Jump to content
Dogomania

scarlet

Members
  • Posts

    1022
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by scarlet

  1. ale co nadal cisza?? i nikt nie dzwoni :(
  2. no jak tak dalej będzie to wątek bedzie na 1
  3. właśnie teraz tylko domki i wszyscy będą szczęśliwi HOOOOOOOOPPPPPPPPPPPPP W GÓRĘ!!!!!!!!!!!!!!!
  4. wiecie co............ kamień z serca, ze tu jesteście :) A banerek to nie moja robota tylko wspaniałej, fantastycznej i nieocenionej Oli164 (wielkie podziękowania za tak szybką rekację) Postaram się pościągać jeszcsze tu kogo się tylko da :) a teraz hoooooooopppppppp w górę i maluchy biegusiem do domków.
  5. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116358"][IMG]http://i33.tinypic.com/nv3zmo.png[/IMG][/URL] Proszę się 'częstować'
  6. marchewka pojawi się dzis wieczorem po pracy. Psiaków napewno nie wyrzuci tylko chyba juz psychicznie sobie nie radzi z taką gromadka (dziś telefonicznie z nią rozmawiałam)zrobila dobry uczynek i teraz trzeba jej pomoc bo inczej nastepnym razem nie zdecyduje sie pomóc jak się zrazi :) co do ogłoszeń to chyba ozłocę lady.... naprawde
  7. :modla::modla::modla::modla: dzięki baaaaaaaaaaardzo. Halbina sytuacja na dziś wygląda następująco. Szukamy 4 DT lub DS tylko dla szczeniaczków (same sunie) Matka szczeniąt i jedna sunia zostają u tej dziewczyny. Niestety z różnych względów (przede wszystkim czasowych) nie może ona zatrzymać reszty. Dlatego trzeba znależć im domki na juź.
  8. jasne poumieramy z niepewności :) cierpliwie czekamy w ogromnym napięciu - ja mam pewne domysły, ale chyba się wstrzymam - zobaczymy czy wróżką mogę być :)
  9. oj Waldek buduje napięcie :) po mistrzowsku
  10. he he he ale jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie to musiałam się dobrze przyjrzec bo wcale nie przypomnial mi danwego, zarośniętego Bąbla. Teraz jest wspaiałym psem i napewno nigdy nie zapomni tych, którzy tak mu pomogli :)
  11. i znowu cisza :(
  12. :mad::mad::mad::mad: nie lubie takiej ciszy - chciałabym już coś wiedzieć :(
  13. matko dzięki za rady i za szybką odpowiedź :modla::modla::modla: Marchewka napewno jak tylko wejdzie porobi odpowiednie zmiany :) Psiaki nie są poogłaszane na południu polski - dziś się tym zajmę. A TERAZ DO GÓÓÓÓÓÓÓRY!!!!!!!!!!!!!!!
  14. czekamy z niecierpliwością na chwilkę gdy Muszka będzie już w drodze po nowe zycie :D
  15. o jeny podtrzymujecie napięcie jak w dobrym filmie sensanycjny
  16. to ja też do góry hooooooooooop sunie domku szukają
  17. eh a miałam nadzieję, że cos sie ruszy ;( zobaczymy
  18. hmmmmm znajome to - moja sunia za to nienawidzi chusteczek higienicznych - ciekawe co zego jej zrobiły :)
  19. kurde nie wiem co jeszcze robic - wysłałam maila do paru dziewczyn z lubelskiego - moze pomogą są bliżej niż ja :(
  20. napiszcie coś wiecej o szczeniaku zwróconym - ma wątek, może zdjęcia??
  21. czekaj ja też idę!! :scared::painting:
  22. obyśmy tylko dostali wsparcie :/ i czemu tylko ja coś piszę na tym wątku???? naprawde nikt nam nie pomoże ;(
×
×
  • Create New...