-
Posts
8488 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anett
-
Przerażony z uszkodzonym okiem owczarek z mordowni już w swoim DOMU :)))
anett replied to anett's topic in Już w nowym domu
Super!!! :) :) Pani pisze, że Lakuś jest przekochany i przekomiczny - nadal wygrzewa się w przyciasnym koszyczku, teraz z trzema kociakami, które traktują go jak ocieplany materacyk :) przy furtce groźnie szczeka ale nadal boi się wszystkich obcych -
Malinka, owczareczka - szkieletorek, z bolesnym guzem, JUŻ W DOMKU!
anett replied to egradska's topic in Już w nowym domu
Malinka po zastrzykach p/zapalnych o wiele lepiej Beatko jasne, można już ogłaszać, wielkie dzięki! :smile: napisać tekst? Malinka jest delikatna, bardzo spokojna, w stosunku do obcych nieśmiała, potrzebować będzie trochę czasu na aklimatyzację; chętnie dom z ogrodem ale ma tendencje do ucieczek; inne zwierzaki akceptuje, na smyczy chodzi dostatecznie ;) samochodem jeździ spokojnie Jeszcze tylko wynik badania histopat ale przed ewentualną adopcją zdąży dojść Mam już fakturę za operację 350zł Rozliczenie Wydatki 250zł hotel 28.07.-27.08. 250zł hotel 28.08.-27.09. 350zł faktura nr 183/01/2014 (operacja) Wpłaty 160zł Betka saldo: minus 690zł za chwilę dojdzie kolejny miesiąc do opłacenia, niestety nie mamy już na hotel ani dla Malinki ani dla kilkunastu pozostałych psiaków, z których część jechała do hotelu bazując na deklaracjach pomocy osób, którym przeszło od razu jak psy 'są bezpieczne' -
Malinka, owczareczka - szkieletorek, z bolesnym guzem, JUŻ W DOMKU!
anett replied to egradska's topic in Już w nowym domu
Dzięki Zosiu za fotki!! :) ależ pięknota z Malinki :loveu: Wolf ta bieda z guzem to Elza - odebrana interwencyjnie, pod opieką dziewczyn z Częstochowy; właścicielka chyba chciała ją zagłodzić, nie widać na zdjęciach przez futro ale to straszna chudzina :shake: jest po wstępnej diagnostyce, na szczęście guz jest dobrze oddzielony, nie ma przerzutów, jak tylko trochę Ewa Ją odkarmi czeka Ją operacja; Ewa nawet rozmawiała z DONką czy możliwa była by pomoc skarpety bo sunię czekać będzie jeszcze kolejna operacja - ma wybite oko :shake: Tylko dziewczyn z fundacji chyba nie ma na dogo Malinka strasznie nie lubi kołnierzy, fartuszków i wszystko najchętniej by zrzuciła i zeżarła - dosłownie ;-) udało Jej się wyskubać kawałek fartuszka i wylizać jeden szew, na szczęście Ewa szybko Ją nakryła; rana na brzuszku ładnie się goi, trochę gorzej z raną po operacji guza, jest napuchnięta, trochę zbiera się płyn, Ewa robi zimne okłady i mam nadzieję, że nie trzeba będzie nic ściągać bo sama rana ładnie trzyma, jest sucha i zasklepiona; Beatko wpłynęło 160zł od Ciebie, wielkie, WIELKIE dzięki!!!! :loveu: -
kurcze właśnie próbuję się odnaleźć, w tej nowej rzeczywistości... u Foresta niestety pojawiły się problemy z uchem - mamy nawrót, biedny trzepał główką, wykręcał się przy czyszczeniu, widać, że Go boli; żeby nie leczyć w ciemno ma pobrany wymaz - zobaczymy co tym razem, czy pojawiło się coś nowego, czy znowu gronkowiec się odezwał. Wyniki powinny być dziś - jutro, na razie jest na zastrzykach; po wynikach dostanie antybiotyk celowany W związku z nawrotami problemów ze skórą i ucholami postanowiłam zrobić Forestowi badania w kierunku tarczycy, może trochę na wyrost bo przy tak poważnych zaniedbaniach jak u Foresta możliwe są nawroty bez dodatkowego tła ale na pewno nie zaszkodzi sprawdzić czy z tarczycą wszystko w porządku, czasami właśnie jedynym objawem niedoczynności są stale nawracające stany zapalne uszu i skóry
-
kolejny raz przepraszam Was za ciszę:oops: i obiecuję solennie poprawę:lol: U Foreścika bez większych zmian - po serii leczniczych kąpieli nie drapie się, ucholce czyste, apetyt i humor mu dopisują - robi się trochę łobuz, ma wyraźne skłonności dominacyjne i niewiele psów toleruje - tzn. suczki wszystkie bez wyjątku, jakieś małe, chore biedy też ale młode samce w jego wieku wywołują marszczenie warg i usztywnianie ogona;) [quote name='betka']Musimy poczekać, aż Anett wróci do świata internetu. Mam nadzieję, że o Foresta nie urywają się telefony :roll:[/QUOTE] no niestety nie urywają się, nie było ani jednego:shake: [quote name='mar.gajko']Anett może dać Foresta do Dziennika Polskiego?[/QUOTE] Mar.gajko jasne, wszędzie, jeżeli może poskutkować dobrym domkiem; a masz jakieś doświadczenie? ja ogłaszałam regularnie psiaki w Dzienniku Zachodnim (na śląskie) ale od dawna już nie było żadnego odzewu a kilka lat temu - co ogłoszenie to chętne domy...
