wiecie co............ kamień z serca, ze tu jesteście :) A banerek to nie moja robota tylko wspaniałej, fantastycznej i nieocenionej Oli164 (wielkie podziękowania za tak szybką rekację) Postaram się pościągać jeszcsze tu kogo się tylko da :)
a teraz hoooooooopppppppp w górę i maluchy biegusiem do domków.