Ulko,nie chciałam cię niczym urazić,ani najeżdżać.Zapewniam cię ,że szanuje was za to co robicie,bo potem ja mam też np.zdjęcia i opisy do ogłoszeń.A robi się (przynajmniej mi) naprawdę przykro przez to co ludzie robią/zrobili z psami i przez nich(ludzi) musiały trafić do schroniska.
A Pameli zwyczajnie nie poznałam,bo widziałam ją tylko na zdjęciu,a w schronisku jest wiele psów. Pozdrawiam