-
Malinka, owczareczka - szkieletorek, z bolesnym guzem, JUŻ W DOMKU!
anett replied to egradska's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Zaglądam do dziewczynki, a tu cisza..... Kiedy operacja ?[/QUOTE] Malinka/Mela już po operacji, zabieg miała dzisiaj rano, guz usunięty z marginesem i wysłany na badania; ponieważ nie było żadnych komplikacji chirurg podjął decyzję o jednoczesnej sterylizacji i tu niespodzianka - okazało się, że sunia jest wysterylizowana! Mała ładnie się wybudziła, a propos mała - Melka waży 34kg:lol: Tak więc teraz jedynie potrzebne są kciuki za dobre wyniki i szukamy domu [quote name='betka']Wysłałam z bazarku + coś od siebie, razem 160zł[/QUOTE] Beatko ogromnie Ci dziękuję:loveu: jak zawsze na Ciebie można liczyć:loveu: Pomoc bardzo jest potrzebna... jeszcze nie mam faktury za dzisiejszą operację ale trzeba opłacić drugi już miesiąc w hotelu - łącznie 500zł:-( -
[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/t1.0-9/10561834_671982626227941_367380691133626315_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10513288_671982686227935_6111342767533391214_n.jpg?oh=67bbe9d0d36cc67d215f6091d2cc1d07&oe=547F6354[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10427318_671982806227923_3446644531310288319_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10509543_671982842894586_7372075142849689092_n.jpg[/IMG]
-
[quote name='betka']Forest ma nowe ogłoszenia, prezent od Kiyoshi :) ...[/QUOTE] Beatko wielkie dzięki i podziękowania dla Kiyoshi:lol::lol: [quote name='mar.gajko']Może sie szczęście uśmiechnie do Foreścika kochanego.[/QUOTE] uśmiechnie, uśmiechnie, nie ma wyjścia - Forest się tak pięknie uśmiecha, nie sposób nie odwzajemnić:lol: Po kąpielach problem drapania zniknął, muszę poprosić Ewę o nową sesyjkę golasa
-
Malinka, owczareczka - szkieletorek, z bolesnym guzem, JUŻ W DOMKU!
