-
Posts
922 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aina155
-
Tez mi smakosz- obrzydliwa jest :eviltong: To jeszcze u Lenki jest zrozumiale, dlaczego wpada na przedmioty. A dlaczego Fionka potrafi wpasc na drzwi? Na futryne? Uderzyc lepkiem w lozko? SPasc z fotela? MOj pies jest dziwny i tyle. No to wreszcie zaloz- bedziemy codziennie wpadac i sie meldowac :diabloti:
-
A witamy :) No ale jest problem- Ani jest tylko Lenka, Beza to "podrzutek" :evil_lol: Chociaz to nie zmienia faktu, ze ja tez bym chetniej wiecej zdjec poogladala, jak sie dziewuchy morduja :evil_lol: Z uszyskami to jest zawsze problem, w kolko sie wywijaja :diabloti:
-
Gumeczki i spineczki to rzecz niezbedna :eviltong: Co ja bym zrobila sama? Myslała i myslała, i w zyciu by mi to do glowy nie przyszlo :evil_lol: To moze jeszcze wyjasnisz czemu moj pies zjada wszystkie dziwne rzeczy jakie znajdzie na spacerze? Ja sie chyba normalnie zabije- od 2 tyg. wszyscy w domu wiedza ze czekam na rachunek za neta. I co dzis znajduje szukajac jednej kartki? Rachunek na ktory czekam :evilbat: Wiec pytam sie babci czemu mi o tym rachunku nie powiedziala? A co babcia na to? Ze przeciez mi mowila i sama go tam polozylam :angryy: Nieprawda. No w kazdym razie rachunek byl do wczoraj- jutro oplace, trudno :roll:
-
No sliczne sa, ale nie w moim typie. Ja wole krotkowlose psy :loveu: O ja, glupia, nie kumata. Wlasengo psa nie ruzmiem :eviltong:
-
Jakie znecanie? Fiona lubi jak sie nad nia znecam :evil_lol: Bo ona jest masochistka :diabloti: i cieszy sie. A bedac na lace i widzac, ze sie tarza w czyms potrafie nawet sie drzec, ze ja zabije jak tylko dorwe :eviltong: A skoro o tarzaniu mowa- w niedziele malpe 2 razy kapalam, bo mi sie dwa razy wytarzala :placz: Wyczerpałam limit na rok czasu :evil_lol: Tez zamierzalam kupic aparat, ale na razie sobie odpuszcze. Moze za jakis czas. Chyba ze cos mi wpadnie w oko i bedzie w miare na moja kieszen. Mozna jakies zdjecie psiaka z tej rasy?
-
I jeszcze dogomaniacy w przyplywie zwalczania osob znecajacyhc sie nad psami, odbiora mi mojego :placz: Wiec chyba zaden chodowca szanujacy mi nie sprzeda psa :roll:
-
No a biedna psina probowala sie lapami i pyskiem utrzymac :diabloti:
-
Wydało sie :evil_lol: Na tym zdjęciu: [URL]http://images47.fotosik.pl/112/375a1d18538e37a4med.jpg[/URL] Ciaglam ja za ogon :diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
aina155 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B]Vectra [/B]Nie wiem czy Cie to choc troche pocieszy- Fiona miala zerwane to wiezadlo. Wg lekarza u ktorego bylismy to nie powinna biegac, a juz na pewno nie zaraz po urazie :diabloti: Biegala. Prawie sila musiałam ja zmusic do spokoju Kup sobie CAO- moze bedzie spokojniejsze :diabloti: -
[quote name='Ania!']Ja już widzę co to za element ta Fionka :evil_lol: No ale jak to się mówi - jaki pan taki ... pies :diabloti:[/quote] No wiesz. Ja nikogo za ucho nie ciagam :evil_lol: [B]Efcig [/B]a jak fajnie uszyska stają na wietrze :diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
aina155 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] No powiedzmy , że po diagnostyce - wskazanie jest na naderwanie , ale jakieś dziwne ... trzeba to otworzyć , obejrzeć i naprawić .. ja już przeczytałam wsio na ten temat ... zrobione będzie to jakąś nową metodą ? bez opatrunku i pies ma od razu chodzić :crazyeye: W piątek będzie wiadomo co to , muszą wsio naszykować , przygotować się na kilka ewentualności ... nie możemy sobie pozwolić by ciągle ją znieczulać , ogłupiać do każdej diagnozy .... są różne zdjecia , różne badania i tak serio bez otworzenia łapy nic nie powiedzą co dokładnie ... będzie robił ją podobno znakomity fachowiec .. aczkolwiek bez może super znanego nazwiska ;) jednak sprawdzony.[/quote] No to trzyamamy kciuki, za zdrowko. -
