Jump to content
Dogomania

Kropa

Members
  • Posts

    90
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kropa

  1. Bardzo się cieszę, że Maszka ma wreszcie dom, zasłuzyła sobie na najlepszy, ale.......jakoś tak ........czy ktoś ten dom widział? Czy ona po sterylce? Ile ta jest psów?
  2. Czy są jakieś nowe wieści o psiakach?
  3. ręce opadają i nie tylko.....co za pomysł.......od kiedy schronisko jest hotelem.......kochanemy właścicielowi gorące podziękowania za zafundowanie super wczasów dla psiuni :angryy::angryy::angryy: Jak ktoś oddaje psa na hotel, to jest spisywany z dowodu?
  4. Właśnie na konto fundacji przelałam 66 zł na 2 opakowania preparatu. Kto zfinansuje następne?
  5. Maszeńko, wszystkiego najlepszego z okazji świąt i szczęśliwego Nowego Domu
  6. Biękna misia......mam nadzieję, że szybko znajdzie dom. Powodzenia mała.
  7. A skąd jesteś? Może uda nam się zgrać wspólną wyprawę do Pani Joli :cool3:[/quote] Mieszkam między Warszawą a Radzyminem. Jeżeli p.Jola mieszka w jakiejś miejscowości na zachód od Radzymina to mogę mieć do niej całkiem niedaleko.....dlatego zapytałam. Ewentualnie, jeśli organizujecie jakąś paczkę dla tamtych psów, chętnie coś dorzucę. Proszę tylko o podpowiedź, jaką karmę mam kupić i gdzie wysłać/dostarczyć (punkt zbiórki).
  8. Witam, czy mogę dostać adres do p.Joli? Postaram się dostarczyć jej trochę karmy. Jaką radzicie kupić. Wiem, że nie za drogą, ale jaka marka?
  9. Witam, Czy ktoś orientuje się które bernardynki z Emira są do adopcji? To co jest na stronie jest chyba nieaktualne.
×
×
  • Create New...