowiedź, jaką karmę mam kupić i gdzie wysłać/dostarczyć (punkt zbiórki).