anett replied to egradska's topic in Już w nowym domu
[quote name='egradska']Wklejam orzeczenie z przeprowadzonych przez Oktawię badań [B]PROTOKÓŁ BADANIA[/B] [B]Lp.: B/14/359[/B] [B]Materiał: BAC guzka w okolicy gruczołu mlekowego, ON suka 3 lata Malina[/B] [B]ORZECZENIE[/B] Badaniem cytologicznym stwierdzono: rozmazy o umiarkowanej komórkowości, znacznie zanieczyszczone krwią; stwierdzono dosyć liczne neutrofile, również zdegenerowane, umiarkowanie liczne eozynofile (w tym – ulegające degranulacji) i nieliczne bazofile, limfocyty, pojedyncze monocyty i makrofagi (również – fagocytujące erytrocyty, piankowate), niewielkie skupisko atypowych komórek nabłonkowych o dużych jądrach komórkowych z wyraźnymi jąderkami, pojedyncze pobudzone komórki tkanki łącznej, łuski keratyny z obecnością ziarenek melaniny. Rozpoznanie: obraz cytologiczny może sugerować obecność zapalenia ropnego oraz wynaczynienia krwi. Komentarz: z uwagi na obecność niewielkiego skupiska atypowych komórek nabłonkowych, nie wyklucza się obecności dysplazji nabłonka lub nowotworu pochodzenia nabłonkowego. Wskazane badanie histopatologiczne po usunięciu zmiany. Z uwagi na obecność eozynofilów, nie wyklucza się etiologii pasożytniczej lub alergicznej stanu zapalnego.[/QUOTE] czy wyniki zostały już wysłane do hotelu? Chciałabym umawiać się z chirurgiem Faktycznie brzmi to mniej jednoznacznie optymistycznie niż przez telefon, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze. Malinka trochę przytyła, ma apetyt, skończyła już intestinala i przeszła na barfa, Ewa powoli wprowadzała małymi porcjami i obyło się bez żadnych sensacji jelitowych. -
Przerażony z uszkodzonym okiem owczarek z mordowni już w swoim DOMU :)))
anett replied to anett's topic in Już w nowym domu
Elik jeszcze raz OGROMNE dzięki!!:loveu::loveu: 13.08. wpłynęło 200zł dla Luckiego z fortuny Korków [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251643-Dwa-wyg%C5%82odzone-szczeniaki-z-olkuskiej-mordowni-Korki-maj%C4%85-dom-%29?p=22377298#post22377298[/url] i 18.08. wpłynęło 10zł od Ajw - Agatko bardzo Ci dziękuję!!:loveu: Lucky jest jednak prawdziwym Szczęściarzem:lol: -
13.08. wpłynęło dla Luckiego 200zł od Elik z fortuny Korków:lol: Dziewczyny bardzo, bardzo dziękuję za pamięć i pomoc!:loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245017-Przera%C5%BCony-z-uszkodzonym-okiem-owczarek-z-mordowni-ju%C5%BC-w-swoim-DOMU-%29%29%29/page18[/url]
-
Przerażony z uszkodzonym okiem owczarek z mordowni już w swoim DOMU :)))
anett replied to anett's topic in Już w nowym domu
Beatko dzięki:lol: Elik przepraszam ale nie mam dostępu do netu, już piszę pw. A u Luckiego wszystko super!!:multi: Lucky zaczął stróżować, tzn. główne zza nóg swojej Pani ale zawsze:lol: -
[quote name='betka']Trzeba mu ponowić ogłoszenia, co?[/QUOTE] Beatko tak, ogłoszenia bardzo się przydadzą, może z tymi ostatnimi zdjęciami? z dotychczasowych nie było ani jednego telefonu [quote name='mar.gajko']Co tam u pięknisia słychać? Jak wątróbka?[/QUOTE] [quote name='azalia']Jak się miewa Foreścik?[/QUOTE] Wątróbka pewnie jak nowa bo Forest jest stale na suplementach ale odnowiły się problemy ze skórą, Forest zaczął się znowu drapać a nawet wygryzać więc ma znowu kąpiele lecznicze co drugi dzień i Ewa go nieco podgoliła; już po pierwszej kąpieli była wyraźna poprawa; być może od czasu do czasu to łojotokowe zapalenie skóry się będzie odnawiało
-
Malinka, owczareczka - szkieletorek, z bolesnym guzem, JUŻ W DOMKU!
anett replied to egradska's topic in Już w nowym domu
Beatko Malinka jest w hoteliku u Ewy tam gdzie jest Forest i była Kari; Lucky był w hotelu u missieek Właśnie wczoraj nadeszły wspaniałe wieści - jest wynik biopsji - brak zmian nowotworowych:multi: Oktawia ma przesłać wyniki do hotelu, jak dojdą wstawię szerszy opis A sama Malinka ma się dobrze ale wymaga dużo pracy, na smyczy tragedia, szarpie się, ciągnie jak smok a sił jej nie brakuje, i wciąż trzeba uważać na jej skłonności do ucieczek. Jak miną upały, we wrześniu będziemy umawiać się na operację -
Malinka, owczareczka - szkieletorek, z bolesnym guzem, JUŻ W DOMKU!