[quote name='Ania!']Zdasz, nic się nie martw. A jak nie to będzie poprawka :diabloti: Zawsze masz wrzesień :evil_lol:[/quote] Nie ma to jak czowieka pocieszyc :evil_lol: No wlasnie- czasem obcy ludzie jak puszczam Fione z labem kolezanki patrza sie nas jak na glupie. NO bo Fionka wisi na labku, albo potrafi ciagnac go za ucho :evil_lol: Kiedys tak dzielnie "zagryzala" nowo poznanego kolege ze az mijajacy nas ludzie patrzyli sie z potepieniem w oczach na mnie :diabloti:
-
Juz praiw skonczylam, jutro bede drukowac. W soboet mam oddac. W sobote mam tez egzamin, ktory ma podobno duza niezdawalnosc. A jak nie zdam to sie okaze ze niepotrzebnei przez ostatnie kilka dni siedzalam i pisalam :placz:
-
Moja tez do czysciszkow nie nalezy jesli o uszy chodzi.
-
A i ja ich nie wyrzucam :evil_lol: No pewnie ze dwa- tyle wystarczy :diabloti: Uszy czesto wietrzymy, zeby byly czyste. Wolimy wietrzyc niz czyscic :diabloti: A to akurat norma- ona zawsze spi jak ja na komputerze siedze
-
[quote name='Bartiśkowa_']Anita! fajne kudłatki :loveu: Macie jaskąś galerię ?? A ty pańcia sie nie obijaj tylko fotki wklejaj bo coś tu pusto :razz:[/quote] One nie maja galerii-one skolonizowaly moja :eviltong::evil_lol: No przeca wkleilam, malo? :evil_lol: Wiecej nie mialam sumienia psu robic. I tak sie patrzyla na mnie jakbym jej conajmniej matke i ojca wymordowala :diabloti:
-
Żeby nie bylo ze nie- prosze oto zdjecia Fiony [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/115/0d382e0f50671fbfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/119/402ab5964da5932fmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Ale jesli sie dobrze orientuje... to w koncu Wam ma byc bardziej wygodnie a nie fryzjerowi :diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
aina155 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Trzymamy. A Ajda ma w koncu zerwane te wiezadlo krzyzowe, tak? Tutaj masz link do tematu, w ktorym jest sporo ciekawych rzeczy. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1078/zerwane-ww-krzyzowe-w-st-kolanowym-136010/#post12236767[/URL] Nie wiem czy juz na niego trafilas, ale podrzuce, w kazdym razie na dzien dzisiejszy (a w pn bylysmy u lekarza) Fiona ktora miala tez zerwane albo naderwane (tak czy siak, przewaznie leczy sie to operacyjnie) jest zdrowa. I musze dodac, ze nie byla operowana. Natomiast sam implant tez ulega zerwaniom. A jak to nie jest zerwane wiezadlo krzyozwe, to przepraszam za zasmiecanie ;) -
Nie no, bez przesady ;) Lenka wcale nie jest gruba ona ma duzo futra po prostu :evil_lol: A Beza ma malo :diabloti:
-
Luzna sugestia- ale do glowy mi owczarek belgijski wpadl.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Ania!']No może być nieciekawie jak Fionka ją spotka. Każdy pies ma jakąś granice wytrzymałości.[/quote] Zwłaszcza ze nie za bardzo przyjemnie jak Fiona ja spotyka, gdy jest na smyczy (tzn. Fiona, bo tamta jak zwykle bez). Tamta od razu sie na nas rzuca, ale jakis czas temu pan dostal wiazanke i znow mnie omija :diabloti: [quote]Ja wkleiłam do Twojej galeryjki 3 zdjęcia, a Ty ostatnio jakoś żadnego :mad: Swoją drogą po co mi moja galeria, jak tak dobrze siedzi mi się w Twojej :eviltong:[/quote] Dobrze wkleje- jak lacze zacznie normalnie dzialac :eviltong: No w sumie racja, nie ma co dogomani przeciazac :evil_lol: