-
Posts
2830 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mała Rita
-
[quote name='Kasia']takiej właśnie poszukam, widziałam teraz masę cekinowych - może jakąś taką? :roll: mam też taka jedną brązowo-rudą, z kokardą na ramieniu i odkrytymi plecami...ale czy będzie pasowac? Asik te spodnie są bardzo delikatne, niby eleganckie, niby na kant ale raczej żadne półbuty nie będą pasować - raczej cos z sandałów bardziej...[/quote] tez pomyslalam o cekinach no to klapeczki jakies ladne, albo takie sandałki jak Be miala na weselu ostatnio
-
[quote name='Kasia']cze :loveu: ta, od trzech dni opijamy :diabloti: co rusz ktoś przyłazi i się "wbija" na opijanie...ale takie prawdziwe będzie za tydzień w sobotę :lol: a 19 września idziemy na wesele i tu problem - w co się ubrać? :placz: sukienki ani żadnej innej kiecki nie założę, kupiłam se dziś białe spodnie, takie na kant, fajne ale co do nich...? i jakie buty? dziś łaziłam po centrum handlowym w Opolu i żadnych klapek ani sandałków fajnych nie widziałam...same kozaki już!!![/quote] a półbuty jakieś fajne? a do białych spodni to jakas fajna bluzeczka - top, taka z tych bardziej wyfiokowanych :loveu:
-
[quote name='Kasia']a ja myślałam, że Be albo D-E będą wiedziały dlaczego Aga zamknęła galeryjkę swą...? :roll: Be, fotki żebraków super! :evil_lol: :loveu:[/quote] Ja tez zastanawiam sie czemu Aga zamkneła galeryjkę.... :roll: Ale mysle ze miała ku temu powód i chyba nie pozostaje nam nic innego jak uszanować jej decyzję :placz:
-
[quote name='Kasia']bo mu łyso, i goło :p się przyzwyczai :lol: Asik, a jak Arnold i jego tusza? :evil_lol:[/quote] Arnold coraz grubszy, dzis zgram fotki z aparatu i wstawię arniego :evil_lol:
-
Czesc Kasik :loveu: Prawko opite juz? :diabloti:
-
[quote name='Yoko2009'][URL]http://i25.tinypic.com/11a8z2e.jpg[/URL] Piękny kawaler:) pozdrawiamy[/quote] dziękujemy :loveu: [quote name='pycia']Witamy po raz pierwszy...Cudowny jest Fido!!!!:D Zapraszamy do nas:)[/quote] zawitamy na pewno :loveu: [quote name='Kasia']fajnie mu w takich krótkich włoskach! i jaki jaśniutki jest :loveu: [URL]http://i25.tinypic.com/11a8z2e.jpg[/URL][/quote] tylko ta minka taka smutaśna u niego
-
[quote name='Pegaza'][COLOR=lightblue]coz zamknela galerie bo tak chciala...nie mam z nia kontaktu..moj lapek jeszcze nie dziala a tu gg nie mam..:roll:[/COLOR][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]bede tesknić za nią.... :roll:[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']Cze Fidki:multi:[/quote] Cze Daria :loveu:
-
Cze Kasik :loveu: [COLOR=PaleTurquoise]Dziewczyny wiecie może co z Agą.... Kurde zasmuca mnie to ze zniknęła....[/COLOR]
-
[quote name='ewa2909']Asiu pieska samego sie tam zostawia?Możesz podac jakis nr tel?[/quote] Tak ewciku, pani zabrała mi Fidka i oddała o połowę mniejszego :evil_lol: [URL="http://www.psy-salon.pl/index.html"][/URL]
-
[quote name='rita60']No gdzie,do mnie:loveu:[/quote] przecie on by sie za mna zaplakał :roll: [quote name='Aga76']Myślisz, że dają jeszcze TAKIE gratisy?[/quote] okazja mi się trafiła :evil_lol: [quote name='ewa2909']Cześć Łodziaki:loveu: Jaki śliczny kawaler z Fidka:loveu::loveu::loveu: Możesz podać gdzie byliście?[/quote] Ewcik byłam na Zachodniej 99 - Salon Psiej Urody - super fryzjerka
-
[quote name='Pegaza']No swietnie synek wyglada:loveu: [URL]http://i25.tinypic.com/11a8z2e.jpg[/URL] a ta minka to ma znaczyc zadowolenie z siebie czy raczej nie:evil_lol:[/quote] raczej nie.... :cool3: [quote name='Aga76']Gratis do fryzurki :razz:[/quote] w promocji było to brałam :evil_lol: [quote name='dysia-u'][URL]http://i32.tinypic.com/oqdu8w.jpg[/URL] uuuuu a będzie co z niego ????:mad:zamęczyli i pozorują że śpi , paskudniki jedne[/quote] o nie! Fido odpoczywa :evil_lol: [quote name='rita60']Trzeba psa odebrac,jak nic:cool3:juz nawet wiem,gdzie pojdzie:p[/quote] gdzie??????
-
[quote name='Aga76'][URL]http://i32.tinypic.com/28vvd7a.jpg[/URL] Niuniuś golas :loveu: Fajna minka :cool3:[/quote] on ma taką minę od czasu gdy od fryzjera przyszliśmy :evil_lol:
-
[quote name='Doti1986']No no no jaki przystojniak:loveu: może podbić nie jedno niewieście serce:evil_lol:[/quote] [quote name='rita60']Jaki piekny:multi:slicznosci ty nasze:loveu:tylko całowac ten czarny nochalek.[/quote] dziękujemy :loveu:
-
[quote name='madziasto4']:roflt: Biedna :evil_lol: Za częste wizyty gości też męczące nie? Czasem to już się opędzić nie można, jak się gościom za bardzo spodoba działkowanie :evil_lol:[/quote] oj tak :evil_lol:
-
[FONT=Comic Sans MS]Dzisiejszy Fidek :loveu: [/FONT] [IMG]http://i25.tinypic.com/11a8z2e.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/28vvd7a.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/yfea1.jpg[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Asia przecie rodzina będzie na działce obok :evil_lol: [/quote] toż to jakieś rozwiązanie :evil_lol: u nas wyglada to tak, że co weekend przyjezdza tesciowa jej siostra, dawida kuzynka z mezem i dzieckiem i szlag mnie trafia bo nawet nie moge polezec bezczynnie na materacu bo akurat zawsze juz ktos lezy :angryy: ostatnio nawet nie jezdze tam bo juz nie chce sie denerwowac :evil_lol:
-
A do Fidka nie zagląda nikt :placz: :placz: :placz:
-
Cze Daria :loveu: Dzialeczka fajna dopóki cała rodzinka nie bedzie co tydzien zjawiała się w weekend :razz: :evil_lol:
-
Cze Aguś wieczorowo :multi:
-
[COLOR=Red][B]GRATULUJE!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu:[/B][/COLOR]
-
Jesteście :multi: :multi: :multi: tylko jakos tak smutno w tych szarościach :glaszcze:
-
Aguś :loveu: gdzie Niuńki
-
Cze De wieczorowo :loveu:
-
Chciałam porobić Fidkowi dziś jakieś fajne fotki ale Fidek po dzisiejszej działce wygląda tak :megagrin:: [IMG]http://i26.tinypic.com/3326pn4.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/aucyux.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2vbrgpz.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/oqdu8w.jpg[/IMG]