anett replied to egradska's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images66.fotosik.pl/48/2bca1e5410b1b26dmed.jpg[/IMG][/URL] Bruno zapatrzony w Malinkę;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images69.fotosik.pl/48/3da01ae276ab54f4med.jpg[/IMG][/URL] -
Malinka, owczareczka - szkieletorek, z bolesnym guzem, JUŻ W DOMKU!
anett replied to egradska's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images69.fotosik.pl/48/891b20ff69cd21aamed.jpg[/IMG][/URL] -
Malinka, owczareczka - szkieletorek, z bolesnym guzem, JUŻ W DOMKU!
anett replied to egradska's topic in Już w nowym domu
[quote name='wolf122']Dziękuję serdecznie za świeże info o dziewczynce.Pozdrawiam serdecznie Anett :loveu:[/QUOTE] i wzajemnie Wolf:loveu: Bogdan prześlesz mi swój nr tel? padł mi tel i straciłam połowę kontaktów, kurcze chyba się nigdy nie nauczę, żeby nie zapisywać na telefonie [quote name='Zosia123']To ja sobie zapiszę :)[/QUOTE] Witaj Zosiu:lol: wiesz, że Malinka urzęduje sobie z Twoim Ramzesem;) Malinka coraz swobodniejsza i mniej zestresowana poznaje z ciekawością cały teren i inne psiaki; już bardziej Ją ciągnie do ludzi niż do szukania wyjścia na wolność [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images68.fotosik.pl/49/c6fe569df4b97a57med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images66.fotosik.pl/48/0d92af74579dde9emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images68.fotosik.pl/49/70b589673b09f338med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images69.fotosik.pl/48/459c2c9493acc85emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images67.fotosik.pl/49/494ea10fd01dba0amed.jpg[/IMG][/URL] -
Malinka, owczareczka - szkieletorek, z bolesnym guzem, JUŻ W DOMKU!
anett replied to egradska's topic in Już w nowym domu
zapisuję sobie słodką Malinkę:lol: Malinka spokojnie przespała noc, faktycznie ma tendencje do ucieczki tzn. z kojca nie ma szans ale w ogrodzie sprawdzała furtkę, teraz jest na najwyżej ogrodzonym wybiegu i zapoznaje się powoli z kilkoma psiakami. Zachowuje się bardzo spokojnie ale widać, że jest zdezorientowana i zestresowana; do ludzi bardzo przytulasta, nadstawia główkę do głaskania. Śniadanko wciągnięte z apetytem:lol: -
matko jak zaniedbałam wątek biednego Tofisia... Jeszcze raz ogromnie dziękuję Zachary, która podarowała wspaniale fanty na bazarek i dla Tofika udało się uzbierać 379,90zł :loveu::multi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253415-DZISIAJ-KONIEC-!-Pi%C4%99kna-bi%C5%BCuteria-buty-torebka-ciuszki-do-18-06-g-22-Zapraszamy-%29?p=22242584#post22242584[/url] poza tym dla Tofika wpłynęło: 27.06. Marcin K. Lubliniec 20zł 27.06. Mdk8 5zł 01.07. Barbara N. Siemianowice Śl. 20zł 24.07. Mdk8 5zł bardzo, bardzo dziękuję za pomoc!!:loveu:
-
[quote name='mar.gajko']Czy to nie jest najpiękniejsze psie szczęście???? [/QUOTE] akurat na tej fotce może nie do końca;) ale na tych chyba zdecydowanie lepiej:lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images67.fotosik.pl/38/d3cfaa9fd183b1e3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images70.fotosik.pl/38/b7e0488583b18a90med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images66.fotosik.pl/38/3d3373c00d16d4admed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images70.fotosik.pl/38/4aec60d965b3fdd4med.jpg[/IMG][/URL] Dla Foresta wpłynęło 11.07. 30zł od p Anny G-R Szczekociny - bardzo serdecznie dziękujemy!!:lol::lol:
-
Przerażony z uszkodzonym okiem owczarek z mordowni już w swoim DOMU :)))
anett replied to anett's topic in Już w nowym domu
[quote name='ajw']... Anett, rozumiem, że dług Lakiego na pierwszej stronie to ten najaktualniejszy?[/QUOTE] Tak, rozliczenie w perwszym poście aktualne; mam świetne rzeczy na bazarek przekazane właśne dla Luckiego przez Martę z fb, której Lakuś też wyjątkowo zapadł w serce tylko ciągle czasu mi brakuje